Populiariausios pažinčių svetainės pasaulyje

Populiariausių tarptautinių pažinčių svetainių anglų kalba reitingas. Į reitingą įtraukiamos visos svetainės, kuriose yra siūloma ieškoti pažinčių angliškai. Šios pažinčių svetainės taip pat gali siūlyti ir pažintis rusiškai, lenkiškai ar kitomis kalbomis, tačiau turi būti galimybė pasirinkti pažinčių paiešką anglų kalba.

Svetainių populiarumas vertinamas pagal svetainių lankomumo, aktyvių narių skaičių bei socialinių tinklų sekėjų skaičių. Informacija renkama iš viešų šaltinių bei svetainių suteiktų duomenų. Reitingai atnaujinami kartą per mėnesį.

Žemiau pateikiamos tik populiariausios pažinčių svetainės pasaulyje. Pilną reitingo dalyvių sąrašo sudaro daugiau svetainių.

 1. Badoo

  Sutik naujų žmonių „Badoo“, surask draugų, bendrauk, flirtuok
  Badoo apžvalga
  (7,4 / 10)


  Pažinčių svetainė pokalbiams, draugų ar antrosios pusės paieškai. Šia tarptautine pažinčių svetaine galima naudotis ir lietuvių kalba, todėl joje galima rasti ir daug vartotojų iš Lietuvos. Pažinčių ieškoti galima ne tik svetainėje, bet ir mobiliems įrenginiams sukurtomis programėlėmis.

  Svetainėje užsiregistravo jau daugiau nei 390 milijonų vartotojų visame pasaulyje.


 2. POF.com

  POF.com ™ The Leading Free Online Dating Site for Singles & Personals


  Nemokamas pažinčių portalas vienišiems žmonėms visame pasaulyje. Svetainė giriasi, kad ją aplanko daugiau nei 3 milijonai aktyvių vartotojų kasdien.


 3. Adult FriendFinder

  Adult FriendFinder - The World's Largest Adult Dating and Hookup Site


  Pažinčių svetainė vienišų vyrų ir moterų bei svingerių paieškai konfidencialiems susitikimas ar tiesiog seksui vietovėje šalia jūsų. Svetainė jungiau daugiau nei 82 milijonus vartotojų.


 4. Tinder

  TINDER | Rask simpatijų. Bendrauk. Susitik. Modernios pažintys.
  Tinder apžvalga
  (8,4 / 10)


  Vienos iš populiariausių pažinčių programėlių pasaulyje versija ieškoti pažinčių naršyklės pagalba.


 5. Match

  Online Dating Site - Register For Free on Match UK!


  Mokama tarptautinė pažinčių svetainė, kurią galite naudoti ne tik naršyklėje, bet ir programėlėmis telefone. Svetainės nariams organizuojami įvairūs mokami ar nemokami renginiai. Vien Jungtinėje Karalystėje šios programėlės pagalba 1,6 mln. žmonių surado antrąją pusę.


 6. OkCupid

  OkCupid is the only dating app that knows you’re more substance than just a selfie—and it’s free! Download it today to make meaningful connections with real people.
  OkCupid apžvalga


  Pažinčių portalas, kurio siekis yra sukurti pažintis ne tik vertinant nuotrauką, bet ir suteikti galimybę jums papasakoti savo istoriją, pasidalinti aistra ar pasikalbėti apie kažką įdomesnio nei oras.


 7. Tagged

  Tagged - The social network for meeting new people


  Pažinčių puslapis, kuris padeda lengvai susitikti ir bendrauti su naujais žmonėmis žaidžiant žaidimus, dalinantis savo pomėgiais, peržiūrint profilius ir kitais būdais.


 8. Twoo

  Twoo - Susipažink su naujais žmonėmis
  Twoo apžvalga
  (8,2 / 10)


  Tarptautinė pažinčių svetainė, siūlanti pažintis ir lietuvių kalba.


 9. FreeHookupAffair

  FreeHookupAffair - Free Adult Dating & Sex Hookups


  Tarptautinė atsitiktinių pažinčių suaugusiems svetainė, kurioje milijonai narių ieško pažinčių. Nariai gali nemokamai siųsti žinutes premium nariams.


Pilnas reitingas skelbiamas Top Dating Sites puslapyje.