iPhone pažinčių programėlių 2017 metų rugsėjo reitingo atnaujinimai

Atnaujintame populiariausių iPhone pažinčių programėlių reitinge lyderiai nesikeičia. Kaip ir prieš mėnesį, lyderio pozicijas vis dar išlaiko pažinčių programėlė Tinder.

Pirmasis pasikeitimas fiksuojamas trečioje pozicijoje, į kurią iš ketvirtosios kyla pažinčių programėlė Draugas.lt. Mūsų svetainės lankytojams labiausiai patinkanti pažinčių svetainės Flirtas.lt programėlė krenta per 2 pozicijas į 5 vietą.

Didžiausią šuolį į viršų šiame reitinge demonstruoja per 13 pozicijų į viršų kylančios programėlės OkCupid bei MeetMe, kurios atitinkamai užėmė 10 ir 11 vietas.

Tuo tarpu didžiausias kritimas žemyn fiksuojamas pažinčių programėlės gėjams SCRUFF pozicijoje. Ši programėlė krenta per 10 pozicijų į 21 vietą.

Tarp šio mėnesio populiariausių 25 programėlių fiksuojamos 7, kurios nebuvo sąraše prieš mėnesį. Aukščiausiai kyla 7 vietoje esanti pažinčių programėlė Lovoo, kuri grįžta į sąrašą po mėnesio pertraukos.

iPhone pažinčių programėlių 2017 metų rugpjūčio reitingo atnaujinimai

Atnaujintame populiariausių iOS pažinčių programėlių Lietuvoje reitinge lyderiu ir toliau išlieka pažinčių programėlė Tinder, kuri tuo pačiu yra ir populiariausia pažinčių programėlė pasaulyje.

Pirmasis pasikeitimas fiksuojamas antroje pozicijoje, į kurią iš trečiosios kyla daugiau nei 200 mln. vartotojų jungiančio socialinio tinklo Badoo programėlė.

Didžiausias šuolis į viršų fiksuojamas pažinčių programėlės Bumble pozicijoje. Ji kyla per 13 pozicijų iš 20 į 7 vietą ir tai yra aukščiausia šios programėlės pozicija reitingo istorijoje. Jos populiarumą galėjo įtakoti ir tai, kad joje suteikta galimybė moterims kontroliuoti bendravimą, nes žinutes pirmosios gali siųsti tik jos.

Tuo tarpu didžiausią kritimą žemyn demonstruoja pažinčių programėlė MeetMe, kuri krenta per 13 pozicijų į 24 vietą.

Šio mėnesio reitinge fiksuojame net šešias naujas programėles. Tarp jų geriausius rezultatus demonstruoja nauja socialinė platforma pažinčių paieškai Blur debiutuojanti 10 vietoje.

Tarptautinių pažinčių svetainių rugpjūčio mėnesio reitingo atnaujinimai

Atnaujintame populiariausių pažinčių svetainių pasaulyje reitinge lyderiai nesikeičia ir pirmąją poziciją išlaiko pažinčių svetainė Badoo.

Pirmasis pokytis fiksuojamas 7 vietoje, į kurią iš 8 vietos kyla tarptautinė pažinčių suaugusiems svetainė AdultFriendFinder.

Didžiausią šuolį į viršų per dvi pozicijas šiame reitinge demonstruoja pažinčių svetainė rusų kalba LovePlanet bei visiškai nemokama pažinčių svetainė Mingle2. Šios svetainės šiame reitinge atitinkamai užima 16 ir 21 vietas.

Tuo tarpu didžiausias kritimas fiksuojamas nemokamų pažinčių svetainės MeetMe pozicijoje. Ši svetainė krenta per tris pozicijas į 24 vietą.

