Populiariausios iPhone pažinčių programėlės

Šiame puslapyje pateikiamos 25 populiariausios pažinčių programėlės iPhone telefonams. Didžioji dalis šių programėlių tinka ir kitiems iOS įrenginiams (iPad ir pan.).

Į reitingo skaičiavimą įtrauktos pažinčių programėlės, kurios naudojamos pažinčių paieškai bei galima naudoti lietuvių, anglų ar rusų kalbomis.

Programėlių populiarumas vertinamas pagal jų populiarumą tarp vartotojų iš Lietuvos.

Kadangi duomenys atnaujinami kas mėnesį, tai kiekvieną mėnesį šiame sąraše gali būti skirtingos programėlės dėl jų populiarumo pokyčių.

 1. Tinder

  Tinder on the App Store
  Tinder apžvalga
  (8,4 / 10)

  Daugiau nei 20 milijardų porų supažindinusi pažinčių programėlė, siūlanti linksmą būdą susipažinti su naujais ir įdomiais žmonėmis esančiais šalia. Programėlė leidžia ne tik ieškoti pažinčių romantiškam pasimatymui, bet ir praplėsti savo draugų ratą ar susipažinti su naujais žmonėmis kelionių metu. Pažinčių paieška yra nesudėtinga – jums tereikia perbraukti pirštu per nuotrauką į dešinę, jei jums ji patiko, o jei nepatiko – į kairę.


 2. Badoo

  Badoo - Meet New People on the App Store
  Badoo apžvalga
  (7,4 / 10)


  Daugiau nei 370 mln. vartotojų jungiantis socialinis tinklas, skirtas pokalbiams, draugų paieškai ar pasimatymams. Atnaujinta programėlės versija leis lengviau surasti naujų žmonių tiesiog braukiant per nuotraukas.


 3. Draugas.lt

  Draugas.lt - Pažintys on the App Store
  Draugas.lt apžvalga
  (7,6 / 10)


  Programėlė, siūlanti surasti naujų pažinčių, flirtuoti, sutikti draugų ar antrąją pusę tarp daugiau nei 400 tūkst. aktyvių „Draugas.lt“ pažinčių klubo narių.


 4. Hot or Not

  The Game by Hot or Not on the App Store


  Šios pažinčių programėlės pagalba galėsite peržiūrėti šalia esančius žmones, surasti žmones su kuriais prasilenkėte bei bendrauti su naujais žmonėmis. Programėle atsisiųsti galima nemokamai, taip pat siūloma ir mokama narystė.


 5. Flirtas.lt

  Flirtas.lt on the App Store
  Flirtas.lt apžvalga
  (8,4 / 10)


  Vienos iš populiariausių lietuviškų pažinčių svetainių programėlė iOS įrenginiams, kuri suteikia galimybę bendrauti su šimtais tūkstančių žmonių iš Lietuvos.


 6. Bumble

  Bumble - Meet New People on the App Store


  Daugiau nei 21 milijoną žmonių jungianti programėlė vertingų santykių kūrimui, draugų paieškai ar ryšių stiprinimui. Naujų ryšių kūrimas dar niekada nebuvo toks lengvas.


 7. happn

  happn — Dating app on the App Store


  Pažintys, kurios sukuriamos tarp žmonių, kurie prasilenkė realiame gyvenime ir kurie patraukė dėmesį, tačiau neišdrįso užkalbinti. Šios programėlės pagalba galėsite kurti savo sėkmę.


 8. Flirt

  Flirt - A Dating App to Chat & Meet Local Singles on the App Store


  Jei esate atviri neįtikėtinai nuostabių akimirkų ir meilės kupinam naujam gyvenimui, ši programėlė sieks tai jum surasti. Nemokama programėlės versija suteiks galimybę peržiūrėti visus šalia esančius atitikimus, naudotis daugybę paieškos filtrų, peržiūrėti narių profilius ir nuotraukas, smagiai bendrauti pokalbiuose, organizuoti pasimatymus realiame gyvenime, susirašinėti su kitais nariais. Tačiau privačių žinučių siuntimui jums reikės mokamos narystės.


 9. Grindr

  Grindr - Gay chat on the App Store


  Mobili socialinio tinklo programėlė gėjams, biseksualams, transeksualams susipažinti. Bendraukite ir susitikite su seksualiais, patraukliais ir įdomiais vyrais.


 10. OkCupid

  OkCupid Dating on the App Store


  Nemokama pažinčių programėlė, kuri parenka jums tinkamas pažintis pagal tai, kas jums iš tikro rūpi. Naršykite ir bendraukite su pažinčių ieškančiais žmonėmis netoliese bei peržiūrėkite vyrų ir moterų nuotraukas bei trumpą informaciją apie juos.


