Populiariausios pažinčių svetainės pasaulyje

Populiariausių tarptautinių pažinčių svetainių anglų kalba reitingas. Į reitingą įtraukiamos visos svetainės, kuriose yra siūloma ieškoti pažinčių angliškai. Šios pažinčių svetainės taip pat gali siūlyti ir pažintis rusiškai, lenkiškai ar kitomis kalbomis, tačiau turi būti galimybė pasirinkti pažinčių paiešką anglų kalba.

Svetainių populiarumas vertinamas pagal svetainių lankomumo, aktyvių narių skaičių bei socialinių tinklų sekėjų skaičių. Informacija renkama iš viešų šaltinių bei svetainių suteiktų duomenų. Reitingai atnaujinami kartą per mėnesį.

Žemiau pateikiamos tik populiariausios pažinčių svetainės pasaulyje. Pilną reitingo dalyvių sąrašo sudaro daugiau svetainių.

 1. Badoo

  Sutik naujų žmonių „Badoo“, surask draugų, bendrauk, flirtuok
  Badoo apžvalga
  (7,4 / 10)


  Pažinčių svetainė pokalbiams, draugų ar antrosios pusės paieškai. Šia tarptautine pažinčių svetaine galima naudotis ir lietuvių kalba, todėl joje galima rasti ir daug vartotojų iš Lietuvos. Pažinčių ieškoti galima ne tik svetainėje, bet ir mobiliems įrenginiams sukurtomis programėlėmis.

  Svetainėje užsiregistravo jau daugiau nei 390 milijonų vartotojų visame pasaulyje.


 2. POF.com

  POF.com ™ The Leading Free Online Dating Site for Singles & Personals


  Nemokamas pažinčių portalas vienišiems žmonėms visame pasaulyje. Svetainė giriasi, kad ją aplanko daugiau nei 3 milijonai aktyvių vartotojų kasdien.


 3. Adult FriendFinder

  Adult FriendFinder - The World's Largest Adult Dating and Hookup Site


  Pažinčių svetainė vienišų vyrų ir moterų bei svingerių paieškai konfidencialiems susitikimas ar tiesiog seksui vietovėje šalia jūsų. Svetainė jungiau daugiau nei 82 milijonus vartotojų.


 4. Tinder

  TINDER | Rask simpatijų. Bendrauk. Susitik. Modernios pažintys.
  Tinder apžvalga
  (8,4 / 10)


  Vienos iš populiariausių pažinčių programėlių pasaulyje versija ieškoti pažinčių naršyklės pagalba.


 5. Tagged

  Tagged - The social network for meeting new people


  Pažinčių puslapis, kuris padeda lengvai susitikti ir bendrauti su naujais žmonėmis žaidžiant žaidimus, dalinantis savo pomėgiais, peržiūrint profilius ir kitais būdais.


 6. Match

  Online Dating Site - Register For Free on Match UK!


  Mokama tarptautinė pažinčių svetainė, kurią galite naudoti ne tik naršyklėje, bet ir programėlėmis telefone. Svetainės nariams organizuojami įvairūs mokami ar nemokami renginiai. Vien Jungtinėje Karalystėje šios programėlės pagalba 1,6 mln. žmonių surado antrąją pusę.


 7. OkCupid

  OkCupid is the only dating app that knows you’re more substance than just a selfie—and it’s free! Download it today to make meaningful connections with real people.
  OkCupid apžvalga


  Pažinčių portalas, kurio siekis yra sukurti pažintis ne tik vertinant nuotrauką, bet ir suteikti galimybę jums papasakoti savo istoriją, pasidalinti aistra ar pasikalbėti apie kažką įdomesnio nei oras.


 8. FreeHookupAffair

  FreeHookupAffair - Free Adult Dating & Sex Hookups


  Tarptautinė atsitiktinių pažinčių suaugusiems svetainė, kurioje milijonai narių ieško pažinčių. Nariai gali nemokamai siųsti žinutes premium nariams.


 9. Twoo

  Twoo - Susipažink su naujais žmonėmis
  Twoo apžvalga
  (8,2 / 10)


  Tarptautinė pažinčių svetainė, siūlanti pažintis ir lietuvių kalba.


 10. Adam4Adam

  Adam4Adam.com


  Nemokamas gėjų pažinčių portalas, kuriame siūlomi ir pokalbiai bei vaizdo kameros. Taip pat svetainėje siūloma sekso prekių parduotuvė bei vaizdo įrašai. Paslaugos teikiamos anglų ir ispanų kalbomis.


 11. Mamba.ru

  Mamba.ru


  Nemokamas tarptautinis pažinčių tinklapis, kuris gali būti įdomus ir ieškantiems pažinčių Lietuvoje. Tinklapyje galite rasti naujų ir įdomių žmonių, kalbėtis, žaisti ar flirtuoti.