Tarptautinių pažinčių svetainių birželio mėnesio reitingo atnaujinimai

Atnaujintame populiariausių pažinčių svetainių pasaulyje reitinge keičiasi lyderis. Po daugiau nei pusės metų pertraukos į aukščiausią poziciją sugrįžta pažinčių svetainė Badoo, kuri į antrąją poziciją išstumia pažinčių svetainę OkCupid.

Reitinge pokyčiai fiksuojami ir pažinčių svetainės suaugusiems AdultFriendFinder, daugiau nei 80 šalių veikiančios pažinčių svetainės Zoosk, prabangaus gyvenimo mėgėjų pažinčių svetainės SeekingArrangement, nemokamų tarptautinių pažinčių svetainių MeetMe bei Mingle2 ir azijietiškų pažinčių ieškantiems skirtos pažinčių svetainės AsianDate pozicijose. Visos šios svetainės kyla vienu laipteliu atitinkamai į 8, 12, 16, 21, 23 bei 25 vietas.

Tuo tarpu žemyn per vieną poziciją krenta Rusijos ir NVS pažinčių svetainė Mamba, indams skirta pažinčių svetainė Jeevansathi, slapto romano ieškantiems skirta svetainė Ashley Madison, mokslinius metodus pažinčių atrankai naudojanti eHarmony bei viso pasaulio vienišiems žmonėms skirta pažinčių svetainė AnastasiaDate. Šios svetainės krenta atitinkamai į 9, 13, 17, 22 ir 24 vietas.

Tarptautinių pažinčių svetainių gruodžio mėnesio reitingo atnaujinimai

Free Online Dating | OkCupid

Atnaujintame populiariausių pažinčių svetainių pasaulyje reitinge keičiasi lyderiai. Iki šiol ilgą laiką lyderės pozicijas užėmusi pažinčių svetainė Badoo krenta į 3 vietą. Reitingo lydere tapo praėjusį mėnesį antroje vietoje buvusi algoritmų pagalba partnerius parenkanti pažinčių svetainė OkCupid, o į 2 vietą kyla nemokama pažinčių svetainė POF.

Didžiausią šuolį į viršų reitinge demonstruoja pažinčių svetainė MeetMe, kuri kyla iš 22 į 19 vietą. Tuo tarpu didžiausias kritimas fiksuojamas senjorams skirtos pažinčių svetainės OurTime pozicijoje. Ji krenta per 7 pozicijas iš 17 į 24 vietą.

Dalį šio kritimo sąlygojo naujos į reitingą įtraukos pažinčių svetainės – 14 vietoje debiutuojanti rimtų pažinčių Rusijoje ir NVS svetainė Kismia bei pasauliui skirta rusų kalba veikianti svetainė LovePlanet.ru, kurią rasite 17 vietoje.

iOS pažinčių programėlių 2016 metų gruodžio reitingo atnaujinimai

Tinder

Atnaujinto populiariausių iOS pažinčių programėlių Lietuvoje reitingo lydere išlieka pažinčių programėlė Tinder. Ji vis dar stipriai aplenkusi antroje vietoje esančią socialinio tinklo Badoo programėlę, tačiau atotrūkis tarp jų po truputį mažėja.

Į trečiąją reitingo poziciją po trumpos pertraukos sugrįžta pažinčių svetainės Draugas.lt pažintys programėlė.

Didžiausią šuolį į viršų fiksuojame pažinčių programėlių LOVOO ir Bumble pozicijose. Šios programėlės kyla per 10 pozicijų atitinkamai į 6 ir 10 vietas. Tai yra aukščiausia LOVOO pozicija reitingo istorijoje.

Tuo tarpu didžiausią kritimą žemyn demonstruoja pažinčių programėlė MeetMe, kuri krenta iš 7 į 22 vietą.

Šio mėnesio reitingą papildė ir penkios naujos programėlės. Aukščiausią poziciją pasiekė Instragram vartotojams ieškoti pažinčių skirta nine. Ji debiutuoja 8 vietoje.

