Windows Phone pažinčių programėlių 2016 metų gruodžio reitingo atnaujinimai

Timber

Atnaujintame populiariausių Windows Phone pažinčių programėlių Lietuvoje reitinge vėl keičiasi lyderis. Po mėnesio pertraukos į pirmąją poziciją sugrįžta pažinčių programėlė Timber. Ankstesnė lyderė Badoo krenta į antrą vietą.

Dar vienas pasikeitimas reitinge fiksuojamas 11 vietoje, kurioje debiutuoja nauja programėlė myCupid. Ši naujiena į 12 vietą išstūmė nemokamą pažinčių programėlė POF.

Tarptautinių pažinčių svetainių gruodžio mėnesio reitingo atnaujinimai

Free Online Dating | OkCupid

Atnaujintame populiariausių pažinčių svetainių pasaulyje reitinge keičiasi lyderiai. Iki šiol ilgą laiką lyderės pozicijas užėmusi pažinčių svetainė Badoo krenta į 3 vietą. Reitingo lydere tapo praėjusį mėnesį antroje vietoje buvusi algoritmų pagalba partnerius parenkanti pažinčių svetainė OkCupid, o į 2 vietą kyla nemokama pažinčių svetainė POF.

Didžiausią šuolį į viršų reitinge demonstruoja pažinčių svetainė MeetMe, kuri kyla iš 22 į 19 vietą. Tuo tarpu didžiausias kritimas fiksuojamas senjorams skirtos pažinčių svetainės OurTime pozicijoje. Ji krenta per 7 pozicijas iš 17 į 24 vietą.

Dalį šio kritimo sąlygojo naujos į reitingą įtraukos pažinčių svetainės – 14 vietoje debiutuojanti rimtų pažinčių Rusijoje ir NVS svetainė Kismia bei pasauliui skirta rusų kalba veikianti svetainė LovePlanet.ru, kurią rasite 17 vietoje.

Windows Phone pažinčių programėlių 2016 metų lapkričio reitingo atnaujinimai

Badoo

Atnaujintame populiariausių Windows Phone pažinčių programėlių Lietuvoje reitinge vėl keičiasi lyderis. Po mėnesio pertraukos į pirmąją poziciją sugrįžta pažinčių programėlė Badoo. Ši programėlė į antrąją poziciją išstūmė pažinčių programėlę Timber, kuri leidžia naudotis Tinder pažintimis Windows Phone platformoje.

Taip pat žemyn per vieną poziciją krenta gėjams skirta programėlė Jack’d, kurią rasite 10 vietoje, bei daug nemokamų funkcijų siūlanti programėlė POF, krentanti į 11 vietą.

Šio mėnesio reitinge debiutuoja pažinčių programėlė ok cupid, kuri suteikia galimybę naudotis OkCupid Windows Phone įrenginiuose.

Windows Phone pažinčių programėlių 2016 metų spalio reitingo atnaujinimai

Timber

Atnaujintame Windows Phone pažinčių programėlių reitinge keičiasi lyderis. Tik praėjusį mėnesį reitinge pasirodžiusi programėlė Timber, šį mėnesį jau tapo lydere ir pakilo į pirmąją vietą. Tai vienintelė programėlė, kuri kyla šio mėnesio reitinge.

Žemyn per vieną poziciją į 2 vietą krenta praėjusio mėnesio lyderė Badoo. Taip pat žemyn leidžiasi per vieną poziciją pažinčių programėlės Crusheo, Radar RabbitJack’d ir POF atitinkamai užimančios 7, 8, 9 ir 10 vietas.

Šeštoje reitingo vietoje debiutuoja nauja programėlė Bleenka, kuri padeda intuityviai, paprastai ir lengvai rasti jums įdomių žmonių netoliese ir nusiųsti jiems anoniminį mirktelėjimą.

iOS pažinčių programėlių 2016 metų spalio reitingo atnaujinimai

Tinder

Naujausiame iOS pažinčių programėlių reitinge lyderės pozicijas išlaiko pažinčių programėlė Tinder. Ši programėlė lydere reitinguose yra nuo pat jų sudarymo pradžios.

Savo pozicijas išlaiko ir kitos pirmojo penketuko programėlės. Pirmąjį pasikeitimą fiksuojame lietuviškos pažinčių programėlės Ieskok pozicijoje. Ji kyla per 2 pozicijas į 6 vietą.

Didžiausią šuolį į viršų šį mėnesį matome pažinčių programėlės Mamba reitinge. Ji kyla per 7 pozicijas į 9 vietą. Tai kol kas aukščiausia šios programėlės vieta reitingų istorijoje.

Po mėnesio pertraukos į reitingą vėl sugrįžta eHarmony, kuri užima 12 vietą reitinge. Taip pat į reitingą sugrįžta ir pažinčių gėjams programėlė Hornet, kurią matome 16 vietoje. Tuo tarpu 17 vietoje matome pirmą kartą į reitingus pakliuvusią programėlę Meet & Flirt bei 22 vietoje esančią Tagged programėlę. Be šių naujienų į reitingą sugrįžta ir dar kelios programėlės – 19 vietoje gėjų socialinis tinklas ROMEO, 24  vietoje milijonierių pažinčių programėlė Luxy bei 25 vietoje esanti nemokama programėlė POF.

Didžiausią kritimą žemyn fiksuojame pažinčių programėlės Zoosk reitinge. Ji krenta į 15 vietą per 8 pozicijas.

Windows Phone pažinčių programėlių rugpjūčio mėnesio reitingo atnaujinimas

Badoo

Pažinčių programėlė, padedanti susipažinti su žmonėmis esančiais netoliese, Badoo išlaiko populiariausių Windows Phone pažinčių programėlių reitingo lyderės poziciją. Tai tęsiasi jau penktą mėnesį iš eilės nuo pat to momento, kai programėlė buvo pradėta reitinguoti.

