Badoo

Badoo pagrindinis puslapis
Badoo pagrindinis puslapis
Badoo - Meet New People on the App StoreBadoo - pokalbiai ir pažintys – „Android“ programos „Google Play“

Įsigykite „Badoo“ – „Microsoft“ parduotuvė, Lietuva

 
30 18

Viena populiariausių pažinčių svetainių pasaulyje, kuri jungia daugiau nei 370 mln. užsiregistravusių vartotojų iš viso pasaulio.


Svetainės adresas: badoo.com
iPhone/iPad programėlė: Badoo – The Dating App
Google Play programėlė: Badoo – pokalbiai ir pažintys
Windows Phone programėlė: Badoo
Kaina: nemokamai (papildomos funkcijos apmokestintos)


Vertinimas

Populiarumas:9 out of 10 stars (9,0 / 10)
Funkcijos:7 out of 10 stars (7,0 / 10)
Vertė:7 out of 10 stars (7,0 / 10)
Saugumas:7 out of 10 stars (7,0 / 10)
Patogumas:7 out of 10 stars (7,0 / 10)
Bendras įvertinimas:7.4 out of 10 stars (7,4 / 10)

Privalumai

 • Daug aktyvių lankytojų
 • Galimybė naudotis nemokamai
 • Paprastas ir aiškus naršymas svetainėje
 • Lietuvių kalba

Trūkumai

 • Brangi mokama narystė
 • Reklama svetainėje

Badoo svetainės apžvalga

Sutik naujų žmonių „Badoo“, surask draugų, bendrauk, flirtuok

Prisijungus svetainėje jūs galėsite matyti jūsų kriterijus atitinkančių potencialių pažinčių nuotraukas skiltyje „Netikėti susitikimai“. Jūs galėsite parodyti savo simpatiją arba atmesti kaip nepatinkančias. Tam jums reikės įkelti savo nuotrauką. Prieš vertinant galite peržiūrėti ir nario profilį bei kitas nuotraukas. Jūs galite pakoreguoti filtrus, kurie rodys tik jus dominančios lyties ar amžiaus žmonių nuotraukas.

Kitas pažinčių paieškos būdas yra pasinaudojus „Žmonės netoliese“ funkcija, kuri leidžia matyti jus dominančių pažinčių, kurios yra netoliese, nuotraukas.

Funkcija „Dvyniai“ suteikia galimybę jums rasti panašių žmonių į jus ar į žinomus žmones remiantis panašumu nuotraukoje.

Norėdami surasti savo draugų draugus, tą galite padaryti susiejus savo „Facebook“ paskyrą ir pasinaudojus funkciją „Draugų draugai“.

Susirašinėti su kitais nariais galite nemokamai, jei esate įkėlę savo nuotrauką.

Skiltyje „Tu patikai“ galite peržiūrėti žmones, kuriems patikote bei atitikimų sąrašą. Norėdami matyti žmonės, kuriems patikote, jūs turite įsigyti mokamą narystę arba žaisti „Netikėtuose susitikimuose“. Skiltyje „Favoritai“ galite peržiūrėti žmonių, kurie jus mėgsta bei žmonių, kuriuos mėgstate jūs, sąrašą. Norėdami sužinoti, kas peržiūrėjo jūsų profilį, tą galėsite padaryti „Lankytojai“ skiltyje.

Prieš pradedant aktyvias pažintis siūlome užpildyti savo profilį. Savo profilyje galite nurodyti savo darbą bei išsilavinimą, vietovę, draugų sąrašą, pomėgius, kalbas bei asmeninę informaciją. Taip pat papildomai galite įkelti nuotraukų bei patvirtinti savo profilį įkeliant nuotrauką, nurodant telefono numerį, įvairius socialinius tinklus ar įvedant mokėjimo kortelės duomenis.

Prie jūsų profilio bus rodomas jūsų populiarumas svetainėje, kurį galite padidinti įsigydami papildomų paslaugų. Taip pat galite įsigyti Badoo Premium narystę ar kreditų.

Kreditai jums suteiks galimybę pakilti į pirmąją vietą skiltyje „Žmonės netoliese“, padidinti rodymo dažnumą žaidime „Netikėti susitikimai“, pridėti smagių emocijų prie žinučių, nusiųsti dovanėlę ar pranešti visiems, kad esate prisijungę.

Badoo Premium jums suteiks galimybę sužinoti, kas norėtų su jumis susitikti, išskirti savo žinutes, pamatyti kieno favoritu tapote, atšaukti savo balsą, būti nematomu, pirmam kalbėtis su naujais vartotojais ir prisijungti prie populiariausių žmonių.

Jei ieškote paprastos nemokamos pažinčių svetainės, ši svetainė gali būti verta jūsų dėmesio, nes joje yra pakankamai lankytojų ir iš Lietuvos.


