tavomeile.lt

Pažinčių portalas tavomeile.lt

20 14

Pažinčių portalas žmonėms, kurie ieško rimtų santykių.


Svetainės adresas: tavomeile.lt
Kaina: nemokamai (papildomos funkcijos apmokestintos)


Vertinimas

Populiarumas: (8,0 / 10)
Funkcijos: (7,0 / 10)
Vertė: (7,0 / 10)
Saugumas: (7,0 / 10)
Patogumas: (7,0 / 10)
Bendras įvertinimas: (7,2 / 10)

Privalumai

  • Šiuolaikiška išvaizda ir patogus naršymas
  • Aktyvūs lankytojai
  • Galimybė bendrauti nemokamai

tavomeile.lt apžvalga

Pažinčių portalas tavomeile.lt

Pažinčių svetainė, kuri anksčiau buvo žinoma kaip lindoamor.lt. Ji skirta ieškantiems antrosios pusės.

Prieš ieškant pažinčių rekomenduojama įkelti nuotraukų bei detaliai užpildyti anketą tiek apie save, tiek apie ieškomą antrąją pusę. Ieškantiems pikantiškų pažinčių taip pat turėtų būti naudinga užpildyti pikantišką anketą, kurios klausimai susiję su intymiu gyvenimu. Norėdami sulaukti daugiau dėmesio, už papildomą mokestį galite paryškinti savo anketą.

Norintiems geriau suprasti svetainės veikimą yra siūlomas virtualus turas, kuris padės geriau suprasti svetainės funkcijas.

Pažinčių ieškoti galima peržiūrinti naujausias, populiariausias ar lankomiausias anketas. Taip pat gali pagelbėti pažinčių paieška, kuri leidžia atrinkti anketas pagal pagrindinius bei keletą papildomų kriterijų.

Bendrauti svetainėje galima pasinaudojus laiškų sistema arba pokalbių funkcija. Nors svetainės autoriai teigia siekiantys kuo didesnio funkcionalumo pašalindami viską, kas nėra reikalinga pažinčių paieškai, tačiau leidžiantys laiką svetainėje, taip pat gali diskutuoti diskusijose.

Pagrindiniame svetainės puslapyje galėsite matyti savo laiškus, kriterijus atitinkančius naujausius narius, diskusijas bei savo favoritų veiksmus.

Registracija svetainėje nemokama ir pagrindinės jos paslaugos teikiamos nemokamai, tačiau norėdami sulaukti daugiau dėmesio galite paryškinti savo anketą.

Svetainės lankytojai pakankamai aktyvus, nes dar neužpildžius anketos iki galo, buvo gauta žinučių iš kitų narių.

Svetainė priklauso Latvijos bendrovei Hansa Interactive, kuri valdo pažinčių svetaines ir Latvijoje bei Estijoje. Tai suteikia galimybę bendrauti ir su žmonėmis iš šių šalių.


Registracija

Prisijungti prie svetainės galima pasinaudojus savo Facebook, Google+ ar VK profiliu arba užsiregistravus. Registruojantis reikia nurodyti savo el. pašto adresą ir slaptažodį.

Sekančiame žingsnyje jūsų prašome suteikti daugiau informacijos apie save: vardą, lytį, gimimo datą bei vietovę. Jei nenorite, kad jūsų anketos nuotrauka ir informacija būtų naudojama reklamai, turėtumėte atžymėti varnelę nuo šio sutikimo punkto. Patvirtinus, kad esate ne robotas, jums reikės patvirtinti savo el. pašto adresą, kuris patvirtinamas įvedant 4 skaitmenų kodą, kuris buvo išsiųstas jūsų nurodytu el. pašto adresu.

Patvirtinus savo elektroninio pašto adresą jums siūloma įkelti savo nuotraukas iš kompiuterio, Instagram ar Facebook. Jei registracijos metu nenorite to daryti, šį žingsnį galite praleisti.


Anketos paryškinimo kaina

  • 3 dienos – 0,87 EUR

Apmokėjimo būdai

  • Mokėjimo kortelė
  • Internetinė bankininkystė
  • PayPal

Anketos panaikinimas

Anketą panaikinti nustatymų puslapio apačioje paspaudus mygtuką „Naikinti profilį“. Paspaudus šį mygtuką jums reikės suvesti savo slaptažodį, nurodyti profilio panaikinimo priežastį, o taip pat galėsite parašyti savo komentarą. Jei norite laikinai sustabdyti profilį, jums suteikiama tokia galimybė, tačiau jei norite jį pašalinti, tai pateikus šią informaciją jūsų anketa bus ištrinta.


Kategorijos


tavomeile.lt naujienos


20 14

Panašios svetainės


Parašykite komentarą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.