Populiariausios pažinčių svetainės rusų kalba

Šiame puslapyje pateikiamos populiariausios tarptautinės pažinčių svetainės rusų kalba.

Į reitingo skaičiavimą įtrauktos pažinčių svetainės, kurios teikia paslaugas rusiškai. Svetainėse taip pat gali būti ir kitų kalbų versijos. Į svetainių reitingą įtraukiamos tiek visiems skirtos pažinčių svetainės, tiek ir svetainės, skirtos specializuotoms auditorijoms, pvz. pažinčių svetainės tik suaugusiems, rimtų pažinčių svetainės ir pan. Į reitingą nėra įtraukiamos lietuviškos pažinčių svetainės.

Svetainių populiarumas vertinamas pagal svetainių lankytojų bei aktyvių narių skaičių bei kitus kriterijus. Jei yra žinoma informacija apie svetainės populiarumą tarp vartotojų iš Lietuvos, tai ji vertinama pagal šį kriterijų. Jei žinomi svetainės duomenys tik apie pasaulinius arba Rusijos vartotojus, jos rūšiuojamos pagal populiarumą Rusijoje bei pasaulyje.

Kadangi duomenys atnaujinami kas mėnesį, tai kiekvieną mėnesį šiame sąraše gali būti skirtingos svetainės dėl jų populiarumo pokyčių.

 1. Mamba

  Mamba — Free online chat, networking and social dating


  Daugiau nei 20 milijonų vartotojų jungianti pažinčių svetainė, kuri gali būti įdomi ir ieškantiems pažinčių Lietuvoje. Svetainėje galite rasti naujų ir įdomių žmonių, kalbėtis, žaisti ar flirtuoti.


 2. LovePlanet.ru

  Знакомства LovePlanet.ru – сайт бесплатного онлайн общения с реальными людьми со всего мира!!


  Nemokamas pažinčių portalas, kuriame rasite didelę vartotojų bazę tiek savo mieste, tiek ir visame pasaulyje. Pažinčių ieškoti galite rusų, anglų ir 4 kitomis kalbomis.


 3. 4Club

  4Club


  Anglų, rusų bei dar 10 kalbų veikianti svetainė tiems, kuriuos domina pažintys XXX. Suteikiama galimybė pažinčių ieškoti ne tik kompiuterio pagalba, bet ir programėlėmis mobiliuosiuose įrenginiuose.


 4. eDarling

  eDarling знакомства | Желаем счастья


  Svetainė, kuri jums padės rasti žmogų rimtiems santykiams. Tai daroma remiantis sumaniais algoritmais bei suderinamumo analize ir taip atrenkant tinkamus žmones ir kuriant laimingas pažintis.


 5. RussianCupid.com

  Russian Dating & Singles at RussianCupid.com™


  Tarptautinė pažinčių svetainė, ieškantiems pažinčių Rusijoje, kuria susidomėjo daugiau nie 1,5 milijono narių. Vartotojai taip pat gali naudotis pažinčių programėle.


 6. Wamba

  The best girls and guys - Wamba.


  Daugiau nei 31 mln. narių iš 15 šalių jungianti pažinčių svetainė. Pažinčių paieška galima naudotis 25 kalbomis, tarp kurių yra anglų bei rusų kalbos.


 7. Fdating.com

  Fdating.com - 100% Free dating site, free personals


  Nemokamų pažinčių svetainė, kurioje tiek registracija, tiek ir bendravimas yra nemokami. Šia svetaine galima naudotis anglų, rusų bei dar 13 kitomis užsienio kalbomis.


 8. Kismia

  Сайт знакомств kismia - серьезные интернет знакомства в России и СНГ: Kismia


  Rimtų pažinčių portalas Rusijoje bei NVS, kuriame siūloma daugiau nei milijonas patikrintų narių anketų. Pažinčių ieškoti galima rusų, anglų ir dar 3 užsienio kalbomis.


 9. Human Design

  Социальная сеть и сайт знакомств с использованием Дизайна человека


  Pažintys, kurios kuriamos naudojantis „žmogaus dizaino“ sistema, kuri siekia padėti geriau suprasti save ir savo aplinką. Svetainė šiuo metu dar tik testuojama, tačiau jau galima užpildyti savo anketą ir pradėti paieškas.


 10. Russian-Dating.com

  Russian-Dating.com - Free russian dating, free Russian women personals


  Pažintys nemokamai, ieškantiems vienišų moterų iš Rusijos, Ukrainos ir kitų rytų Europos šalių santuokai, meilei ar romantiškam laiko praleidimui.


 11. TourBar

  TourBar - Global Travel Dating & Travel Companion, Partner & Buddy Finder


  Linksma ir saugi atostogų pažinčių svetainė ieškantiems kelionių partnerių ar draugų visame pasaulyje. Galimybė susipažinti su vietiniais žmonėmis, kurie gali padėti susipažinti su įdomiomis vietomis iš vietinio žmogaus pozicijų.