Sextalker.net

Sextalker.net

Svetainės adresas: sextalker.net
Reitingas Lietuvoje: 16
Narių skaičius: 106 638 (2015-10-13)
Kaina: nuo 2,90 EUR
Kategorijos: lietuviškos pažintys, pažintys suaugusiems

5 2

Sextalker.net apžvalga

Sextalker.net svetainės pagrindinis puslapis

Tarptautinė pažinčių svetainė suaugusiems, kurioje siūloma ir lietuviška svetainės versija. Vertime yra gana nemažai klaidų, todėl tikėtina, kad ji gali būti sukurta žmonių, kurie neturi nieko bendro su Lietuva. Svetainė skirta tik asmenims, sulaukusiems daugiau nei 18 metų ir ieškantiems atsitiktinių lytinių santykių. Apžvalgos metu remiantis informacija svetainėje, joje buvo užsiregistravę daugiau nei 100 tūkst. žmonių, o beveik 30 tūkst. jų buvo iš Vilniaus.

Registruojantis svetainėje reikia atsakyti į kelis klausimus apie jūsų amžių, požiūrį į prezervatyvų naudojimą bei nurodyti savo lytį ir jūsų paieškų tikslą, el. pašto adresą, prisijungimo vardą bei slaptažodį.

Siekiant suvienodinti vyrų ir moterų santykį svetainėje, registracija vyrams kartais pristabdoma. Užpildžius šią informaciją, amžiaus patvirtinimui reikia išsiųsti SMS žinutę. Atkreipiame dėmesį, kad šios paslaugos kaina yra 2,90 EUR. Kadangi SMS žinutę gali išsiųsti ir nepilnamečiai, panašu, kad svetainės tikslas yra gauti 2,90 EUR mokestį, o ne užtikrinti, kad svetainėje nesilankytų nepilnamečiai.

Svetainės turinys kelia abejonių, kad ji yra tinkama surasti pažinčių, kurios galėtų būti perkeltos į realų gyvenimą, nes nemažai anketų yra tokių, kuriose nurodoma gyvenamoji vieta Vilniuje, tačiau aprašymas yra estų ar kita užsienio kalba, o tai kelia tam tikrų abejonių, kad bent jau dalis anketų gali būti netikros.

Privalumai

  • Paprasta registracija

Trūkumai

  • Mokamos paslaugos
  • Galimybė, kad dalis narių anketų yra netikros

Mokamos narystės kaina

  • 7 dienos – 2,90 EUR

Apmokėjimo būdai

  • SMS žinutė

Sextalker.net naujienos

Parašykite komentarą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.