Metodologija

Populiariausių pažinčių svetainių lietuvių kalba reitingų sudarymas

Pažinčių svetainių lietuvių kalba reitinguose dalyvauja visos mums žinomos pažinčių svetainės, kurias galima naudoti lietuvių kalba.

Reitingo dalyvių sąrašas nuolat pildomas, todėl jei nerandate savo pažinčių svetainės, prašome mums pasiūlyti nuorodą. Po patikrinimo, ši svetainė bus įtraukta į reitingus po artimiausio atnaujinimo.

Jei reitingo atnaujinimo metu pažinčių svetainė buvo nepasiekiama, ji pašalinama iš reitingo iki to mėnesio reitingo, kai ji vėl taps pasiekiama.

Svetainės pozicija reitinge nustatoma pagal lankytojų srautą tam tikroje šalyje įvertinus koeficientą bei narių iš tos šalies skaičių.

SMS pažinčių svetainių reitingas sudaromas remiantis svetainių skelbimų skaičiumi bei lankytojų skaičiumi iš Lietuvos.

Pažinčių skelbimų svetainių reitingas sudaromas remiantis lankytojų skaičiumi iš Lietuvos bei skelbimų skaičiumi pažinčių kategorijoje. Svetainėms, kuriose yra ne tik pažinčių skelbimai, išvedamas koeficientas, pagal kurį vertinamas jų lankytojų srautas.

Reitingo sudarymui naudojami duomenys yra gaunami iš viešai prieinamos informacijos tokiuose šaltiniuose kaip SimilarWeb, Alexa, Gemius, pažinčių svetainėse bei pačių svetainių pateiktos informacijos.

Pagrindiniame reitinge talpinamos visos svetainės lietuvių kalba pagal populiarumą tarp Lietuvos lankytojų. Teminiuose reitinguose atrenkamos svetainės pagal tam tikrus kriterijus iš bendro sąrašo ir pozicija nustatoma pagal tą pačią metodologiją kaip ir pagrindinis reitingas.

Reitinguose pagal šalį, vertinamas pažinčių svetainių lankytojų srautas bei narių skaičius iš tos šalies.

Pagrindinis reitingas skelbiamas ir atnaujinamas kartą per mėnesį, teminiai reitingai skelbiami ne dažniau nei kartą per mėnesį. Reitingo skelbimo dažnumas gali būti keičiamas be atskiro pranešimo.

Tarptautinių pažinčių svetainių reitingo sudarymo metodologija

Tarptautinių pažinčių svetainių reitinguose dalyvauja visos mums žinomos pažinčių svetainės, kurias galima naudoti anglų arba rusų kalba. Į šį reitingą gali būti įtrauktos ir tarptautinės pažinčių svetainės, kuriose yra lietuvių kalba, tačiau į reitingą netraukiamos tos lietuviškos pažinčių svetainės, kuriose didžioji dalis lankytojų bei narių yra iš Lietuvos.

Jei reitingo atnaujinimo metu pažinčių svetainė buvo nepasiekiama, ji pašalinama iš reitingo iki to mėnesio reitingo, kai ji vėl taps pasiekiama.

Svetainės pozicija reitinge nustatoma pagal lankytojų srautą iš Lietuvos. Jei nepakanka duomenų apie lankytojų srautą iš Lietuvos, tada vertinamas bendras lankytojų srautas pasaulyje arba rusų kalbos atveju ir Rusijoje.

Reitingo sudarymui naudojami duomenys yra gaunami iš viešai prieinamos informacijos tokiuose šaltiniuose kaip SimilarWeb, Alexa, Gemius, pažinčių svetainėse bei pačių svetainių pateiktos informacijos.

Reitingai skelbiami ir atnaujinami ne dažniau nei kartą per mėnesį. Reitingo skelbimo dažnumas gali būti keičiamas be atskiro pranešimo.

Geriausių pažinčių svetainių reitingo sudarymas

Geriausių pažinčių svetainių reitinge dalyvauja visos šioje pažinčių svetainėje reitinguojamos svetainės bei programėlės.

Svetainės pozicija reitinge nustatoma pagal lankytojų balsus vertinant pažinčių svetaines Facebook patinka mygtuko paspaudimais bei pažinčių svetainių apžvalgose esamo vertinimo „Balsas už“ bei „Balsas prieš“ paspaudimų santykio. Pagal šį santykį išvedamas koeficientas, kuris įtakoja Facebook Patinka mygtuko rezultatą.

Reitingo sudarymui naudojami duomenys iš mūsų lankytojų vertinimo duomenų šioje svetainėje reitingo sudarymo metu.

Reitingas skelbiamas ir atnaujinamas ne dažniau nei kartą per mėnesį. Reitingo skelbimo dažnumas gali būti keičiamas be atskiro pranešimo. Svetainių vertinimai gali būti panaikinti pastebėjus sukčiavimą, o taip pat po kiekvieno reitingo sudarymo jie gali būti nustatomi į 0.

Populiariausių pažinčių programėlių reitingų sudarymas

Pažinčių programėlių reitinguose dalyvauja visos mums žinomos pažinčių programėlės, kurias galima atsisiųsti iš iOS programėlių ar Google Play programėlių parduotuvės.

Svetainės pozicija reitinge nustatoma pagal atsisiuntimų ir vartotojų skaičių.

Reitingo sudarymui naudojami duomenys yra gaunami iš viešai prieinamos informacijos tokiuose šaltiniuose kaip SimilarWeb, AppAnnie, oficialių programėlių parduotuvių puslapių bei pačių programėlių kūrėjų pateiktos informacijos.

Reitingai skelbiami ne dažniau nei kartą per mėnesį. Reitingo skelbimo dažnumas gali būti keičiamas be atskiro pranešimo.