Populiariausios tarptautinės pažinčių svetainės rusų kalba

Šiame puslapyje pateikiamos populiariausios tarptautinės pažinčių svetainės rusų kalba.

Į reitingo skaičiavimą įtrauktos pažinčių svetainės, kurios teikia paslaugas rusiškai. Svetainėse taip pat gali būti ir kitų kalbų versijos. Į svetainių reitingą įtraukiamos tiek visiems skirtos pažinčių svetainės, tiek ir svetainės, skirtos specializuotoms auditorijoms, pvz. pažinčių svetainės tik suaugusiems, rimtų pažinčių svetainės ir pan. Į reitingą nėra įtraukiamos lietuviškos pažinčių svetainės.

Svetainių populiarumas vertinamas pagal svetainių lankytojų bei aktyvių narių skaičių bei kitus kriterijus. Jei yra žinoma informacija apie svetainės populiarumą tarp vartotojų iš Lietuvos, tai ji vertinama pagal šį kriterijų. Jei žinomi svetainės duomenys tik apie pasaulinius arba Rusijos vartotojus, jos rūšiuojamos pagal populiarumą Rusijoje bei pasaulyje.

Kadangi duomenys atnaujinami kas mėnesį, tai kiekvieną mėnesį šiame sąraše gali būti skirtingos svetainės dėl jų populiarumo pokyčių.

 1. Mamba

  Mamba — Free online chat, networking and social dating


  Daugiau nei 20 milijonų vartotojų jungianti pažinčių svetainė, kuri gali būti įdomi ir ieškantiems pažinčių Lietuvoje. Svetainėje galite rasti naujų ir įdomių žmonių, kalbėtis, žaisti ar flirtuoti.


 2. LovePlanet.ru

  Знакомства LovePlanet.ru – сайт бесплатного онлайн общения с реальными людьми со всего мира!!


  Nemokamas pažinčių portalas, kuriame rasite didelę vartotojų bazę tiek savo mieste, tiek ir visame pasaulyje. Pažinčių ieškoti galite rusų, anglų ir 4 kitomis kalbomis.


 3. OneAmour

  Сайт знакомств oneamour - серьезные интернет знакомства в России и СНГ: OneAmour


  Rimtų pažinčių svetainė Rusijoje ir NVS šalyse. Svetainė savo paslaugas siūlo rusų, anglų, portugalų, ispanų ir prancūzų kalbomis. Nariai gali registruotis nemokamai, o jų anketos patikrinamos ir patvirtinamos. Po šių veiksmų individualus atitikimų parinkimo algoritmas pateiks jums pasiūlymą su jums asmeniškai parinktais žmonėmis.