Populiariausios pažinčių svetainės rusų kalba

Šiame puslapyje pateikiamos populiariausios tarptautinės pažinčių svetainės rusų kalba.

Į reitingo skaičiavimą įtrauktos pažinčių svetainės, kurios teikia paslaugas rusiškai. Svetainėse taip pat gali būti ir kitų kalbų versijos. Į svetainių reitingą įtraukiamos tiek visiems skirtos pažinčių svetainės, tiek ir svetainės, skirtos specializuotoms auditorijoms, pvz. pažinčių svetainės tik suaugusiems, rimtų pažinčių svetainės ir pan. Į reitingą nėra įtraukiamos lietuviškos pažinčių svetainės.

Svetainių populiarumas vertinamas pagal svetainių lankytojų bei aktyvių narių skaičių bei kitus kriterijus. Jei yra žinoma informacija apie svetainės populiarumą tarp vartotojų iš Lietuvos, tai ji vertinama pagal šį kriterijų. Jei žinomi svetainės duomenys tik apie pasaulinius arba Rusijos vartotojus, jos rūšiuojamos pagal populiarumą Rusijoje bei pasaulyje.

Kadangi duomenys atnaujinami kas mėnesį, tai kiekvieną mėnesį šiame sąraše gali būti skirtingos svetainės dėl jų populiarumo pokyčių.

 1. Online Internet Dating

  Online Internet Dating


  Tarptautinės pažintys, ieškantiems vyrų ar moterų, kurie ieško tikros meilės. Ši svetainė dirba su šimtais pažinčių agentūrų NVS šalyse, o tai suteikia galimybę palaikyti didelę moterų iš Rusijos ir Ukrainos duomenų bazę.


 2. Mamba

  Mamba — Free online chat, networking and social dating


  Daugiau nei 20 milijonų vartotojų jungianti pažinčių svetainė, kuri gali būti įdomi ir ieškantiems pažinčių Lietuvoje. Svetainėje galite rasti naujų ir įdomių žmonių, kalbėtis, žaisti ar flirtuoti.


 3. 4Club

  4Club


  Anglų, rusų bei dar 10 kalbų veikianti svetainė tiems, kuriuos domina pažintys XXX. Suteikiama galimybė pažinčių ieškoti ne tik kompiuterio pagalba, bet ir programėlėmis mobiliuosiuose įrenginiuose.


 4. LovePlanet.ru

  Знакомства LovePlanet.ru – сайт бесплатного онлайн общения с реальными людьми со всего мира!!


  Nemokamas pažinčių portalas, kuriame rasite didelę vartotojų bazę tiek savo mieste, tiek ir visame pasaulyje. Pažinčių ieškoti galite rusų, anglų ir 4 kitomis kalbomis.


 5. eDarling

  eDarling знакомства | Желаем счастья


  Svetainė, kuri jums padės rasti žmogų rimtiems santykiams. Tai daroma remiantis sumaniais algoritmais bei suderinamumo analize ir taip atrenkant tinkamus žmones ir kuriant laimingas pažintis.


 6. RussianCupid.com

  Russian Dating & Singles at RussianCupid.com™


  Tarptautinė pažinčių svetainė, ieškantiems pažinčių Rusijoje, kuria susidomėjo daugiau nie 1,5 milijono narių. Vartotojai taip pat gali naudotis pažinčių programėle.


 7. Wamba

  The best girls and guys - Wamba.


  Daugiau nei 31 mln. narių iš 15 šalių jungianti pažinčių svetainė. Pažinčių paieška galima naudotis 25 kalbomis, tarp kurių yra anglų bei rusų kalbos.


 8. Fdating.com

  Fdating.com - 100% Free dating site, free personals


  Nemokamų pažinčių svetainė, kurioje tiek registracija, tiek ir bendravimas yra nemokami. Šia svetaine galima naudotis anglų, rusų bei dar 13 kitomis užsienio kalbomis.


 9. Russian-Dating.com

  Russian-Dating.com - Free russian dating, free Russian women personals


  Pažintys nemokamai, ieškantiems vienišų moterų iš Rusijos, Ukrainos ir kitų rytų Europos šalių santuokai, meilei ar romantiškam laiko praleidimui.


