Google Play pažinčių programėlių 2017 metų spalio reitingo atnaujinimai

Atnaujintame populiariausių Google Play pažinčių programėlių Lietuvoje reitinge lyderių ketvirtukas išlieka toks pats, kaip ir prieš mėnesį. Pirmoje pozicijoje rasite pažinčių programėlę Tinder.

Antroje vietoje savo pozicijas išlaikė pažinčių programėlė Badoo, o trečioje lietuviška pažinčių svetainės Flirtas.lt programėlė. Beje, ši svetainė sulaukia ir daugiausiai mūsų lankytojų simpatijų.

Pirmasis pasikeitimas fiksuojamas 5 vietoje, į kurią iš 6 vietos kyla pokalbių ir flirto programėlė Jaumo.

Didžiausią šuolį į viršų fiksuojame pažinčių programėlės Lovoo reitinge. Ši programėlė kyla per 6 pozicijas į 18 vietą. Tuo tarpu didžiausią kritimą taip pat per 6 pozicijas demonstruoja lietuviškos rimtų pažinčių svetainės DarniPora programėlė, kuri krenta į 11 vietą.

Tarp populiariausių programėlių šį mėnesį pakliuvo ir 2 svetainės, kurių nebuvo prieš mėnesį. Aukščiausiai į 24 vietą po 2 mėnesių pertraukos sugrįžta Hunt me.

iPhone pažinčių programėlių 2017 metų rugsėjo reitingo atnaujinimai

Atnaujintame populiariausių iPhone pažinčių programėlių reitinge lyderiai nesikeičia. Kaip ir prieš mėnesį, lyderio pozicijas vis dar išlaiko pažinčių programėlė Tinder.

Pirmasis pasikeitimas fiksuojamas trečioje pozicijoje, į kurią iš ketvirtosios kyla pažinčių programėlė Draugas.lt. Mūsų svetainės lankytojams labiausiai patinkanti pažinčių svetainės Flirtas.lt programėlė krenta per 2 pozicijas į 5 vietą.

Didžiausią šuolį į viršų šiame reitinge demonstruoja per 13 pozicijų į viršų kylančios programėlės OkCupid bei MeetMe, kurios atitinkamai užėmė 10 ir 11 vietas.

Tuo tarpu didžiausias kritimas žemyn fiksuojamas pažinčių programėlės gėjams SCRUFF pozicijoje. Ši programėlė krenta per 10 pozicijų į 21 vietą.

Tarp šio mėnesio populiariausių 25 programėlių fiksuojamos 7, kurios nebuvo sąraše prieš mėnesį. Aukščiausiai kyla 7 vietoje esanti pažinčių programėlė Lovoo, kuri grįžta į sąrašą po mėnesio pertraukos.

iOS pažinčių programėlių 2016 metų gruodžio reitingo atnaujinimai

Tinder

Atnaujinto populiariausių iOS pažinčių programėlių Lietuvoje reitingo lydere išlieka pažinčių programėlė Tinder. Ji vis dar stipriai aplenkusi antroje vietoje esančią socialinio tinklo Badoo programėlę, tačiau atotrūkis tarp jų po truputį mažėja.

Į trečiąją reitingo poziciją po trumpos pertraukos sugrįžta pažinčių svetainės Draugas.lt pažintys programėlė.

Didžiausią šuolį į viršų fiksuojame pažinčių programėlių LOVOO ir Bumble pozicijose. Šios programėlės kyla per 10 pozicijų atitinkamai į 6 ir 10 vietas. Tai yra aukščiausia LOVOO pozicija reitingo istorijoje.

Tuo tarpu didžiausią kritimą žemyn demonstruoja pažinčių programėlė MeetMe, kuri krenta iš 7 į 22 vietą.

Šio mėnesio reitingą papildė ir penkios naujos programėlės. Aukščiausią poziciją pasiekė Instragram vartotojams ieškoti pažinčių skirta nine. Ji debiutuoja 8 vietoje.

14 vietoje po poros mėnesių pertraukos į populiariausių programėlių sąrašą sugrįžta pažinčių kokybę vertinanti programėlė The Inner Circle. Tokią pačią situaciją fiksuojame ir pažinčių programėlės lesbietėms ir biseksualioms moterims Her reitinge. Ši programėlė sugrįžta po kelių mėnesių pertraukos ir šį mėnesį užima 17 vietą.

