Populiariausios tarptautinės pažinčių svetainės anglų kalba

Šiame puslapyje pateikiamos populiariausios tarptautinės pažinčių svetainės anglų kalba.

Į reitingo skaičiavimą įtrauktos pažinčių svetainės, kurios teikia paslaugas anglų kalba. Svetainėse taip pat gali būti ir kitų kalbų versijos. Į svetainių reitingą įtraukiamos tiek visiems skirtos pažinčių svetainės, tiek ir svetainės, skirtos specializuotoms auditorijoms, pvz. pažinčių svetainės tik suaugusiems, rimtų pažinčių svetainės ir pan. Į reitingą nėra įtraukiamos pažinčių svetainės, kurios yra įtraukiamos į lietuviškų pažinčių svetainių reitingus, ir kuriose yra lietuvių kalba.

Svetainių populiarumas vertinamas pagal svetainių lankytojų bei aktyvių narių skaičių bei kitus kriterijus. Jei yra žinoma informacija apie svetainės populiarumą tarp vartotojų iš Lietuvos, tai ji vertinama pagal šį kriterijų. Jei žinomi svetainės duomenys tik apie pasaulinius vartotojus, jos rūšiuojamos pagal pasaulinį populiarumą.

Kadangi duomenys atnaujinami kas mėnesį, tai kiekvieną mėnesį šiame sąraše gali būti skirtingos svetainės dėl jų populiarumo pokyčių.

 1. Christian Dating For Free

  Christian Dating For Free (CDFF) #1 Christian Singles Dating App Site


  Tarptautinė krikščioniškų pažinčių svetainė, kuri suteikia galimybę nemokamai užsiregistruoti ir bendrauti su kitais nariais, kuriems svarbios krikščioniškos vertybės.


 2. Online Internet Dating

  Online Internet Dating


  Tarptautinės pažintys, ieškantiems vyrų ar moterų, kurie ieško tikros meilės. Ši svetainė dirba su šimtais pažinčių agentūrų NVS šalyse, o tai suteikia galimybę palaikyti didelę moterų iš Rusijos ir Ukrainos duomenų bazę.


 3. Senior FriendFinder

  seniorfriendfinder.com


  Tarptautinė pažinčių svetainė vyresnio amžiaus vienišiems žmonėms. Svetainė siekia padėti subrendusiems žmonėms kurti ir auginti reikšmingus santykius internetu.


 4. POF.com

  POF.com ™ The Leading Free Online Dating Site for Singles & Personals


  Nemokamas pažinčių portalas vienišiems žmonėms visame pasaulyje. Svetainė giriasi, kad ją aplanko daugiau nei 3 milijonai aktyvių vartotojų kasdien.


 5. Adult FriendFinder

  Adult FriendFinder - The World's Largest Adult Dating and Hookup Site


  Pažinčių svetainė vienišų vyrų ir moterų bei svingerių paieškai konfidencialiems susitikimas ar tiesiog seksui vietovėje šalia jūsų. Svetainė jungiau daugiau nei 82 milijonus vartotojų.


 6. Match

  Match dating site: Review dating profiles for free


  Mokama tarptautinė pažinčių svetainė, kurią galite naudoti ne tik naršyklėje, bet ir programėlėmis telefone. Svetainės nariams organizuojami įvairūs mokami ar nemokami renginiai.


 7. Tagged

  Tagged - The social network for meeting new people


  Pažinčių puslapis, kuris padeda lengvai susitikti ir bendrauti su naujais žmonėmis žaidžiant žaidimus, dalinantis savo pomėgiais, peržiūrint profilius ir kitais būdais.


 8. OkCupid

  OkCupid is the only dating app that knows you’re more substance than just a selfie—and it’s free! Download it today to make meaningful connections with real people.
  OkCupid apžvalga


  Pažinčių portalas, kurio siekis yra sukurti pažintis ne tik vertinant nuotrauką, bet ir suteikti galimybę jums papasakoti savo istoriją, pasidalinti aistra ar pasikalbėti apie kažką įdomesnio nei oras.