 10. Kismia

  Сайт знакомств kismia - серьезные интернет знакомства в России и СНГ: Kismia


  Rimtų pažinčių portalas Rusijoje bei NVS, kuriame siūloma daugiau nei milijonas patikrintų narių anketų. Pažinčių ieškoti galima rusų, anglų ir dar 3 užsienio kalbomis.


 11. Human Design

  Социальная сеть и сайт знакомств с использованием Дизайна человека


  Pažintys, kurios kuriamos naudojantis „žmogaus dizaino“ sistema, kuri siekia padėti geriau suprasti save ir savo aplinką. Svetainė šiuo metu dar tik testuojama, tačiau jau galima užpildyti savo anketą ir pradėti paieškas.


 12. TourBar

  TourBar - Global Travel Dating & Travel Companion, Partner & Buddy Finder


  Linksma ir saugi atostogų pažinčių svetainė ieškantiems kelionių partnerių ar draugų visame pasaulyje. Galimybė susipažinti su vietiniais žmonėmis, kurie gali padėti susipažinti su įdomiomis vietomis iš vietinio žmogaus pozicijų.


 13. BeautifulPeople.com

  Online Dating Sites, Internet Dating Websites - BeautifulPeople.com


  Interneto pažinčių portalas gražioms moterims ir patraukliems vyrams. Prisijunkite prie šios svetainės ir raskite savo simpatiją, o tada galite susipažinti, eiti į pasimatymą, pasikalbėti ar kurti ilgalaikius santykius.


 14. Tagged

  Tagged - The social network for meeting new people


  Pažinčių puslapis, kuris padeda lengvai susitikti ir bendrauti su naujais žmonėmis žaidžiant žaidimus, dalinantis savo pomėgiais, peržiūrint profilius ir kitais būdais.


 15. Zoosk

  Zoosk | Online Dating Site & Dating App with 40 Million Singles


  Daugiau nei 40 milijonų vartotojų jungianti pažinčių svetainė bei programėlės mobiliesiems įrenginiams. Svetainės nariai išsiunčia daugiau nei 3 milijonus žinučių per dieną.


 16. MeetMe

  MeetMe


  Pažinčių portalas, kuriame siūloma susipažinti su naujais žmonėmis ir žaisti smagius žaidimus. Svetainės lankytojai gali naudotis ne tik svetaine interneto naršyklėje, bet ir mobiliųjų įrenginių programėlėse.


 17. AshleyMadison.com

  Meet bored men & lonely housewives. Define your experience, and live life to the fullest! Life is short. Have an affair.


  Pažintys, ieškantiems nuobodžiaujančių vyrų ir vienišų namų šeimininkių. Aprašykite savo patirtį ir gyvenkite gyvenimą su malonumu šioje slaptų pažinčių svetainėje.


 18. Waplog

  Waplog - Chat Dating Meet Find Friends


  Pažinčių svetainė, kurios pagalba galėsite rasti naujų draugų bet kurioje šalyje tarp milijonų žmonių. Svetainėje galėsite ieškoti naujų draugų, dalintis nuotraukos, bendrauti pokalbiuose ir būti bendruomenės dalimi.


 19. LOVOO

  LOVOO - Online dating app for flirting, chatting, and getting to know new people


  Vieta pokalbiams ir naujų žmonių pažinimui. Pasinaudodami Radar funkcija raskite žmones, esančius netoliese, raskite naujų draugų ar savo gyvenimo meilę.


 20. Muslima.com

  Muslim Matrimonials at Muslima.com™


  Nišines pažinčių svetaines valdančio Cupid Media tinklo svetainė skirta musulmonams, ieškantiems pažinčių. Svetaine naudojasi daugiau nei 4,5 milijono vartotojų iš viso pasaulio.


 21. InternationalCupid.com

  International Dating & Singles at InternationalCupid.com™


  Tarptautinė pažinčių svetainė, kuria naudojasi daugiau nei 1 milijonas narių ir kuri sukurta tam, kad galėtų vienyti vienišus vyrus ir moteris visame pasaulyje.


 22. UkraineDate.com

  UkraineDate.com


  Pažinčių svetainė, siekianti sujungti vienišus žmones ir padedanti rasti gražuolių iš Ukrainos iš viso pasaulio draugystei, pasimatymams ar ilgalaikiams santykiams.