Populiariausios Google Play pažinčių programėlės

Šiame puslapyje pateikiamos 25 populiariausios pažinčių programėlės Android įrenginiams, kurias galite atsisiųsti iš Google Play parduotuvės.

Į reitingo skaičiavimą įtrauktos pažinčių programėlės, kurios naudojamos pažinčių paieškai bei galima naudoti lietuvių, anglų ar rusų kalbomis.

Programėlių populiarumas vertinamas pagal jų populiarumą tarp vartotojų iš Lietuvos.

Kadangi duomenys atnaujinami kas mėnesį, tai kiekvieną mėnesį šiame sąraše gali būti skirtingos programėlės dėl jų populiarumo pokyčių.

 1. Tinder

  Tinder – „Android“ programos „Google Play“
  Tinder apžvalga
  (8,4 / 10)


  Nemokama pažinčių programėlė, kuri leidžia susipažinti su naujais ir įdomiais žmonėmis visame pasaulyje. Bendrauti galėsite tuo atveju jei jūsų simpatija abipusė. Ši programėlė suvedė daugiau nei 20 milijardų simpatijų ir išmokė viso pasaulio žmones susipažinti kitaip.


 2. Badoo

  Badoo - pokalbiai ir pažintys – „Android“ programos „Google Play“
  Badoo apžvalga
  (7,4 / 10)


  Nemokamas pasaulinis socialinis tinklas, kuriuo pažinčių ieško daugiau nei 370 milijonų žmonių visame pasaulyje. Šiame tinkle didelis dėmesys kreipiamas į saugumo patvirtinimo procesą, o tai sumažins apgavikų skaičių.

  Raskite žmones netoliese, naršykite atitikimų paieškai su naujais žmonėmis „Netikėtuose susitikimuose“ bei sužinokite su kuo susidūrėte realiame gyvenime.


 3. Flirtas.lt

  Flirtas.lt Pažintys Internete – „Android“ programos „Google Play“
  Flirtas.lt apžvalga
  (8 / 10)


  Pažinčių programėlė, kurios pagalba galima ieškoti antrosios pusės ar tiesiog pabendrauti.


 4. Joyride

  Įprasti pasimatymai ir suaugę vienišiai - JOYRIDE – „Android“ programos „Google Play“


  Patenkinkite savo giliausius ir tamsiausius norus su ką tik sutiktu partneriu, kurio niekada nepamiršite. Ši pasimatymų programėlė leidžia jums spontaniškai susitikti su žmonėmis, bet kur, bet kada.


 5. YouLove

  Raskite tikrąją meilę - YouLove – „Android“ programos „Google Play“


  Pažinčių programėlė ieškantiems rimtų santykių. Programėlė siūlo daugiau nei 20 milijonų vienišių, kuriuos galima rasti palengvinta nauja netoliese esančių žmonių paieška.


 6. Meecha

  Meecha - Meet People Nearby – „Android“ programos „Google Play“


  Naujausia programėlės versija atveria naują socialinių tinklų pasaulį žmonėms, kurie dar nėra susipažinę. Programėlės autoriai įdiegė įvairių naujų elementų, kurie palengvina bendravimą teksto, garso, vaizdo priemonėmis.


 7. Match with Singles

  Free Dating App & Flirt Chat - Match with Singles – „Android“ programos „Google Play“


  Pokalbių platforma, kurioje galite susipažinti su kitais žmonėmis. Pokalbiams nereikalinga registracija ir net nereikia nurodyti savo el. pašto adreso. Visos programėlės funkcijos gali būti naudojamos iš karto ir nėra jokių slaptų mokesčių.


 8. Zoosk

  Zoosk Dating App: Meet Singles – „Android“ programos „Google Play“


  Šios programėlės 35 milijonai vartotojų iš viso pasaulio yra įkėlę 8 milijonus patikrintų nuotraukų ir per dieną išsiunčia 3 milijonus žinučių. Vartotojams siūloma suasmeninta parinkimo sistema, kuri pateiks jums vartotojus remiantis jūsų pasirinkimais bei patikusiais profiliais. Nuotraukos svetainėje yra tikrinamos įkeliant vaizdo įrašus. Ieškantys pažinčių galės pasinaudoti ne tik paprasta paieška, bet ir ieškoti pagal kūno sudėjimą, religiją, ūgį ir kitus parametrus.


 9. OkCupid

  OkCupid Dating – „Android“ programos „Google Play“
  OkCupid apžvalga


  Nemokama pažinčių programėlė, kuri parenka jums tinkamas pažintis pagal tai, kas jums iš tikro rūpi.


 10. Once

  Once - Quality Matches Every day – „Android“ programos „Google Play“


  Pažinčių programėlė, siūlanti jums parinktas kokybiškas pažintis kasdien. Kadangi kokybė yra svarbiau nei kiekybė, programėlėje jums bus siūlomos atrinktos anketos, o jūs turėsite sureaguoti 24 valandas.


 11. Hot or Not

  Hot or Not – „Android“ programos „Google Play“


  Originalus žaidimas, kuriame galite pamatyti šauniausius žmones netoliese ir leisti jiems surasti jus. Programėlė parodys jūsų ir draugų populiarumą. Ir nesvarbu, kur esate: muzikos festivalyje, studentų miestelyje ar vaikščiosite mieste.