 12. Zoosk

  Zoosk | Online Dating Site & Dating App with 40 Million Singles


  Daugiau nei 40 milijonų vartotojų jungianti pažinčių svetainė bei programėlės mobiliesiems įrenginiams. Svetainės nariai išsiunčia daugiau nei 3 milijonus žinučių per dieną.


 13. MocoSpace.com

  Chat, Meet People


  Daugiau nei 100 milijonų žmonių jungiant pažinčių ir pokalbių svetainė, kurioje galite rasti viešus, grupės ar privačius pokalbių kambarius.


 14. PlanetRomeo.com

  PlanetRomeo.com


  Tarptautinis socialinis pažinčių tinklas gėjams internete, iOS ir Android įrenginiuose. Vartotojams siūlomi detalūs profiliai, kuriuose rasite daug nuotraukų ir statistikos viename lange.


 15. BeNaughty.com

  BeNaughty.com


  Linksmų pažinčių svetainė anglų kalba, kurioje galite susitikti su flirtą mėgstančiais vienišais vyrais ar moterimis, kurie gyvena netoliese.


 16. MeetMe

  MeetMe


  Pažinčių portalas, kuriame siūloma susipažinti su naujais žmonėmis ir žaisti smagius žaidimus. Svetainės lankytojai gali naudotis ne tik svetaine interneto naršyklėje, bet ir mobiliųjų įrenginių programėlėse.


 17. SnapSext

  SnapSext


  Pažinčių svetainė tik suaugusiems, kurios nariai keičiasi savo erotinėmis nuotraukomis, užsiima seksu internetu bei susitinka trumpalaikiams pasimatymams.


 18. AshleyMadison.com

  Meet bored men & lonely housewives. Define your experience, and live life to the fullest! Life is short. Have an affair.


  Pažintys, ieškantiems nuobodžiaujančių vyrų ir vienišų namų šeimininkių. Aprašykite savo patirtį ir gyvenkite gyvenimą su malonumu šioje slaptų pažinčių svetainėje.


 19. Flirt

  Flirt – Dating Fun Guaranteed!


  Pažintys, ieškantiems neįkyraus flirto ir pasimatymų su paprastais vienišiais gyvenančiais netoli jūsų. Moterys šioje svetainėje vyrams gali siųsti žinutes nemokamai.


 20. OneAmour

  Сайт знакомств oneamour - серьезные интернет знакомства в России и СНГ: OneAmour


  Rimtų pažinčių svetainė Rusijoje ir NVS šalyse. Svetainė savo paslaugas siūlo rusų, anglų, portugalų, ispanų ir prancūzų kalbomis. Nariai gali registruotis nemokamai, o jų anketos patikrinamos ir patvirtinamos. Po šių veiksmų individualus atitikimų parinkimo algoritmas pateiks jums pasiūlymą su jums asmeniškai parinktais žmonėmis.


 21. LOVOO

  LOVOO - Online dating app for flirting, chatting, and getting to know new people


  Vieta pokalbiams ir naujų žmonių pažinimui. Pasinaudodami Radar funkcija raskite žmones, esančius netoliese, raskite naujų draugų ar savo gyvenimo meilę.


 22. Shaadi.com

  Shaadi.com - The No.1 Site for Matrimony, Matrimonial, Shadi and Marriage


  Pažintys ieškantiems santuokos Indijoje. Svetainės pagalba jau sukurta daugiau nei 5 milijonai santuokų, o svetaine pasitiki daugiau nei 35 milijonai vartotojų.


 23. Manhunt

  Gay Hookups, Gay Dating, Gay Sex and Gay Video Chat | Manhunt


  Gėjų pažinčių portalas užsienyje, kurio pagalba vyrai gali pakabinti kitus vyris bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje. Daugiau nei 6 milijonai vyrų ieško vyrų.


 24. OurTime.com

  OurTime.com


  Pažinčių svetainė, kurioje ne tik jausitės suprasti, ką reiškia būti vyresniam nei 50 metų amžiaus, bet tuo pačiu ir galėsite kartu mėgautis šiuo gyvenimo laikotarpiu.


 25. 4Club

  4Club


  Anglų, rusų bei dar 10 kalbų veikianti svetainė tiems, kuriuos domina pažintys XXX. Suteikiama galimybė pažinčių ieškoti ne tik kompiuterio pagalba, bet ir programėlėmis mobiliuosiuose įrenginiuose.


 26. Waplog

  Waplog - Chat Dating Meet Find Friends


  Pažinčių svetainė, kurios pagalba galėsite rasti naujų draugų bet kurioje šalyje tarp milijonų žmonių. Svetainėje galėsite ieškoti naujų draugų, dalintis nuotraukos, bendrauti pokalbiuose ir būti bendruomenės dalimi.