Tarptautinių pažinčių svetainių 2017 m. lapkričio mėn. atnaujinimai

Atnaujintame populiariausių tarptautinių pažinčių svetainių reitinge lyderių penketukas nesikeičia. Kaip ir prieš mėnesį, lyderio pozicijoje išlieka pažinčių svetainė Badoo. Beje, ši svetainė yra ir mėgstamiausia tarptautinė pažinčių svetainė ir tarp mūsų lankytojų.

Pirmasis pasikeitimas fiksuojamas 6 vietoje, į kurią iš septintosios kyla pažinčių suaugusiems svetainė AdultFriendFinder.

Nuo šio mėnesio į reitingus įtraukta vienos iš populiariausių pažinčių programėlių Tinder pažinčių svetainė. Ji debiutuoja 14 pozicijoje.

Tarptautinių pažinčių svetainių rugpjūčio mėnesio reitingo atnaujinimai

Atnaujintame populiariausių pažinčių svetainių pasaulyje reitinge lyderiai nesikeičia ir pirmąją poziciją išlaiko pažinčių svetainė Badoo.

Pirmasis pokytis fiksuojamas 7 vietoje, į kurią iš 8 vietos kyla tarptautinė pažinčių suaugusiems svetainė AdultFriendFinder.

Didžiausią šuolį į viršų per dvi pozicijas šiame reitinge demonstruoja pažinčių svetainė rusų kalba LovePlanet bei visiškai nemokama pažinčių svetainė Mingle2. Šios svetainės šiame reitinge atitinkamai užima 16 ir 21 vietas.

Tuo tarpu didžiausias kritimas fiksuojamas nemokamų pažinčių svetainės MeetMe pozicijoje. Ši svetainė krenta per tris pozicijas į 24 vietą.

Tarptautinių pažinčių svetainių birželio mėnesio reitingo atnaujinimai

Atnaujintame populiariausių pažinčių svetainių pasaulyje reitinge keičiasi lyderis. Po daugiau nei pusės metų pertraukos į aukščiausią poziciją sugrįžta pažinčių svetainė Badoo, kuri į antrąją poziciją išstumia pažinčių svetainę OkCupid.

Reitinge pokyčiai fiksuojami ir pažinčių svetainės suaugusiems AdultFriendFinder, daugiau nei 80 šalių veikiančios pažinčių svetainės Zoosk, prabangaus gyvenimo mėgėjų pažinčių svetainės SeekingArrangement, nemokamų tarptautinių pažinčių svetainių MeetMe bei Mingle2 ir azijietiškų pažinčių ieškantiems skirtos pažinčių svetainės AsianDate pozicijose. Visos šios svetainės kyla vienu laipteliu atitinkamai į 8, 12, 16, 21, 23 bei 25 vietas.

Tuo tarpu žemyn per vieną poziciją krenta Rusijos ir NVS pažinčių svetainė Mamba, indams skirta pažinčių svetainė Jeevansathi, slapto romano ieškantiems skirta svetainė Ashley Madison, mokslinius metodus pažinčių atrankai naudojanti eHarmony bei viso pasaulio vienišiems žmonėms skirta pažinčių svetainė AnastasiaDate. Šios svetainės krenta atitinkamai į 9, 13, 17, 22 ir 24 vietas.

Tarptautinių pažinčių svetainių lapkričio mėnesio reitingo atnaujinimai

Sutik naujų žmonių „Badoo“, surask draugų, bendrauk, flirtuok

Atnaujintame pasaulio populiariausių pažinčių svetainių reitinge pirmosios 6 pozicijos nesikeičia. Pirmąją vietą jau 9 mėnesį iš eilės išlaiko tarptautinė pažinčių svetainė pokalbiams, draugų ar antrosios pusės paieškai Badoo. Tačiau jos atotrūkis nuo antroje vietoje esančios OkCupid mažėja.

Pirmasis pasikeitimas fiksuojamas 7 vietoje. Į ją iš 8 vietos sugrįžta po mėnesio pertraukos indų kilmės partnerių paieškos svetainė Shaadi. Taip pat reitinge per vieną poziciją į 12 vietą kyla pažinčių vedusiems svetainė Ashley Madison, kuri nuosekliai gerina savo rezultatus po duomenų praradimo skandalo. Kita suaugusiems, kurie nori suteikti ar mėgautis prabanga, skirta svetainė Seeking Arrangement taip pat kyla į viršų iš 19 į 18 vietą.

20 vietoje fiksuojame musulmonus vienijančios svetainės Muslima kilimą viena pozicija į viršų iš 21 vietos.

