Pazintys.biz

Pazintys

20 4

Pažinčių svetainė siūlanti lengvas internetines pažintis 100% nemokamai.


Svetainės adresas: www.pazintys.biz
Kaina: nemokamai


Vertinimas

Populiarumas:1 out of 10 stars (1,0 / 10)
Funkcijos:5 out of 10 stars (5,0 / 10)
Vertė:5 out of 10 stars (5,0 / 10)
Saugumas:5 out of 10 stars (5,0 / 10)
Patogumas:5 out of 10 stars (5,0 / 10)
Bendras įvertinimas:4.2 out of 10 stars (4,2 / 10)

Privalumai

  • Nemokama

Trūkumai

  • Mažai aktyvių narių

Pazintys.biz apžvalga

Pazintys

Svetainėje jūs taip pat galite visiems nariams rodyti savo kontaktinę informaciją, kas yra draudžiama daugelyje kitų svetainių.

Pažinčių svetainėje galima ieškoti peržiūrint kitų narių anketas, kurios rūšiuojamos pagal lytį, prisijungimo būseną bei galite peržiūrėti tuos narius, kurie apsilankymo dieną švenčia gimtadienius bei yra neseniai užsiregistravę svetainėje. Taip pat pažinčių ieškoti galima pasinaudojus paieška ir atrinkti anketas pagal lytį, amžių, horoskopo ženklą ar vietovę.

Svetainė skirta tik pažinčių paieškai ir siūlo visas pagrindines pažinčių svetainei reikalingas funkcijas nemokamai. Žinutes taip pat galima rašyti nemokamai.

Panašu, kad pažinčių svetainė nėra aktyvi, nes pirmame svetainės puslapyje pateikiamame nuotraukų, už kurias buvo labiausiai balsuojama praeitą savaitę, sąraše nebuvo nei vienos nuotraukos. Taip pat apžvalgos metu nebuvo nei vieno prisijungusio žmogaus. Todėl šia svetaine gali naudotis visi, kurie nenori skirti pinigų pažinčių paieškai, tačiau gali susitaikyti su tuo, kad vartotojų aktyvumas yra ypatingai mažas, bei jiems nėra reikalingos jokios papildomos funkcijos, kurias siūlo kitos pažinčių svetainės, tokios kaip draugas.lt pažintys ar pan.


Registracija

Registruojantis svetainėje tereikia nurodyti prisijungimo vardą, el. pašto adresą, slaptažodį, lytį ir gimtadienį bei patvirtinti sutikimą su taisyklėmis. Pateikus šiuos duomenis jums bus išsiųsta žinutė el. paštu, kurioje rasite kodą savo anketos patvirtinimui. Jei nesulaukiate laiško, peržiūrėkite tarp šlamšto laiškų, nes apžvalgos metu jis buvo patalpintas būtent ten.

Patvirtinus savo anketą ir prisijungus prie svetainės, jums pateikiama informacija naujokams ir nuo to laiko galite naršyti svetainėje ir ieškoti pažinčių.

Prisijungus prie svetainės jums pasiūloma užpildyti savo anketą. Papildomai prie to, ką nurodėte registracijos metu, jums reikia nurodyti šalį ir miestą. Jei norite, jūs taip pat galėsite įkelti nuotrauką, trumpą prisistatymą ar ilgesnį aprašymą anketoje, taip pat patalpinti detalią informaciją apie savo išvaizdą, pomėgius ir pan.


Reitingas Lietuvoje: 34
Narių skaičius: 12 539 (2015-12-22)
Kategorijos: lietuviškos pažintys, nemokamos pažintys

20 4

Pazintys.biz naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.