Tačiau šią situaciją gali pakeisti antroje reitingo pozicijoje esanti naujiena Timber, kuri leidžia naudotis Tinder pažintimis Windows įrenginiuose. Dar viena naujiena POF didelės grėsmės lyderės pozicijoms nekelia ir debiutuoja 9 vietoje.

Didžiausias kritimas fiksuojamas pažinčių programėlės Mamba reitinge. Programėlė krenta per 2 pozicijas į 5 vietą.

Google Play pažinčių programėlių rugpjūčio mėnesio reitingo atnaujinimas

Tinder

Atnaujintas populiariausių Google Play pažinčių programėlių reitingas, kurio lydere vis dar išlieka pažinčių programėlė Tinder. Ši programėlė rugpjūčio mėnesį surinko daugiausiai taškų per visą šio reitingo skaičiavimo istoriją.

Pirmasis pasikeitimas fiksuojamas 4 vietoje, į kurią iš 7 kyla pažinčių programėlė Twoo.

Daug nemokamų funkcijų siūlanti pažinčių programėlė POF šiame reitinge demonstruoja didžiausią šuolį į viršų per 6 pozicijas į 14 vietą. Tuo tarpu didžiausią kritimą fiksuojame Gyvos pazintys pozicijoje. Ši programėlė krenta per 6 pozicijas į 20 vietą.

Šiame reitinge galite rasti tris programėles, kurių nebuvo liepos mėnesį: Wakie 18 vietoje, Flip.lt 21 vietoje ir AnastasiaDate 22 vietoje.

iOS pažinčių programėlių 2016 metų rugpjūčio reitingo atnaujinimai

Tinder

Atnaujintas populiariausių iOS pažinčių programėlių reitingas pagal 2016 m. rugpjūčio mėnesio duomenis.

Lyderės pozicijas išlaiko pažinčių programėlė Tinder. Antrąją poziciją nuo šiol užima daugiau nei 200 mln. vartotojų jungiančio socialinio tinklo Badoo programėlė. Ji kyla iš 4 pozicijos. Ankstesniame reitinge antroje pozicijoje buvusi Twoo programėlė krenta per 3 pozicijas ir dabar užima penktąją poziciją.

Didžiausias augimas fiksuojamas pažinčių programėlės ieškantiems rimtos antros pusės Darnipora.lt bei homoseksualiems ir biseksualiems vyrams skirtos programėlės Grindr pozicijose. Jos kyla per 8 pozicijas atitinkamai į 6 ir 10 vietas. Tuo tarpu didžiausias kritimas fiksuojamas iš 13 į 20 vietą krentančios programėlės OkCupid reitinge.

Reitinge fiksuojame ir keletą naujų programėlių, kurios pateko tarp 25 populiariausių programėlių. 13 vietoje esanti Mint sugrįžta į reitingą po to kai iš jo buvo iškritusi liepos mėnesį. Pažinčių tinklas lesbietėms ir biseksualioms moterims SCISSR reitinge užima 17 vietą. Tai yra pirmasis kartas, kai ši programėlė pateko tarp 25 programėlių.

Įkvepiančių vienišių bendruomenė The Inner Circle debiutuoja 19 pozicijoje, per pažįstamus pažinčių padedanti ieškoti Hinge 21 pozicijoje. Apjungianti populiariausių programėlių savybes Clover fiksuojame 22 vietoje. 23 ir 25 vietose atitinkamai randame Paktor ir Huggle programėles.

Iš populiariausiųjų sąrašo iškrito gėjų pažinčių programėlė PlanetRomeo, kurios pavadinimas pakeistas į Romeo. Dar vienos gėjams skirtos programėlės Hornet reitingas mažėja – tarp populiariausių jos taip pat nebematome. Taip pat tarp 25 populiariausių programėlių nebematome eHarmony, LuxyFriendable, Flirt bei POF.

Kokias programėles jūs naudojate? Kokias esate bandę ir nebenaudojate?

iOS pažinčių programėlių 2016 metų birželio reitingo atnaujinimai

Tinder

Atnaujintas populiariausių iOS pažinčių programėlių reitingas pagal 2016 m. birželio mėnesio duomenis.

Lyderės pozicijas vis dar išlaiko pažinčių programėlė Tinder, tačiau ją vejasi antroje pozicijoje išsilaikiusi Badoo, nors atotrūkis tarp jų vis dar yra pakankamai didelis.

Pirmasis pasikeitimas reitinguose fiksuojamas 3 vietoje, kur iš 6 pozicijos kyla Twoo programėlė, keičianti į ketvirtąją poziciją krentančią lietuvišką pažinčių svetainės Draugas.lt programėlę.

Didžiausią populiarumo augimą fiksuojame pažinčių programėlės OkCupid reitinge, kuri kyla per 12 laiptelių į 7 vietą. Tuo tarpu didžiausias kritimas fiksuojamas pažinčių suaugusiems programėlės Fling reitinge, kuri krenta iš 15 į 25 poziciją.

Reitinge atsirado 4 naujos programėlės – 13 pozicijoje Singapūre sukurta Paktor, 14 – homoseksualiems ir biseksualiems vyrams skirta Jack’d, 15 – išskirtiniams žmonėms skirta The League bei dar viena homoseksualiems vyrams skirta programėlė Hornet, esanti 19 pozicijoje.

Reitingą paliko iš 20 pozicijos iškritusi rimtų pažinčių programėlė eHarmony, naujų žmonių paieškai skirta programėlė MeetMe, geriausių pažinčių programėlių savybes apjungianti Clover bei  populiariausios nemokamos pažinčių svetainės POF programėlė.