Žemyn per vieną poziciją leidžiasi į 8 vietą pažinčių suaugusiems svetainė Adult FriendFinder. Į 13 vietą per vieną poziciją leidžiasi pažinčių svetainė Zoosk, kuri siūlo jums pažintis remiantis jūsų veiksmais svetainėje. Tarp besileidžiančių per vieną poziciją žemyn svetainių aptinkame ir 19 vietoje esančią Anastasia Date bei 21 esančią tarptautinę pažinčių seksui svetainė Fling.

Šį mėnesį tarp populiariausių 25 svetainių pateko ir 2 naujos svetainės. Tai visiškai nemokama pažinčių svetainė Fdating bei tarptautinė pažinčių svetainė ieškantiems pažinčių Rusijoje ar Ukrainoje CharmDate. Šias svetaines rasite atitinkamai 24 ir 25 vietose.

Tarptautinių pažinčių svetainių spalio mėnesio reitingo atnaujinimai

Sutik naujų žmonių „Badoo“, surask draugų, bendrauk, flirtuok

Nepaisant mažėjančio atotrūkio nuo konkurentų, pažinčių svetainė Badoo išlaiko lyderės pozicijas atnaujintame populiariausių pažinčių svetainių pasaulyje reitinge.

Antroje vietoje fiksuojame algoritmų pagalba pažintis parenkančią pažinčių svetainę OkCupid, kuri kyla iš trečios vietos.

Šiame reitinge per vieną poziciją kyla dar keletas svetainių: tarptautinė pažinčių seksui svetainė AdultFriendFinder kyla į 7 poziciją, pažinčių svetainė AnastasiaDate į 18 poziciją, pažinčių svetainė, ieškantiems prabangos, SeekingArrangement kyla į 19 poziciją, pažinčių suaugusiems svetainė Fling.com kyla į 20 vietą, musulmonams skirta pažinčių svetainė Muslima.com kyla į 21 vietą ir nemokama pažinčių svetainė Mingle2.com kyla į 24 poziciją.

Didžiausias kritimas fiksuojamas nemokamos pažinčių svetainės MeetMe reitinge. Ši svetainė krenta per 4 pozicijas į 22 vietą.

Moterys sudaro tik 6% Adult FriendFinder JK vartotojų

Hookup, Find Sex or Meet Someone Special Now - AdultFriendFinder

Tik 1596 iš 26939 Adult FriendFinder vartotojų, turinčių Jungtinės Karalystės el. pašto adresą buvo identifikuotos kaip moterys. Tai rodo, kad moterų ir vyrų santykis tarp JK vartotojų svetainėje yra 1:16. Šią informaciją pavyko sužinoti remiantis duomenimis, kurie internete atsirado po svetainės nulaužimo. Įsilaužimo metu įsilaužėliams pavyko gauti apie 4 mln. vartotojų informaciją (gimimo data, pašto kodas, orientacija, el. pašto ir IP adresai).

Šaltinis: Daily Mail Online

Pažinčių suaugusiems svetainės nulaužimas atskleidė milijonų žmonių seksualines paslaptis

Hookup, Find Sex or Meet Someone Special Now - AdultFriendFinder

Daugiau nei 3,5 milijono žmonių seksualiniai pomėgiai, fetišai ir paslaptys buvo atskleisti po pažinčių svetainės Adult FriendFinder nulaužimo. Dalis šio pažinčių puslapio suaugusiems narių jau yra identifikuoti ir žinomi jų vardai. Ši svetainė skirta ieškantiems intymių pažinčių ir lankytojų prašo nurodyti savo seksualinius pomėgius, kuriais remiantis parenka žmones.

Apie įsilaužimą į svetainę kovo mėnesį pranešė nepriklausoma IT saugumo konsultantė Bev Robb prieš mėnesį, tačiau tuo metu nebuvo paskelbtas svetainės pavadinimas, kurį neseniai pranešė Channel 4 News.

Tarp paviešintos informacijos galima rasti klientų el. pašto adresus, vartotojo vardus, slaptažodžius, gimimo datas ir pašto indeksą, o taip pat ir jų seksualinius pomėgius. Kredito kortelių duomenys atskleisti nebuvo.

Pagal šiuos duomenimis, programišius Andrew Auernheimer nustatė Vašingtono policijos akademijos vado, kuris tikriausiai bandė būti neištikimu savo žmonai, asmenybę. Kadangi šie duomenis yra internete, tai gali tapti šantažo įrankiu tiems, kurie naudojosi šia pažinčių svetaine.

 

Ar jūs pergyvenate dėl savo asmeninės informacijos? Pasidalinkite savo nuomone.

Šaltinis: CNN Money