14 vietoje po poros mėnesių pertraukos į populiariausių programėlių sąrašą sugrįžta pažinčių kokybę vertinanti programėlė The Inner Circle. Tokią pačią situaciją fiksuojame ir pažinčių programėlės lesbietėms ir biseksualioms moterims Her reitinge. Ši programėlė sugrįžta po kelių mėnesių pertraukos ir šį mėnesį užima 17 vietą.

Pirmą kartą reitinge debiutuoja apsikabinimus mėgstantiems žmonės skirta programėlė Spoonr, kuri užima 19 vietą.

24 vietoje po mėnesio pertraukos į sąrašą sugrįžta programėlė draugų pokalbiams, flirtui ar meilei paieškos programėlė Mamba.

Tarptautinių pažinčių svetainių spalio mėnesio reitingo atnaujinimai

Sutik naujų žmonių „Badoo“, surask draugų, bendrauk, flirtuok

Nepaisant mažėjančio atotrūkio nuo konkurentų, pažinčių svetainė Badoo išlaiko lyderės pozicijas atnaujintame populiariausių pažinčių svetainių pasaulyje reitinge.

Antroje vietoje fiksuojame algoritmų pagalba pažintis parenkančią pažinčių svetainę OkCupid, kuri kyla iš trečios vietos.

Šiame reitinge per vieną poziciją kyla dar keletas svetainių: tarptautinė pažinčių seksui svetainė AdultFriendFinder kyla į 7 poziciją, pažinčių svetainė AnastasiaDate į 18 poziciją, pažinčių svetainė, ieškantiems prabangos, SeekingArrangement kyla į 19 poziciją, pažinčių suaugusiems svetainė Fling.com kyla į 20 vietą, musulmonams skirta pažinčių svetainė Muslima.com kyla į 21 vietą ir nemokama pažinčių svetainė Mingle2.com kyla į 24 poziciją.

Didžiausias kritimas fiksuojamas nemokamos pažinčių svetainės MeetMe reitinge. Ši svetainė krenta per 4 pozicijas į 22 vietą.

iOS pažinčių programėlių 2016 metų birželio reitingo atnaujinimai

Tinder

Atnaujintas populiariausių iOS pažinčių programėlių reitingas pagal 2016 m. birželio mėnesio duomenis.

Lyderės pozicijas vis dar išlaiko pažinčių programėlė Tinder, tačiau ją vejasi antroje pozicijoje išsilaikiusi Badoo, nors atotrūkis tarp jų vis dar yra pakankamai didelis.

Pirmasis pasikeitimas reitinguose fiksuojamas 3 vietoje, kur iš 6 pozicijos kyla Twoo programėlė, keičianti į ketvirtąją poziciją krentančią lietuvišką pažinčių svetainės Draugas.lt programėlę.

Didžiausią populiarumo augimą fiksuojame pažinčių programėlės OkCupid reitinge, kuri kyla per 12 laiptelių į 7 vietą. Tuo tarpu didžiausias kritimas fiksuojamas pažinčių suaugusiems programėlės Fling reitinge, kuri krenta iš 15 į 25 poziciją.

Reitinge atsirado 4 naujos programėlės – 13 pozicijoje Singapūre sukurta Paktor, 14 – homoseksualiems ir biseksualiems vyrams skirta Jack’d, 15 – išskirtiniams žmonėms skirta The League bei dar viena homoseksualiems vyrams skirta programėlė Hornet, esanti 19 pozicijoje.

Reitingą paliko iš 20 pozicijos iškritusi rimtų pažinčių programėlė eHarmony, naujų žmonių paieškai skirta programėlė MeetMe, geriausių pažinčių programėlių savybes apjungianti Clover bei  populiariausios nemokamos pažinčių svetainės POF programėlė.

Pažinčių programėlių 2016 metų gegužės mėnesio reitingo atnaujinimai

Tinder

Atnaujinti populiariausių pažinčių programėlių reitingai Lietuvoje, kurių apžvalga galite skaityti toliau.

