Pažinčių skelbimų svetainių 2016 metų gruodžio reitingo atnaujinimai

Pažintys pramogos - Skelbiu.lt

Atnaujinto populiariausių pažinčių skelbimų svetainių Lietuvoje reitingo lyderių penketukas išlieka toks pats kaip ir prieš mėnesį. Nors ir mažėjant atotrūkiui nuo antros vietos, pirmoje vietoje esanti skelbimų svetainė Skelbiu.lt vis dar užtikrintai išlaiko savo pozicijas.

Pirmasis pasikeitimas fiksuojamas nemokamų skelbimų svetainės draugas.lt skelbimai pozicijoje. Ši svetainė kyla per vieną poziciją į 6 vietą ir tai yra aukščiausia šios svetainės vieta reitinge per pastaruosius pusę metų.

Didžiausią šuolį į viršų demonstruoja dar viena nemokamų skelbimų svetainė alioskelbimai.lt, kuri kyla per 3 pozicijas ir po trijų mėnesių pertraukos sugrįžta į geriausią istorijoje 18 reitingo vietą.

Tuo tarpu didžiausią kritimą žemyn per 4 pozicijas demonstruoja 12 vietoje esanti pažinčių skelbimų D.Britanijoje svetainė LŽ skelbimai ir 22 vietoje esanti rimtų SMS pažinčių svetainė PazinciuBiuras.LT.

Pažinčių skelbimų svetainių 2016 metų lapkričio reitingo atnaujinimai

Pažintys pramogos - Skelbiu.lt

Atnaujinto populiariausių pažinčių skelbimų svetainių Lietuvoje reitingo lyderiai nesikeičia, o pirmoje vietoje esanti skelbimų svetainė Skelbiu.lt ne tik išlaiko savo poziciją, bet ir didina atotrūkį nuo antroje vietoje esančios Alio.lt.

Pirmasis pasikeitimas reitinge fiksuojamas 4 vietoje, į kurią iš 5 vietos kyla nemokama skelbimų svetainė Skelbikas.lt. Šiai svetainei tai yra aukščiausia pozicija reitingų istorijoje.

Šio mėnesio reitinge tarp stipriausiai savo pozicijas gerinančių svetainių fiksuojame pažinčių skelbimų D. Britanijoje svetainę LŽ skelbimai, nemokamų skelbimų svetainę Nemokami-skelbimai.com, rimtų SMS pažinčių svetainę PazinciuBiuras.LT, nemokamų skelbimų svetainę alioskelbimai.lt bei pažinčių skelbimų norintiems draugauti svetainę X Pažintys. Šios svetainės kyla per 2 pozicijas atitinkamai į 8, 13, 18, 21 ir 22 vietas.

Didžiausią kritimą žemyn per 3 pozicijas demonstruoja Skelbimai.One.lt 10 vietoje bei SMSpazintys.lt 24 vietoje.

Pažinčių skelbimų svetainių 2016 metų birželio reitingo atnaujinimai

Pažintys pramogos - Skelbiu.lt

Atnaujinome populiariausių pažinčių skelbimų svetainių reitingą.

Reitingo lyderių pozicijos nesikeičia ir pirmoje vietoje vis dar išlieka didžiausias skelbimų portalas Lietuvoje Skelbiu.lt. Nors reitingo skaičiavimuose skirtumas tarp lyderio ir antroje vietoje esančios skelbimų svetainės Alio.lt mažėja, tačiau jis dar yra labai didelis, todėl egzistuoja labai maža tikimybė, kad lyderis artimiausiu metu galėtų pasikeisti.

Jokių pozicijų pasikeitimų nefiksuojame pirmose 15 vietų, o pirmąjį pasikeitimą fiksuojame 16 vietoje, į kurią kyla erotinių pažinčių skelbimų svetainė sexskelbimai.vanile.lt iš 17 pozicijos.

Didžiausią pasikeitimą fiksuojame alioskelbimai.lt reitinge. Ši svetainė kyla per 6 pozicijas į 19 vietą.

Didžiausias kritimas fiksuojamas skelbimų svetainių eurai.lt, Sexpazintys.net ir PazinciuBiuras.LT reitinguose. Šios svetainės krenta per dvi pozicijas atitinkamai į 18, 21 ir 24 vietas.

Iš reitingo buvo pašalinta sex pažinčių skelbimų svetainė S-pazintys.lt, kadangi reitingo skaičiavimo metu svetainė neveikė.

Pažinčių svetainių 2016 metų gegužės mėnesio reitingo atnaujinimai

Draugas.lt pažintys

Atnaujinti populiariausių pažinčių svetainių Lietuvoje ir pasaulyje reitingai.

Pažinčių svetainė draugas.lt pažintys vis dar išlaiko lyderės pozicijas populiariausių pažinčių svetainių Lietuvoje reitinge, tačiau flirtas.lt atsilikimas mažėja ir didelė tikimybė, kad jei tendencijos išliks, birželio mėnesio reitinge matysime naują lyderį. Nuo lyderių gana stipriai atsilieka, tačiau užtikrintai laikosi trečioje pozicijoje, pažinčių svetainė ieskok.lt.

Pirmasis pasikeitimas reitinge yra 16 vietoje, iš kurios buvo pašalinta pažinčių suaugusiems svetainė Sextalker.net, kurios vietą užėmė svetainė vyresniems Pažintys  senjorams. Daugiausiai, per 5 pozicijas, į viršų kyla krikščioniška pažinčių svetainė Susitikimai.lt ir pažinčių suaugusiems svetainė Pasimatymas.com, atitinkamai iš 25 į 20 ir iš 33 į 28 poziciją.

Tuo tarpu didžiausią kritimą fiksuojame Lietuvių pažinčių svetainės Anglijoje Geras.co.uk rezultatuose. Ši svetainė krenta per 10 pozicijų iš 23 į 33 vietą.

Pažinčių skelbimų svetainių reitinge padėtis panaši – lyderiai išlieka tie patys. Didžiausias skelbimų portalas Lietuvoje Skelbiu.lt su dideliu atotrūkiu užima pirmąją poziciją.

Didžiausią šuolį į viršų reitinge pademonstravo mokama pažinčių skelbimų suaugusiems svetainė Sexpazintys.net, kuri pakilo iš 26 į 19 poziciją. O didžiausias kritimas fiksuojamas nemokamų skelbimų svetainės alioskelbimai.lt reitinge. Ji nusileido per 6 pozicijas į 25 vietą.

Tarptautinė pažinčių svetainė, veikianti ir lietuvių kalba, Badoo išlaiko savo lyderės pozicijas populiariausių pažinčių svetainių pasaulyje reitinge.  Antroje pozicijoje rasite dar vieną svetainę, kuri siūlo lietuvių kalbą – Twoo.

Naujausiame reitinge turime tris naujas pažinčių svetaines: pažinčių svetainė suaugusiems Fling.com 19 vietoje, pažinčių svetainė musulmonams Muslima.com 21 pozicijoje ir Indijos pažinčių svetainė SimplyMarry 22 vietoje.

Pažinčių svetainė vedusiems žmonėms, kurie ieško slaptų nuotykių, Ashley Madison didina savo populiarumą ir kyla per dvi pozicijas į 15 vietą.  Didžiausias kritimas fiksuojamas azijietiškų pažinčių svetainės AsianDate.com reitinge, kuriame ji krenta per 4 pozicijas į 24 vietą. Didelę įtaką šiam kritimui turėjo naujos svetainės reitinge.