Tarptautinių pažinčių svetainių birželio mėnesio reitingo atnaujinimai

Atnaujintame populiariausių pažinčių svetainių pasaulyje reitinge keičiasi lyderis. Po daugiau nei pusės metų pertraukos į aukščiausią poziciją sugrįžta pažinčių svetainė Badoo, kuri į antrąją poziciją išstumia pažinčių svetainę OkCupid.

Reitinge pokyčiai fiksuojami ir pažinčių svetainės suaugusiems AdultFriendFinder, daugiau nei 80 šalių veikiančios pažinčių svetainės Zoosk, prabangaus gyvenimo mėgėjų pažinčių svetainės SeekingArrangement, nemokamų tarptautinių pažinčių svetainių MeetMe bei Mingle2 ir azijietiškų pažinčių ieškantiems skirtos pažinčių svetainės AsianDate pozicijose. Visos šios svetainės kyla vienu laipteliu atitinkamai į 8, 12, 16, 21, 23 bei 25 vietas.

Tuo tarpu žemyn per vieną poziciją krenta Rusijos ir NVS pažinčių svetainė Mamba, indams skirta pažinčių svetainė Jeevansathi, slapto romano ieškantiems skirta svetainė Ashley Madison, mokslinius metodus pažinčių atrankai naudojanti eHarmony bei viso pasaulio vienišiems žmonėms skirta pažinčių svetainė AnastasiaDate. Šios svetainės krenta atitinkamai į 9, 13, 17, 22 ir 24 vietas.

eHarmony vartotojų duomenys atskleidžia didžiausias santykių klaidas

This Relationship by James Bond

Santykių platforma eHarmony paskelbė 619 533 vartotojų tyrimo duomenis, kurie rodo, kad grubumas yra pagrindinė santykių nutraukimo priežastis. 77 procentai vyrų ir 79 procentai moterų teigia, kad dėl grubaus partnerio elgesio nutrauks santykius. Dėl melo santykius nutrauktų 61 proc. vyrų ir 62 proc. moterų.

Laiko leidimas su buvusiu partneriu irgi buvo vertinamas, kaip svarbi priežastis nutraukti santykius. Ta nurodė 71 proc. vyrų ir 73 proc. moterų. Keista, tačiau tinginystė buvo svarbi tik 17 proc. vyrų ir 18 proc. moterų.

eHarmony taip pat tyrė tokius duomenis kaip keikimosi, kūno formų, šykštumo, gyvenimo su tėvais, alkoholio vartojimo ir rūkymo, melavimo, laiko leidimo su buvusiuoju, netvarkos ir tingumo įtaką santykiams ir kokios buvo didžiausios santykių nutraukimo priežastys. Štai ką parodė duomenys:

Keikimasis. Nors 1 iš 4 moterų ir 1 iš 5 vyrų teigia, kad tai yra nemalonus bruožas, moterys teigia, kad tai nėra santykių nutraukimo priežastis, tačiau 77% vyrų sako, kad tai santykių pabaiga.

Gražios partnerio kūno formos. Beveik pusę abiejų lyčių teigia, kad tai yra privalumas, o 21 proc. moterų ir 29 proc. vyrų teigia, kad tai būtina.

Šykštumas. Beveik pusė vyrų teigia, kad jiems priimtinas moters šykštumas, tačiau 3 iš 4 moterų tai reiškia santykių pabaigą.

Žvilgsnis į tai, kaip žmonės vertina pažintis su žmogumi, kuris gyvena su tėvais parodė didžiausią skirtumą tarp vyrų ir moterų. Beveik 4 iš 5 vyrų teigė, kad jiems tai nekelia problemos, bet daugiau nei pusė moterų teigė, kad jos neitų į pasimatymą su tuo, kuris negyvena atskirai nuo tėvų.

Alkoholio vartojimas yra priimtinesnis nei rūkymas. 2 iš 3 moterų  ir 3 iš 4 vyrų alkoholio vartojimas per pirmą pasimatymą yra priimtinas. Iš kitos pusės, tik 42% vyrų ir 31% moterų toleruotų rūkymą.

Rūkymas kaip pagrindinė santykių nutraukimo priežastis yra 30% tiek vyrų, tiek moterų, kurie teigia, kad tokiu atveju partneriui iškeltų ultimatumą.

Grubumas. Turbūt labiausiai stebinantis dalykas buvo tai, kad daugiau nei 600 tūkst. vartotojų nurodė grubumą kaip priežastį nutraukti santykius. 77 proc. vyrų ir 79 proc. moterų sutinka, kad grubumas yra svarbesnė priežastis nutraukti santykius nei netvarkingumas, rūkymas, tingumas, melavimas ar net laiko leidimas su buvusiu.

Nuotraukos autorius: James Bond

iOS pažinčių programėlių 2016 metų spalio reitingo atnaujinimai

Tinder

Naujausiame iOS pažinčių programėlių reitinge lyderės pozicijas išlaiko pažinčių programėlė Tinder. Ši programėlė lydere reitinguose yra nuo pat jų sudarymo pradžios.

Savo pozicijas išlaiko ir kitos pirmojo penketuko programėlės. Pirmąjį pasikeitimą fiksuojame lietuviškos pažinčių programėlės Ieskok pozicijoje. Ji kyla per 2 pozicijas į 6 vietą.

Didžiausią šuolį į viršų šį mėnesį matome pažinčių programėlės Mamba reitinge. Ji kyla per 7 pozicijas į 9 vietą. Tai kol kas aukščiausia šios programėlės vieta reitingų istorijoje.