Populiariausių iOS pažinčių programėlių reitingų lyderiu vis dar laikosi programėlė Tinder. Ši programėlė taip pat pirmauja ir tarp populiariausių Google Play programėlių.

Į populiariausių iOS programėlių reitingo trejetuką įsiveržė populiariausios lietuviškos pažinčių svetainės draugas.lt pažintys programėlė. Ši programėlė taip pat užima trečiąją vietą ir Google Play reitinge.

Daugiausiai pozicijų į viršų palypėjo populiarios pažinčių svetainės Rusijoje ir NVS šalyse programėlė Mamba. Ji kyla per 13 pozicijų į 15 vietą. Tuo tarpu programėlė MeetMe leidžiasi žemyn iš 18 į 21 poziciją.

Reitingą papildė ir kelios naujos programėlės: vienos nakties nuotykių paieškai skirta Fling reitinguose užima 10 vietą, tarptautinė pažinčių programėlė Zoosk atsidūrė 12 pozicijoje, o lesbietėms skirta Her – 23 vietoje.

Google Play programėlių reitinge pirmasis trejetukas išliko tas pats, o ketvirtoje pozicijoje randame iš 7 pozicijos kylančią programėlę Jaumo.

Didžiausią augimą fiksuojame pažinčių programėlės Gyvos pažintys ir AnastasiaDate, kurios kyla per 5 pozicijas į viršų, atitinkamai į 14 ir 17 vietas. Tuo tarpu didžiausią kritimą per 2 pozicijas fiksuojame 10 programėlių reitinguose, tarp kurių randame Hot or Not 6 vietoje, DarniPora – 11 vietoje ar 25 vietoje atsidūrusi PlanetRomeo.

Reitingus papildė 20 vietoje esanti naujiena – Zoosk programėlė.

Populiariausių Windows Phone programėlių reitingo lydere išlieka Badoo. 5 pozicijoje fiksuojame naują reitingo programėlę Crusheo, kuri į 6 poziciją nustūmė programėlę vyrams Jack’d.

Pažinčių programėlių 2016 metų balandžio mėnesio reitingo atnaujinimai

Balandžio mėnesio pažinčių programėlių reitingai buvo papildyti naujomis pažinčių programėlėmis, kurios trumpai pristatomos šiame įraše.

Populiariausios iOS pažinčių programėlės Lietuvoje

Lyderės poziciją reitinge vis dar užima Tinder programėlė, kuri suteikia galimybę lengvai susipažinti su naujais ir įdomiais žmonėmis.

Populiarios pažinčių svetainės programėlė Twoo debiutuoja reitinguose 7 pozicijoje. Mokama šios programėlės versija Twoo Premium užima 10 vietą.

iPad naudotojai gali pasinaudoti MeetMe programėlės iPad versija, kuri reitinguose užima 14 poziciją.

Vienos populiariausių pažinčių svetainių pasaulyje POF programėlė tarp Lietuvoje populiariausių iOS programėlių užima 35 vietą.

Homoseksualūs vyrai gali išbandyti 46 vietoje esančią programėlę vyresniems nei 30 metų gėjams Mr X.

Populiariausios Google Play pažinčių programėlės Lietuvoje

Kaip ir iOS platformoje, Tinder yra populiariausia programėle ir Google Play platformoje, tačiau nauja programėlė reitinguose Badoo nestipriai atsilieka nuo lyderės.

Twoo programėlės Google Play versija reitinguose tampa aukščiausią pozicija užėmusia naujiena 5 vietoje.

Nemokama pažinčių programėlė homoseksualiems ir biseksualiems vyrams Hornet debiutuoja 20 pozicijoje.

Norintys susipažinti su žaviomis ir linksmomis moterimis, gali išbandyti 22 vietoje esančią programėlę AnastasiaDate.

POF programėlės Google Play versija reitinguose užėmė 25 vietą.