Penki patarimai pradedantiems ieškoti pažinčių

Interneto pažintys gali atrodyti per daug sudėtingos, ypač jei to nedarėte jau kurį laiką. Bet jums darosi smalsu ir norite pabandyti tai dar kartą? O gal mintis apie interneto pažintis verčia jus pasislėpti namuose ir be saiko žiūrėti TV?

Suprantamas noras atsitraukti, bet tiesa yra ta, kad mes, žmogiškos būtybės, trokštame santykių. Mes ypatingai trokštame intymių santykių, nepaisant to ar norime tai pripažinti, ar nenorime.

Nėra nieko blogo gyventi nepriklausomai, bet jei jūs esate pasiruošę pažinčių paieškai, pateikiame jums penkis patarimus:

Įdarbinkite draugą

Kai kuriate naują profilį ar peržiūrint kitų profilius, jums praverstų draugų pagalba motyvacijai palaikyti (panašiai kaip sportuojant). Tokiu atveju, jūs galite sužinoti kiek žinučių ar pasimatymų pavyko inicijuoti jūsų draugams. Nieko blogo išbandyti kažką naujo su kompanija.

Atlikite tyrimą

Nesiregistruokite Tinder ar flirtas.lt vien todėl, kad apie juos girdėjote. Šiais laikais yra daugybė įvairių variantų ieškant pažinčių ir gali būti sunku nuspręsti nuo ko pradėti. Dėl šios priežasties verta skirti laiko išsiaiškinti kokia pažinčių svetainė ar programėlė jums tinkamiausia. Peržiūrėkite apžvalgas, reitingus ar įvertinkite svetainės funkcijas prieš užsiregistruodami konkrečioje svetainėje ar programėlėje. Ir neinvestuokite daug į pažinčių svetainių paslaugas kol patys jų neišbandėte, nes daugelis pažinčių svetainių siūlo nemokamas paslaugas ar bandomąjį laikotarpį.

Pakeiskite savo išvaizdą

Tai nereiškia, kad jūs turite keisti tai koks esate viduje, bet nauja šukuosena, apranga ar makiažas gali padidinti jūsų pasitikėjimą savimi. Kai jūs atsinaujinate, tai pakelia jūsų pasitikėjimą savimi ir jūs esate pasiruošę pažinčių paieškai. Apsirenkite ir nustebinkite. Jokių šlepečių ar treningų per pirmą pasimatymą.

Skirkite daugiau laiko bendravimui su draugais

Kai neturite santykių ar neieškote antrosios pusės, kyla pagunda tapti atsiskyrėliu. Kadangi nėra spaudimo susitikti su antrąja puse reguliariai, tai mes dažnai skiriame laiką TV serialams, socialiniams tinklams ar pomėgiams. Bet jei norite būti pasiruošę pasimatymams, jūs turite tobulinti savo socialinius įgūdžius, o geriausias būdas tai padaryti yra bendravimas su draugais ar šeima. Susitikite su draugais reguliariai, nesvarbu ar vėlyviems pusryčiams ar taurei vyno, ar kartu sportuokite. Visi socialiniai įgūdžiai, kuriuos tobulinate, padės jums padidinti komforto būseną einant į pirmąjį pasimatymą.

Būkite smalsūs

Ką darote kai stovite eilėje: skiriate laiką telefonui ar bendraujate su kitais žmonėmis eilėje? Dauguma iš mūsų skiria laiką telefonui ir tyli. Kai jūs planuojate pradėti vaikščioti į pasimatymus, gali būti keista bendrauti su nepažįstamuoju ir dažnai tai verčia jus jaustis nejaukiai. Tai natūralu. Geriausiai to galima išvengti užduodant klausimus, kurie gali atskleisti žmonių asmenybę. Pavyzdžiui, galite paklausti naujosios pažinties apie tai ką jis mėgsta veikti savaitgaliais, arba kas jam patinka be darbo. Paklauskite savęs ką norėtumėte sužinoti apie priešais sėdintį žmogų. Pradėkite nuo to.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.