Pirmą kartą reitinge debiutuoja apsikabinimus mėgstantiems žmonės skirta programėlė Spoonr, kuri užima 19 vietą.

24 vietoje po mėnesio pertraukos į sąrašą sugrįžta programėlė draugų pokalbiams, flirtui ar meilei paieškos programėlė Mamba.

Google Play pažinčių programėlių 2016 metų lapkričio reitingo atnaujinimai

Tinder

Atnaujintame populiariausių Google Play pažinčių programėlių Lietuvoje reitinge lyderės pozicijas išlaiko pažinčių programėlė Tinder, kuri yra populiariausia nuo pat šio reitingo sudarymo pradžios. Kitos pirmojo trejetuko programėlės Flirtas.lt ir Badoo taip pat išlaiko savo pozicijas jau ketvirtą mėnesį iš eilės.

Pirmasis pasikeitimas fiksuojamas ketvirtoje vietoje, į kurią iš šeštosios kyla programėlė Hot or Not. Ši programėlė jau yra buvusi šioje pozicijoje prieš 4 mėnesius.

Didžiausią šuolį į viršų reitinge demonstruoja rimtų pažinčių programėlė DarniPora, kuri kyla per 5 pozicijas į 6 vietą. Tai yra iki šiol aukščiausia šios programėlės vieta reitinge.

Dar viena lietuviška programėlė Ieskok debiutuoja tarp populiariausių 25 pažinčių programėlių septintoje vietoje. Be šios naujienos, reitingo 9 poziciją užima pažinčių programėlė SweetRing tiems, kurie nori rasti tobulą antrąją pusę. 12 vietoje rasite socialinio pokalbių tinklo Mingle programėlę.

Į reitingą po mėnesio pertraukos sugrįžta pažinčių programėlė LOVOO, kurią rasite 19 vietoje. Tai nėra aukščiausia pozicija šios programėlės istorijoje, tačiau rezultatai geresni nei prieš mėnesį, kai programėlė nepakliuvo tarp 25 populiariausių programėlių.

Tuo tarpu didžiausias kritimas žemyn fiksuojamas pažinčių programėlės Twoo reitinge. Ši programėlė krenta per 10 pozicijų iš 4 į 14 vietą. Tai blogiausias rezultatas per visą jos istoriją šiuose reitinguose.

Google Play pažinčių programėlių 2016 metų spalio reitingo atnaujinimai

Tinder

Atnaujinto Google Play pažinčių programėlių reitingo lyderiai nesikeičia ir spalio mėnesio reitinge. Savo pozicijas išlaiko tiek pirmoje vietoje esanti pažinčių programėlė Tinder, tiek ir kitos pirmajame šešetuke esančios pažinčių programėlės.

Septintoje vietoje matome naują reitingo dalyvę – pažinčių paieškos programėlę Hitwe. Taip pat šiame reitinge fiksuojame ir dar kelias naujas programėles: devintoje vietoje esanti Moco sugrįžta po mėnesio pertraukos bei dešimtoje vietoje debiutuojanti pažinčių programėlė Once.

Didžiausią šuolį į viršų reitinge demonstruoja homoseksualiems ir biseksualiems vyrams skirta nemokama pažinčių programėlė Hornet. Ši programėlė kyla per 9 pozicijas iš 25 į 16 vietą. Tuo tarpu didžiausias kritimas žemyn fiksuojamas socialinio tinklo programėlės Waplog pozicijoje. Ši programėlė krenta per 9 pozicijas į 22 vietą.

Iš populiariausių programėlių Top-25 iškrito AsianDateTagged ir LOVOO.

LOVOO apkaltinti kuriant netikrus profilius

LOVOO - 2015-09-23 18.50.00

Technologijų žurnalas c’t teigia, kad Drezdene veiklą vykdanti pažinčių programėlė LOVOO apgaudinėja vartotojus kuriant netikrų moterų profilius ir vilioja vyrus mokėti už programėlės papildomas paslaugas. Programėlė yra nemokama, tačiau jos vartotojai gali mokėti už papildomas paslaugas. LOVOO, kurią naudoja 36 mln. vartotojų iš 17 šalių, atmetė kaltinimus.

Šaltinis: The Local