 9. Zoosk

  Zoosk | Online Dating Site & Dating App with 40 Million Singles


  Daugiau nei 40 milijonų vartotojų jungianti pažinčių svetainė bei programėlės mobiliesiems įrenginiams. Svetainės nariai išsiunčia daugiau nei 3 milijonus žinučių per dieną.


 10. Mamba

  Mamba — Free online chat, networking and social dating


  Daugiau nei 20 milijonų vartotojų jungianti pažinčių svetainė, kuri gali būti įdomi ir ieškantiems pažinčių Lietuvoje. Svetainėje galite rasti naujų ir įdomių žmonių, kalbėtis, žaisti ar flirtuoti.


 11. Adam4Adam

  Gay Dating & Hookup – Free Online Gay Dating Site – Adam4Adam


  Nemokamas gėjų pažinčių portalas, kuriame siūlomi ir pokalbiai bei vaizdo kameros. Taip pat svetainėje siūloma sekso prekių parduotuvė bei vaizdo įrašai.


 12. MocoSpace.com

  Chat, Meet People


  Daugiau nei 100 milijonų žmonių jungiant pažinčių ir pokalbių svetainė, kurioje galite rasti viešus, grupės ar privačius pokalbių kambarius.


 13. PlanetRomeo

  PLANETROMEO | Gay chat and dating


  Tarptautinis socialinis pažinčių tinklas gėjams internete, iOS ir Android įrenginiuose. Vartotojams siūlomi detalūs profiliai, kuriuose rasite daug nuotraukų ir statistikos viename lange.


 14. AshleyMadison.com

  Meet bored men & lonely housewives. Define your experience, and live life to the fullest! Life is short. Have an affair.


  Pažintys, ieškantiems nuobodžiaujančių vyrų ir vienišų namų šeimininkių. Aprašykite savo patirtį ir gyvenkite gyvenimą su malonumu šioje slaptų pažinčių svetainėje.


 15. MeetMe

  MeetMe


  Pažinčių portalas, kuriame siūloma susipažinti su naujais žmonėmis ir žaisti smagius žaidimus. Svetainės lankytojai gali naudotis ne tik svetaine interneto naršyklėje, bet ir mobiliųjų įrenginių programėlėse.


 16. 4Club

  4Club


  Anglų, rusų bei dar 10 kalbų veikianti svetainė tiems, kuriuos domina pažintys XXX. Suteikiama galimybė pažinčių ieškoti ne tik kompiuterio pagalba, bet ir programėlėmis mobiliuosiuose įrenginiuose.


 17. Flirt

  Flirt – Dating Fun Guaranteed!


  Pažintys, ieškantiems neįkyraus flirto ir pasimatymų su paprastais vienišiais gyvenančiais netoli jūsų. Moterys šioje svetainėje vyrams gali siųsti žinutes nemokamai.


 18. BeNaughty

  BeNaughty – The best online dating site for naughty singles


  Prisijunkite prie linksmos pažinčių svetainės, kurioje galite susitikti su flirtą mėgstančiais vienišais vyrais ar moterimis, kurie gyvena netoliese.


 19. LOVOO

  LOVOO - Online dating app for flirting, chatting, and getting to know new people


  Vieta pokalbiams ir naujų žmonių pažinimui. Pasinaudodami Radar funkcija raskite žmones, esančius netoliese, raskite naujų draugų ar savo gyvenimo meilę.


 20. Shaadi.com

  Shaadi.com - The No.1 Site for Matrimony, Matrimonial, Shadi and Marriage


  Pažintys ieškantiems santuokos Indijoje. Svetainės pagalba jau sukurta daugiau nei 5 milijonai santuokų, o svetaine pasitiki daugiau nei 35 milijonai vartotojų.


 21. OurTime.com

  OurTime.com


  Pažinčių svetainė, kurioje ne tik jausitės suprasti, ką reiškia būti vyresniam nei 50 metų amžiaus, bet tuo pačiu ir galėsite kartu mėgautis šiuo gyvenimo laikotarpiu.