Populiariausios pažinčių svetainės senjorams Lietuvoje

Šiame puslapyje pateikiamos populiariausios pažinčių svetainės senjorams Lietuvoje. Į reitingo skaičiavimą įtrauktos pažinčių svetainės, kurios teikia paslaugas lietuvių kalba bei skirtos vyresniems žmonėms.

Svetainių populiarumas vertinamas pagal svetainių lankomumo, aktyvių narių skaičių bei kitus kriterijus. Kadangi duomenys atnaujinami kas mėnesį, tai kiekvieną mėnesį šiame sąraše gali būti skirtingos svetainės dėl jų populiarumo pokyčių.

Į reitingą įtraukiamos tiek lietuviškos, tiek tarptautinės pažinčių svetainės. Taip pat reitinge vertinamos tiek įprastos pažinčių svetainės su registracija, tiek pažinčių skelbimų svetainės.

 1. PazintysSenjorams.lt

  šviežios pažintys!
  PazintysSenjorams.lt apžvalga
  (5,2 / 10)


  Pažinčių ir laisvalaikio praleidimo svetainė, vyresniems nei 30 metų. Ji skirta brandiems žmonėms, ieškantiems artimos sielos ar širdies draugo bei norintiems turiningai ir maloniai praleisti laisvalaikį. Nariai gali ne tik kurti anketas, bendrauti privačiai, bet ir diskutuoti forume ar gyvuose pokalbiuose.

  Naujos pažintys ir žmogus šalia reikalingas visais gyvenimo tarpsniais, o rasti artimą draugą – niekada ne vėlu.


 2. PazintysSenjorams.info

  Pažintys senjorams


  Mokama lietuviška pažinčių ir laisvalaikio praleidimo svetainė, skirta senjorams. Pažinčių svetainė naudoja pažinčių svetainių tinklo Dating.lt duomenų bazę. Ši svetainė veikia 17 skirtingų kalbų.


 3. SenjorųPažintys.lt

  Pagyvenusiųjų pažintys SenjorųPažintys.lt - Pirmas puslapis


  Mokama pažinčių svetainė, vyresniems nei 50 metų žmonėms, kurie nori rasti žmogų, su kurių norėtųsi leisti laiką ar net kurti romantinius santykius. Nesvarbu ar jūs išsiskyrėte su ilgalaikiu partneriu, ar jo ieškote dėl kitų priežasčių.