Po mėnesio pertraukos į reitingą vėl sugrįžta eHarmony, kuri užima 12 vietą reitinge. Taip pat į reitingą sugrįžta ir pažinčių gėjams programėlė Hornet, kurią matome 16 vietoje. Tuo tarpu 17 vietoje matome pirmą kartą į reitingus pakliuvusią programėlę Meet & Flirt bei 22 vietoje esančią Tagged programėlę. Be šių naujienų į reitingą sugrįžta ir dar kelios programėlės – 19 vietoje gėjų socialinis tinklas ROMEO, 24  vietoje milijonierių pažinčių programėlė Luxy bei 25 vietoje esanti nemokama programėlė POF.

Didžiausią kritimą žemyn fiksuojame pažinčių programėlės Zoosk reitinge. Ji krenta į 15 vietą per 8 pozicijas.

iOS pažinčių programėlių 2016 metų rugpjūčio reitingo atnaujinimai

Tinder

Atnaujintas populiariausių iOS pažinčių programėlių reitingas pagal 2016 m. rugpjūčio mėnesio duomenis.

Lyderės pozicijas išlaiko pažinčių programėlė Tinder. Antrąją poziciją nuo šiol užima daugiau nei 200 mln. vartotojų jungiančio socialinio tinklo Badoo programėlė. Ji kyla iš 4 pozicijos. Ankstesniame reitinge antroje pozicijoje buvusi Twoo programėlė krenta per 3 pozicijas ir dabar užima penktąją poziciją.

Didžiausias augimas fiksuojamas pažinčių programėlės ieškantiems rimtos antros pusės Darnipora.lt bei homoseksualiems ir biseksualiems vyrams skirtos programėlės Grindr pozicijose. Jos kyla per 8 pozicijas atitinkamai į 6 ir 10 vietas. Tuo tarpu didžiausias kritimas fiksuojamas iš 13 į 20 vietą krentančios programėlės OkCupid reitinge.

Reitinge fiksuojame ir keletą naujų programėlių, kurios pateko tarp 25 populiariausių programėlių. 13 vietoje esanti Mint sugrįžta į reitingą po to kai iš jo buvo iškritusi liepos mėnesį. Pažinčių tinklas lesbietėms ir biseksualioms moterims SCISSR reitinge užima 17 vietą. Tai yra pirmasis kartas, kai ši programėlė pateko tarp 25 programėlių.

Įkvepiančių vienišių bendruomenė The Inner Circle debiutuoja 19 pozicijoje, per pažįstamus pažinčių padedanti ieškoti Hinge 21 pozicijoje. Apjungianti populiariausių programėlių savybes Clover fiksuojame 22 vietoje. 23 ir 25 vietose atitinkamai randame Paktor ir Huggle programėles.

Iš populiariausiųjų sąrašo iškrito gėjų pažinčių programėlė PlanetRomeo, kurios pavadinimas pakeistas į Romeo. Dar vienos gėjams skirtos programėlės Hornet reitingas mažėja – tarp populiariausių jos taip pat nebematome. Taip pat tarp 25 populiariausių programėlių nebematome eHarmony, LuxyFriendable, Flirt bei POF.

Kokias programėles jūs naudojate? Kokias esate bandę ir nebenaudojate?

iOS pažinčių programėlių 2016 metų birželio reitingo atnaujinimai

Tinder

Atnaujintas populiariausių iOS pažinčių programėlių reitingas pagal 2016 m. birželio mėnesio duomenis.

Lyderės pozicijas vis dar išlaiko pažinčių programėlė Tinder, tačiau ją vejasi antroje pozicijoje išsilaikiusi Badoo, nors atotrūkis tarp jų vis dar yra pakankamai didelis.

Pirmasis pasikeitimas reitinguose fiksuojamas 3 vietoje, kur iš 6 pozicijos kyla Twoo programėlė, keičianti į ketvirtąją poziciją krentančią lietuvišką pažinčių svetainės Draugas.lt programėlę.

Didžiausią populiarumo augimą fiksuojame pažinčių programėlės OkCupid reitinge, kuri kyla per 12 laiptelių į 7 vietą. Tuo tarpu didžiausias kritimas fiksuojamas pažinčių suaugusiems programėlės Fling reitinge, kuri krenta iš 15 į 25 poziciją.

Reitinge atsirado 4 naujos programėlės – 13 pozicijoje Singapūre sukurta Paktor, 14 – homoseksualiems ir biseksualiems vyrams skirta Jack’d, 15 – išskirtiniams žmonėms skirta The League bei dar viena homoseksualiems vyrams skirta programėlė Hornet, esanti 19 pozicijoje.

Reitingą paliko iš 20 pozicijos iškritusi rimtų pažinčių programėlė eHarmony, naujų žmonių paieškai skirta programėlė MeetMe, geriausių pažinčių programėlių savybes apjungianti Clover bei  populiariausios nemokamos pažinčių svetainės POF programėlė.

eHarmony nebeturėtų girtis padedanti sukurti daugiausiai santuokų

eHarmony pažinčių svetainė

Better Business Bureau paskelbė, kad pažinčių svetainė eHarmony turėtų nutraukti reklamą, kurioje teigiama, kad eHarmony dėka įvyksta daugiausiai laimingų santuokų.

Sprendimas buvo priimtas po Match.com skundo, kuri teigė, kad tyrimo metu, kuriuo remiasi eHarmony skirtumas tarp laimingų santuokų, kurias padėjo sukurti Match.com (24,34%) ir eHarmony (25,04%) yra labai mažas. Be to Match.com svetainė veikia ir kaip Yahoo! svetainės dalis, o tai pagerina rezultatą dar 7,21%.

eHarmony teigia, kad atsižvelgs į šį sprendimą.

Šaltinis: MediaPost