Registracija

Prisijungti prie svetainės galima pasinaudojus Facebook, MSN, VKontakte, Odnoklassniki, Yandex ir Mail.Ru paskyromis arba tiesiog užpildant anketą svetainėje. Registruojantis svetainėje pirmiausia reikės nurodyti savo lytį ir užpildyti trumpą anketą, kurioje reikės nurodyti savo vardą, gimimo datą, vietovę bei el. pašto adresą arba mobiliojo telefono numerį ir slaptažodį.

Pateikus šią informaciją, jums bus pasiūlyta pakviesti savo draugus iš savo el. pašto kontaktų sąrašo. Paslauga teikiama Outlook, Gmail, Yahoo! bei dar daugiau nei 30 kitų įvairių el. pašto paslaugų vartotojams. Leidus pakviesti savo draugus, jiems bus išsiųstas pakvietimas prisijungti prie svetainės. Jei jie jau yra svetainės vartotojai, jie gaus pranešimus apie tai, kad jūs prisijungėte prie svetainės. Jei nenorite kviesti savo draugų, šį žingsnį galite praleisti.

Sekančiame etape jums bus siūloma įkelti savo nuotrauką, kurią galima įkelti iš Facebook, Instagram, Google+ ar VKontakte bei savo kompiuterio. Taip pat jūs turite galimybę nuotraukos nekelti, bet nepamirškite, kad profiliai be nuotraukų sulaukia daug mažiau dėmesio.

Norint užbaigti registraciją, jums reikės patvirtinti savo el. pašto adresą. Tai galite padaryti paspaudę nuorodą laiške, kuris buvo išsiųstas jūsų nurodytu el. pašto adresu arba įvesti 4 skaitmenų kodą. Sekančiame žingsnyje jūsų bus paprašyta papildomai patvirtinti savo profilį su nuotrauka ar kuria nors kita galimybe iš sąrašo.

Patvirtinus el. pašto adresą, jums bus išsiųstas jūsų slaptažodis ir jūs galėsite pradėti ieškoti pažinčių.


Badoo Premium narystės privalumai

 • Galimybė sužinoti, kas jus pamėgo
 • Galimybė sužinoti, kas pridėjo jus prie favoritų
 • Galimybė pirmam kalbėtis su populiariaisiais naudotojais
 • Galimybė atšaukti neigiamus balsus
 • Jūsų žinutės bus perskaitomos pirmiausia
 • Galimybė peržiūrėti kitų profilius nematomai
 • Galimybė kalbėtis su nariais, kai tik jie prisijungia

Badoo Premium narystės kaina

 • 1 savaitė – 2,06 – 3,5 EUR
 • 1 mėnuo – 11,99 EUR
 • 3 mėnesiai – 27,99 EUR
 • 6 mėnesiai – 41,99 EUR
 • Neribotam laikui – 69,99 EUR (tik mokant Paypal)

Kreditų privalumai

 • Galimybė pakilti į pirmąją vietą paieškos rezultatuose
 • Galimybė padidinti savo populiarumą atsiduriant kiekvieno puslapio viršuje savo vietovėje
 • Galimybė dažniau pasirodyti žaidime „Netikėti susitikimai“
 • Galimybė įteikti dovanėlę patinkančiam asmeniui
 • Galimybė pridėti smagių ikonėlių pokalbiuose
 • Galimybė sutikti daugiau žmonių žaidime „Netikėti susitikimai“ padidinant savo limitą
 • Galimybė pasikalbėti su daugiau žmonių
 • Galimybė pranešti visiems, kad prisijungėte

Kreditų kaina

 • 200 kreditų – 1,48 EUR
 • 1100 kreditų – 13,49 EUR
 • 2500 kreditų – 20,99 EUR
 • 5500 kreditų – 44,99 EUR

Apmokėjimo būdai

 • Kreditinė kortelė
 • Paypal
 • SMS žinutė

Anketos panaikinimas

Anketą panaikinti galite paspaudę nuorodą „Ištrinti paskyrą“ savo profilio nustatymų puslapio apačioje.

Sekančiame žingsnyje jums siūloma netrinti paskyros, o pasinaudoti kitais būdais, pvz. pašalinti jūsų profilį iš Google rezultatų, rodyti jūsų profilį tik jums patinkantiems žmonėms arba paslėpti paskyrą ir pan. Norėdami ištrinti paskyrą, jūs turėtumėte pasirinkti paskutinį punktą „Ištrinti savo paskyrą“ ir paspausti tekstinę nuorodą „Tęsti“ formos apačioje.

Pasirinkus šį nustatymą, jums siūloma 3 dienų Badoo Premium narystė. Atsisakius narystės, jūsų bus paprašyta įvardinti priežastį ir paspausti tekstinę nuorodą „Tęsti“ puslapio apačioje.

Paskutiniame žingsnyje jums reikės įvesti savo slaptažodį, atsitiktinius kompiuterio generuotus simbolius ir paspausti tekstinę nuorodą „Ištrinti savo paskyrą“ formos apačioje.

Po šio veiksmo, jūsų profilis bus padarytas neviešu ir po 30 dienų bus ištrintas. Jei nuspręsite jį atkurti, jūs galėsite pasinaudoti el. paštu išsiųsta nuoroda į profilio atstatymą.

