Google Play pažinčių programėlių 2016 metų lapkričio reitingo atnaujinimai

Tinder

Atnaujintame populiariausių Google Play pažinčių programėlių Lietuvoje reitinge lyderės pozicijas išlaiko pažinčių programėlė Tinder, kuri yra populiariausia nuo pat šio reitingo sudarymo pradžios. Kitos pirmojo trejetuko programėlės Flirtas.lt ir Badoo taip pat išlaiko savo pozicijas jau ketvirtą mėnesį iš eilės.

Pirmasis pasikeitimas fiksuojamas ketvirtoje vietoje, į kurią iš šeštosios kyla programėlė Hot or Not. Ši programėlė jau yra buvusi šioje pozicijoje prieš 4 mėnesius.

Didžiausią šuolį į viršų reitinge demonstruoja rimtų pažinčių programėlė DarniPora, kuri kyla per 5 pozicijas į 6 vietą. Tai yra iki šiol aukščiausia šios programėlės vieta reitinge.

Dar viena lietuviška programėlė Ieskok debiutuoja tarp populiariausių 25 pažinčių programėlių septintoje vietoje. Be šios naujienos, reitingo 9 poziciją užima pažinčių programėlė SweetRing tiems, kurie nori rasti tobulą antrąją pusę. 12 vietoje rasite socialinio pokalbių tinklo Mingle programėlę.

Į reitingą po mėnesio pertraukos sugrįžta pažinčių programėlė LOVOO, kurią rasite 19 vietoje. Tai nėra aukščiausia pozicija šios programėlės istorijoje, tačiau rezultatai geresni nei prieš mėnesį, kai programėlė nepakliuvo tarp 25 populiariausių programėlių.

Tuo tarpu didžiausias kritimas žemyn fiksuojamas pažinčių programėlės Twoo reitinge. Ši programėlė krenta per 10 pozicijų iš 4 į 14 vietą. Tai blogiausias rezultatas per visą jos istoriją šiuose reitinguose.

iOS pažinčių programėlių 2016 metų lapkričio reitingo atnaujinimai

Tinder

Atnaujintame populiariausių iOS pažinčių programėlių Lietuvoje reitinge lydere ir toliau išlieka pažinčių programėlė Tinder. Savo poziciją taip pat išlaiko ir antroje vietoje esanti Badoo programėlė.

Pirmasis pasikeitimas fiksuojamas trečioje vietoje, į kurią iš ketvirtosios kyla The Game by Hot or Not. Tai aukščiausia šios programėlės pozicija reitingo istorijoje.

Didžiausią šuolį į viršų reitinge demonstruoja pažinčių programėlė turtingiems ir sėkmingiems Luxy. Ši programėlė kyla per 14 pozicijų į 10 vietą. Tai yra aukščiausia programėlės vieta reitinge per visą jo istoriją.

Tuo tarpu didžiausias kritimas žemyn fiksuojamas programėlės homoseksualiems ir biseksualiems vyrams Grindr reitinge. Ši programėlė krenta per 6 pozicijas į 13 vietą.

Tarp šio mėnesio populiariausių programėlių yra ir 5 naujos programėlės, kurių nebuvo praėjusio mėnesio reitinge. Aukščiausią poziciją demonstruoja 12 vietoje esanti astrologija paremta pažinčių programėlė Align. Ši programėlė per visą reitingų istoriją jame pasirodė pirmą kartą. Kitos reitingo naujienos MiuMeet, SayHi, Firstmet ir Qeep užima atitinkamai 22-25 reitingo pozicijas.

Pažinčių programėlių 2016 metų gegužės mėnesio reitingo atnaujinimai

Tinder

Atnaujinti populiariausių pažinčių programėlių reitingai Lietuvoje, kurių apžvalga galite skaityti toliau.

Populiariausių iOS pažinčių programėlių reitingų lyderiu vis dar laikosi programėlė Tinder. Ši programėlė taip pat pirmauja ir tarp populiariausių Google Play programėlių.

Į populiariausių iOS programėlių reitingo trejetuką įsiveržė populiariausios lietuviškos pažinčių svetainės draugas.lt pažintys programėlė. Ši programėlė taip pat užima trečiąją vietą ir Google Play reitinge.

Daugiausiai pozicijų į viršų palypėjo populiarios pažinčių svetainės Rusijoje ir NVS šalyse programėlė Mamba. Ji kyla per 13 pozicijų į 15 vietą. Tuo tarpu programėlė MeetMe leidžiasi žemyn iš 18 į 21 poziciją.

Reitingą papildė ir kelios naujos programėlės: vienos nakties nuotykių paieškai skirta Fling reitinguose užima 10 vietą, tarptautinė pažinčių programėlė Zoosk atsidūrė 12 pozicijoje, o lesbietėms skirta Her – 23 vietoje.

Google Play programėlių reitinge pirmasis trejetukas išliko tas pats, o ketvirtoje pozicijoje randame iš 7 pozicijos kylančią programėlę Jaumo.

Didžiausią augimą fiksuojame pažinčių programėlės Gyvos pažintys ir AnastasiaDate, kurios kyla per 5 pozicijas į viršų, atitinkamai į 14 ir 17 vietas. Tuo tarpu didžiausią kritimą per 2 pozicijas fiksuojame 10 programėlių reitinguose, tarp kurių randame Hot or Not 6 vietoje, DarniPora – 11 vietoje ar 25 vietoje atsidūrusi PlanetRomeo.

Reitingus papildė 20 vietoje esanti naujiena – Zoosk programėlė.

Populiariausių Windows Phone programėlių reitingo lydere išlieka Badoo. 5 pozicijoje fiksuojame naują reitingo programėlę Crusheo, kuri į 6 poziciją nustūmė programėlę vyrams Jack’d.