 12. Moco

  Moco - Chat, Meet People – „Android“ programos „Google Play“


  Kalbėkitės su milijonais žmonių šalia ar visame pasaulyje, susiraskite naujų draugų, flirtuokite, žaiskite žaidimus nemokamai. Ieškokite pažinčių pagal amžių, lytį, vietovę, seksualinę orientaciją.


 13. SweetRing

  SweetRing - Meet, Match, Date – „Android“ programos „Google Play“


  Programėlė tiems, kurie nori rasti tobulą antrąją pusę rimtiems santykiams. Jus turite galimybę susipažinti su sielai artimais žmonėmis šioje pasaulinėje rimtų santykių ieškančių žmonių bendruomenėje.


 14. Hitwe

  Hitwe - meet people and chat – „Android“ programos „Google Play“


  Socialinė pažinčių paieškos programėlė, kuri jums padės lengvai rasti kokybiškų pažinčių ir bendrauti su jums patinkančiais žmonėmis tarp daugiau nei 100 milijonų jau užsiregistravusių vartotojų.


 15. Ieskok

  Ieskok - Pazintys – „Android“ programos „Google Play“
  Ieskok.lt apžvalga
  (8 / 10)


  Ieškokite gyvenimo meilės, ilgalaikių santykių, naujų pažinčių, lengvo flirto, romano, draugų ar bendraminčių tarp daugiau nei 110 tūkstančių ieškančių moterų ir vyrų.


 16. DarniPora

  Pazintys - DarniPora – „Android“ programos „Google Play“
  DarniPora.lt apžvalga
  (7 / 10)


  Rimtų pažinčių portalo Darni Pora Android aplikacija. Šioje pažinčių svetainėje užsiregistravęs žmogus turi užpildyti psichologo sudarytą testą, kuris atskleidžia tikrąjį žmogaus charakterį ir poreikius. Sistema atrenka jums labiausiai tinkančius partnerius. Jūs galite matyti charakterių, vertybių bei seksualinį suderinamumą su jums pasiūlytu nariu, o patinkantiems kandidatams galite siųsti pažinties vedlio klausimus, kurie padės greičiau ir įdomiau susipažinti.


 17. WooPlus

  BBW Dating & Plus Size Chat – „Android“ programos „Google Play“


  Interneto bendruomenė gražioms stambaus kūno sudėjimo moterims bei vyrams ir žmonėms, kuriems tokie žmonės patinka. Pažinčių paieškai jums reikės užsiregistruoti ir tada galėsite braukti pirštu per profilių korteles įrenginio ekrane.


 18. Jaumo

  JAUMO flirtas pokalbis – „Android“ programos „Google Play“


  Nemokama pokalbių ir pažinčių programėlė, kurios pagalba labai paprasta susipažinti su naujais žmonėmis. Pokalbiuose galite rasti naujų draugų arba iš karto tartis dėl pasimatymo.


 19. Mamba

  Dating online for free - Mamba - Android Apps on Google Play


  Daugiau nei 23 milijonus pažinčių ieškančių žmonių vienijančios pažinčių svetainės Rusijoje ir NVS šalyse nemokama programėlė Google Play įrenginiams.


 20. happn

  happn – Local dating app – „Android“ programos „Google Play“


  Pažinčių programėlė, kurią naudoja daugiau nei 40 milijonų vartotojų ir kurios pagalba jūs galite rasti žmones, su kuriais jūsų keliai susikirto realiame gyvenime.


 21. Grindr

  Grindr - Gay chat, meet & date – „Android“ programos „Google Play“


  Nemokama socialinio tinklo programėlė mobiliesiems įrenginiams, kuri padeda gėjams ir biseksualiems vyrams susipažinti. Galite nemokamai dalyvauti pokalbiuose bei susitikti su seksualiais, patraukliais ir įdomiais vyrais.


 22. MeetD

  MeetD: pažintys vienišiams – „Android“ programos „Google Play“


  Nemokama pažinčių programėlė vienišiems vyrams ir moterims norintiems flirtuoti internete, rasti partnerį ar sutikti naujų žmonių netoliese. Programėlė pateiks jums nemokamą pažinčių programėlių ir svetainių analizę bei suteiks patarimų santykių kūrimui.


 23. Waplog

  Waplog Chat & Free Dating – „Android“ programos „Google Play“


  Bendraukite, susidraugaukite ir eikite į pasimatymus pasinaudoję protinga pažinčių pasiūlymo sistema, kuri padės rasti idealiai tinkantį žmogų šalia jūsų.


 24. Minder 2

  Minder 2 – „Android“ programos „Google Play“


  Pažintys vienišiems musulmonams, ieškantiems antrosios pusės tarp daugiau nei 250 tūkstančių kitų vienišių. Programėlė, kuria siekiama padėti supažindinti progresyvius, protingus, linksmus ir įdomius musulmonus tarpusavyje.


 25. Bumble

  Bumble App 🐝 – „Android“ programos „Google Play“


  Daugiau nei 21 milijonas žmonių prisijungė prie šios programėlės rimtų santykių kūrimui, draugų paieškai ar tiesiog ryšių kūrimui. Šios programėlės išskirtinumas yra tame, kad moterys žengia pirmąjį žingsnį.