Populiariausios pažinčių svetainės pasaulyje

Populiariausių tarptautinių pažinčių svetainių anglų kalba reitingas. Į reitingą įtraukiamos visos svetainės, kuriose yra siūloma ieškoti pažinčių angliškai. Šios pažinčių svetainės taip pat gali siūlyti ir pažintis rusiškai, lenkiškai ar kitomis kalbomis, tačiau turi būti galimybė pasirinkti pažinčių paiešką anglų kalba.

Svetainių populiarumas vertinamas pagal svetainių lankomumo, aktyvių narių skaičių bei socialinių tinklų sekėjų skaičių. Informacija renkama iš viešų šaltinių bei svetainių suteiktų duomenų. Reitingai atnaujinami kartą per mėnesį.

Žemiau pateikiamos tik populiariausios pažinčių svetainės pasaulyje. Pilną reitingo dalyvių sąrašo sudaro daugiau svetainių.

 1. Badoo

  Sutik naujų žmonių „Badoo“, surask draugų, bendrauk, flirtuok
  Badoo apžvalga
  (7,4 / 10)

   


  Pažinčių svetainė pokalbiams, draugų ar antrosios pusės paieškai. Šia tarptautine pažinčių svetaine galima naudotis ir lietuvių kalba, todėl joje galima rasti ir daug vartotojų iš Lietuvos. Pažinčių ieškoti galima ne tik svetainėje, bet ir mobiliems įrenginiams sukurtomis programėlėmis.

  Svetainėje užsiregistravo jau daugiau nei 390 milijonų vartotojų visame pasaulyje.


 2. POF.com

  POF.com ™ The Leading Free Online Dating Site for Singles & Personals

   


  Nemokamas pažinčių portalas vienišiems žmonėms visame pasaulyje. Svetainė giriasi, kad ją aplanko daugiau nei 3 milijonai aktyvių vartotojų kasdien.


 3. Adult FriendFinder

  Adult FriendFinder - The World's Largest Adult Dating and Hookup Site

   


  Pažinčių svetainė vienišų vyrų ir moterų bei svingerių paieškai konfidencialiems susitikimas ar tiesiog seksui vietovėje šalia jūsų. Svetainė jungiau daugiau nei 82 milijonus vartotojų.


 4. Tinder

  TINDER | Rask simpatijų. Bendrauk. Susitik. Modernios pažintys.
  Tinder apžvalga
  (8,4 / 10)

   


  Vienos iš populiariausių pažinčių programėlių pasaulyje versija ieškoti pažinčių naršyklės pagalba.


 5. Spdate

  Spdate

   


  Tarptautinė pažinčių svetainė protingiems ir realiems žmonėms. Svetainės autorių teigimu, kiekvienas narys sulaukia bent vienas žinutės kiekvieną kartą prisijungus.


 6. Tagged

  Tagged - The social network for meeting new people

   


  Pažinčių puslapis, kuris padeda lengvai susitikti ir bendrauti su naujais žmonėmis žaidžiant žaidimus, dalinantis savo pomėgiais, peržiūrint profilius ir kitais būdais.


 7. Match

  Online Dating Site - Register For Free on Match UK!

   


  Mokama tarptautinė pažinčių svetainė, kurią galite naudoti ne tik naršyklėje, bet ir programėlėmis telefone. Svetainės nariams organizuojami įvairūs mokami ar nemokami renginiai. Vien Jungtinėje Karalystėje šios programėlės pagalba 1,6 mln. žmonių surado antrąją pusę.


 8. OkCupid

  OkCupid is the only dating app that knows you’re more substance than just a selfie—and it’s free! Download it today to make meaningful connections with real people.
  OkCupid apžvalga

   


  Pažinčių portalas, kurio siekis yra sukurti pažintis ne tik vertinant nuotrauką, bet ir suteikti galimybę jums papasakoti savo istoriją, pasidalinti aistra ar pasikalbėti apie kažką įdomesnio nei oras.


 9. Zoosk

  Zoosk | Online Dating Site & Dating App with 40 Million Singles

   


  Daugiau nei 40 milijonų vartotojų jungianti pažinčių svetainė bei programėlės mobiliesiems įrenginiams. Svetainės nariai išsiunčia daugiau nei 3 milijonus žinučių per dieną.


 10. Twoo

  Twoo - Susipažink su naujais žmonėmis
  Twoo apžvalga
  (8,2 / 10)

   


  Tarptautinė pažinčių svetainė, siūlanti pažintis ir lietuvių kalba.


 11. FreeHookupAffair

  FreeHookupAffair - Free Adult Dating & Sex Hookups

   


  Tarptautinė atsitiktinių pažinčių suaugusiems svetainė, kurioje milijonai narių ieško pažinčių. Nariai gali nemokamai siųsti žinutes premium nariams.


 12. Adam4Adam

  Adam4Adam.com

   


  Nemokamas gėjų pažinčių portalas, kuriame siūlomi ir pokalbiai bei vaizdo kameros. Taip pat svetainėje siūloma sekso prekių parduotuvė bei vaizdo įrašai. Paslaugos teikiamos anglų ir ispanų kalbomis.


 13. Mamba.ru

  Mamba.ru

   


  Nemokamas tarptautinis pažinčių tinklapis, kuris gali būti įdomus ir ieškantiems pažinčių Lietuvoje. Tinklapyje galite rasti naujų ir įdomių žmonių, kalbėtis, žaisti ar flirtuoti.


 14. PlanetRomeo.com

  PlanetRomeo.com

   


  Tarptautinis socialinis pažinčių tinklas gėjams internete, iOS ir Android įrenginiuose. Vartotojams siūlomi detalūs profiliai, kuriuose rasite daug nuotraukų ir statistikos viename lange.


 15. MocoSpace.com

  Chat, Meet People

   


  Daugiau nei 100 milijonų žmonių jungiant pažinčių ir pokalbių svetainė, kurioje galite rasti viešus, grupės ar privačius pokalbių kambarius.


 16. BeNaughty.com

  BeNaughty.com

   


  Linksmų pažinčių svetainė anglų kalba, kurioje galite susitikti su flirtą mėgstančiais vienišais vyrais ar moterimis, kurie gyvena netoliese.


 17. AshleyMadison.com

  Meet bored men & lonely housewives. Define your experience, and live life to the fullest! Life is short. Have an affair.

   


  Pažintys, ieškantiems nuobodžiaujančių vyrų ir vienišų namų šeimininkių. Aprašykite savo patirtį ir gyvenkite gyvenimą su malonumu šioje slaptų pažinčių svetainėje.


 18. MeetMe

  MeetMe

   


  Pažinčių portalas, kuriame siūloma susipažinti su naujais žmonėmis ir žaisti smagius žaidimus. Svetainės lankytojai gali naudotis ne tik svetaine interneto naršyklėje, bet ir mobiliųjų įrenginių programėlėse.