 11. Hornet

  Hornet, The Gay Social Network on the App Store


  Gėjų socialinis tinklas, kuris padeda smagiai ir lengvai gėjams, biseksualiems bei tuo besidomintiems vyrams susipažinti. Raskite puikių vaikinų naudojantis šia nemokama gėjų pažinčių programėle.


 12. Twoo

  Twoo - Meet New People on the App Store
  Twoo apžvalga
  (8,2 / 10)


  Geras būdas susipažinti su naujais žmonėmis pasikalbėti, flirtuoti ir skirti pasimatymus.


 13. Hater

  Hater - Find Friends or Dates on the App Store


  Pažintys, padedančios pasirinkti žmones pagal tai, ko jūs nekenčiate. Algoritmas parenka jums tinkamas pažintis remiantis jūsų pasirinkimais perbraukiant pirštu ekrane.


 14. Zoosk

  Zoosk - #1 Dating App on the App Store


  Daugiau nei 40 milijonų vartotojų vienijanti programėlė, kurie patalpinę daugiau nei 8 milijonus patikrintų nuotraukų ir kurie išsiunčia daugiau nei 3 milijonus žinučių per dieną.


 15. POF

  POF Dating on the App Store


  Nemokama bendravimą siūlanti pažinčių programėlė. Taip pat programėlėje siūloma nemokama galimybė pasinaudoti pažinčių parinkimo algoritmu, peržiūrėti kitus narius ir kitomis funkcijomis.


 16. eharmony

  eharmony UK: Online Dating App on the App Store


  Pažinčių programėlė, kuri padeda jums susipažinti su tikrai suderinamais vienišiais. Pažinčių svetainė skiria dėmesį jūsų pažinimui tam, kad galėtų pateikti idealiai jums tinkančias pažintis.


 17. Friendable

  Friendable Free - find, message & meet new people on the App Store


  Pažinčių programėlė, kuri padeda jums rasti naujų draugų ar kažko daugiau. Tam galite peržiūrėti žemėlapį su GPS funkcija, peržiūrėti šalia esančius žmones, bendrauti pokalbiuose ar realiame gyvenime, pridėti vaizdo žinutes savo profilyje bei siūlyti susitikimus restorane, klube, renginiuose ir pan.


 18. Porele

  Porele on the App Store


  Pažinčių programėlė skirta Didžiojoje Britanijoje gyvenantiems vienišiems lietuviams, ieškantiems antros pusės rimtiems santykiams ir tikriems jausmams.


 19. Lovoo

  LOVOO on the App Store


  Nuo 2012 metų veikianti nemokama pažinčių programėlė panašius interesus turinčių žmonių, esančių šalia, paieškai smagiu ir lengvu būdu. Nesvarbu ar ieškote žmonių vienam vakarui, keliems mėnesiams ar amžinybei.


 20. Ieskok

  Ieskok - Dating App for Singles on the App Store
  Ieskok.lt apžvalga
  (8 / 10)


  Nemokama pažinčių svetainės Ieskok.lt programėlė iPhone.


 21. Mamba

  Mamba – dating chat online on the App Store


  Programėlė, kuri suteikia galimybę bet kokios kilmės milijonams vyrų ir moterų sutikti naujų žmonių, susidraugauti, rasti tikrą meilę ar tiesiog praleisti laiką su kažkuo, turinčiu bendrų interesų.


 22. Darnipora.lt

  Pažintys - Darnipora.lt on the App Store
  Darnipora.lt apžvalga
  (7 / 10)


  Pažinčių programėlė rimtiems žmonėms ieškantiems rimtos antrosios pusės.


 23. Sweet

  Sweet Dating: Meet and Chat with Nearby Singles on the App Store


  Pažinčių programėlė, kurios pagalba galėsite atrasti šalia esančius žmones ir saugiai su jais susipažinti. Jūs gausite originalią ir unikalią žinutę, o tai jums leis suprasti kas labiausiai patiko kitam žmogui.


 24. MeetMe

  MeetMe - Chat & Go LIVE! on the App Store


  Pažintys su daugiau nei 100 milijonų norinčių bendrauti ir šalia esančių žmonių, kurie turi panašius pomėgius į jūsų. Ir visa tai siūloma smagioje, draugiškoje aplinkoje nemokamai.


 25. Romeo

  ROMEO - Gay Chat & Gay Dating on the App Store


  Gėjų socialinio tinklo programėlė, siūlanti daug nemokamų funkcijų, kurios jums padės susirasti naujų draugų ar atsitiktinių pažinčių tiek su šalia esančiais, tiek ir bet kurioje pasaulio vietoje esančiais vyrais.