Atkreipiame dėmesį, kad visuose šiuos etapuose jums visada ryškiau rodomas mygtukas „Pasilik „Badoo““, kurį paspaudus visą trynimo procesą teks pakartoti iš pradžių.


Badoo iPhone ir iPad programėlės apžvalga

Badoo - The Dating App on the App Store

 

30 18

Paleidžiant programėlę pirmą kartą jums reikės atsakyti į klausimą ar norėtumėte gauti pranešimų, kai kas nors šalia norės bendrauti. Taip pat galėsite suteikti arba atšaukti galimybę gauti pranešimus.

Prisijungti ar registruotis programėlėje galėsite tais pačiais duomenimis, kaip ir svetainėje. Prisijungus jūsų bus paprašyta leidimo gauti duomenis apie jūsų buvimo vietą. Sekančiame žingsnyje jums bus siūloma prijungti savo Facebook paskyrą.

Atlikus šiuos veiksmus, galėsite pradėti naudotis programėle. Pagrindiniame lange galėsite išreikšti simpatiją arba atmesti nuotrauką „Netikėti susitikimai“ žaidime. Norėdami peržiūrėti žmogaus profilį, tą galite padaryti paspaudę ant vardo. Šiame žaidime galite šias nuotraukas filtruoti pagal lytį ir amžių.
Badoo - The Dating App on the App Store

Taip pat galėsite pažinčių ieškoti peržiūrint šalia esančius žmones.

Bendravimas programėlėje labai panašus į kitų analogiškų programėlių bendravimo įrankius. Žinutes galėsite filtruoti pagal tokius filtrus, kaip pokalbiai, prisijungusių narių žinutės, apsilankymai, simpatijos ar mėgstami nariai.

Programėlė yra gana patogi,  veikia greitai, tačiau turbūt pagrindinis nepatogumas iPad atveju yra tai, kad programėlė veikia tik vertikaliai. Tačiau ši problema neturėtų būti aktuali iPhone atveju. Taip pat programėlė gali nepasirodyti patogi žmonėms, kuriems svarbi lietuvių kalba, nes šios kalbos pasirinkimo programėlėje rasti nepavyko.


Kategorijos

 • Pažintys lietuviškai
 • Pažintys angliškai
 • Pažintys nemokamai
 • Pažintys rusiškai
 • Pažintys užsienyje
 • Google Play pažintys
 • Windows Phone pažintys

Badoo naujienos


30 18

Panašios svetainės


Išvada
Apžvalgos data
Apžvelgta svetainė
Badoo
Autoriaus reitingas
41star1star1star1stargray

Vienas atsakymas į “Badoo”

 1. Vis dar tikite, kad virtualiai įmanoma užmegzti bet kokią pažintį? Kurgi ne, ypač kai šis malonumas ne už dyką. Neabejoju, kad vartotojus „veža“ tokių programėlių galimybės. Nes programėlė būtent tam ir sukurta, kad įtraukti naivias namų šeimininkes arba ištroškusias dėmesio damas į taip vadinamų įvykių verpetą. Kuo daugiau už tai mokėsite, tuo daugiau gausite absoliut fake dėmesio. Apie jokią tikrovę nėra jokios kalbos. Tai tik mokamas, save suaugusias žmonėmis vadinančių žmonių, žaidimų kambarys. Neverta aprašinėti vartotojų logikos ir veiksmų šiame kambarėlyje, tiesiog šiek tiek apmaudoka dėl beribio žmonių naivumo. Kiekvienas vartotojo pirstelėjimas šioje programėlėje – mokamas, išskyrus nuotraukų įkėlimą ir ant neva patikusios nuotraukos paspaudimą. Nori pamatyti kas tavim domisi, kas laikina, kas favoritina, kas parašo, jei nori būti vienas pirrmųjų, kuriuos parodytų esantiems netoliese ir t.t. ir pan. Daugybei vartotojų mokėjusiems už narystę ir kitas įmokas, neatidžiai perskaičius taisykles, „automatiškai“ nuskaičiuojamos įmokos, nors kai kurie jų net nebesinaudojo šia programėle. Globaliai pažiūrėjus į šią, taip vadinamą pažinčių programėlę, drąsiai galima pasakyti, kad tai labiausiai į kompanijos pajamų generavimą orientuota programėlė, kuri įvyniota į gražų popierėlį, įsuką naivuolius į elementarų pinigų siurbimą. Realių pažinčių naudingumo koeficientas lygus NULIUI. Nuoširdžiai gaila vienišų žmonių (ne tų, kurie susikūrę fake-ines paskyras kvailioja), iš kurių ir šiaip, likimas šiek tiek pasijuokė, tarpžmogiškųjų santykių prasme, o čia dar atsiranda panašios į šią programėlės, kurios iš tokių žmonių pasijuokia dar kartą… Beje, žinovai tvirtina, kad galimai šios programėlės beribis godumas yra susijęs su jos kurėjais iš Rusijos, kuriems amžinai negana 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.