Populiariausios pažinčių skelbimų svetainės Lietuvoje

Šiame puslapyje pateikiamos populiariausios lietuviškos pažinčių skelbimų svetainės Lietuvoje.

Į reitingo skaičiavimą įtrauktos skelbimų svetainės, kurios teikia paslaugas lietuvių kalba ir kurių lankytojai gali talpinti pažinčių skelbimus. Į reitingą įtraukiamos tiek išskirtinai pažintims skirtos pažinčių skelbimų svetainės, tiek ir skelbimų svetainės, kuriose talpinami skelbimai įvairiomis temomis. Dalis svetainių skelbimus leidžia talpinti nemokamai, kitose tą galima daryti susimokėjus mokestį.

Į reitingą nėra įtraukiamos SMS pažinčių svetainės.

Svetainių populiarumas vertinamas pagal svetainių lankytojų skaičių iš Lietuvos, skelbimų skaičių bei kitus kriterijus. Kadangi duomenys atnaujinami kas mėnesį, tai kiekvieną mėnesį šiame sąraše gali būti skirtingos svetainės dėl jų populiarumo pokyčių.

 1. eLenta.lt

  Pažinčių skelbimai - eLenta.lt


  Pažinčių skelbimai ieškantiems merginos ar vaikino Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kitame mieste. Svetainėje taip pat talpinami ir kitų kategorijų skelbimai.


 2. GayCafe.lt

  Skelbimai, susirašinėjimas gėjams, lesbietėms, biseksualams ir jų draugams


  Skelbimai gėjams, lesbietėms ir biseksualams ieškantiems žmonių susirašinėjimui, laisvalaikui, draugystei, seksui ar kitai veiklai. Šis tinklapis skirtas asmenims nuo 18 metų.


 3. Skelbikas.lt

  Pažinčių skelbimai | Skelbikas.lt


  Skelbimų svetainė siūlanti daugiau nei 40 tūkst. įvairių kategorijų skelbimų. Ieškantys pažinčių šioje svetainėje gali rasti merginą, vaikiną ar porą.


 4. Skelbiu.lt

  Pažintys pramogos - Skelbiu.lt


  Didžiausias skelbimų portalas Lietuvoje, kuriame galite ne tik surasti moters, vyro ar poros ieškančių žmonių, bet ir patys patalpinti skelbimą.

  Svetainėje galite talpinti ar peržiūrėti ne tik pažinčių, bet ir transporto, nekilnojamojo turto bei įvairių kitų sričių skelbimus. Pažinčių skilties skelbimai yra mokami. Skelbimų, kurie nesusiję su komercine veikla, talpinimas yra nemokamas privatiems asmenims, o juridinių asmenų ar komerciniai privačių asmenų skelbimai yra apmokestinti.


 5. Draugas.lt skelbimai

  Pažintys | Nemokami skelbimai


  Pažinčių svetainės draugas.lt skelbimų svetainė, kurioje galite rasti merginą, vaikiną bei porelę, o taip pat ir pažinčių užsienyje, SMS pažinčių ar XXX pažinčių. Svetainėje taip pat talpinami ir kitų kategorijų skelbimai.


 6. Rinka.lt

  Pažinčių skelbimai


  Skelbimų svetainė, kurioje galite rasti merginą, vaikiną ar porelę. Taip pat siūloma kategorija ir supažindinimo paslaugų ieškantiems ar jas siūlantiems.

  Be pažinčių skelbimų, svetainėje talpinami auto, nekilnojamojo turto, darbo ir kitų kategorijų skelbimai.


 7. Alio.lt

  Ieško pažinčių | Alio.lt


  Skelbimų svetainė, kurioje skelbimų ras ir ieškantys naujų pažinčių. Pažinčių svetainėje ieško moterys, vyrai ir poros. Pažinčių skelbimus taip pat galima filtruoti ir pagal pažinčių paieškų tikslą, amžių ar savivaldybę.

  Svetainėje galima talpinti ne tik pažinčių, bet ir įvairių kitų kategorijų skelbimus.


 8. ŠilutėsSkelbimai.lt

  Šilutės skelbimai


  Nemokamų skelbimų talpinimo bei paieškos sistema šilutiškiams ir Šilutės rajono gyventojams. Svetainėje talpinami ne tik pažinčių, bet ir įvairių kitų temų skelbimai.


 9. Skelbimai.lt

  Pažintys, mergina iesko vaikino, vedusi moteris iesko, 16m mergina iesko vaikino | Kokybiški skelbimai Skelbimai.lt


  Pažinčių skelbimai, ieškantiems vaikino ar merginos bei porelės ar fetišo. Svetainėje taip pat talpinami skelbimai transporto, nekilnojamojo turto, darbo bei verslo, namų ir buities bei daugelyje kitų kategorijų.


 10. Nemokamiskelbimai.lt

  Nemokami skelbimai - Nemokamiskelbimai.lt


  Nemokami skelbimai su nuotraukomis. Svetainėje patalpinta daugiau nei 13 000 pažinčių skelbimų tiek merginoms ieškančioms merginų ar vaikinų, tiek vaikinams ieškantiems merginų ar vaikinų. Taip pat yra skelbimų skiltys porelėms, žmonėms talpinantiems sex skelbimus bei reklamuojantiems paslaugas.


 11. KretingosSkelbimai.lt

  kretingosskelbimai.lt


  Nemokami skelbimai kretingiškiams iš Kretingos miesto ir rajono. Svetainėje siūlomi ne tik pažinčių, bet ir kitų kategorijų skelbimai, tokių kaip auto dalys, transportas ir pan.


 12. SMSlove.lt

  SMS pažintys - SMSlove.lt


  Nemokamos SMS pažintys ir nuotolinės sex pažintys ieškantiems savo antrosios pusės. Šis pažinčių portalas skirtas įvairaus amžiaus kategorijos asmenims.


 13. KlaipedosSkelbimai.lt

  klaipedosskelbimai.lt


  Nemokama skelbimų svetainė, skirta Klaipėdos regiono žmonėms. Svetainėje galima ieškoti ne tik pažinčių, bet ir talpinti transporto, nekilnojamojo turto bei kitų kategorijų skelbimus.


 14. SexSkelbimai.com

  SexSkelbimai.com - suaugusių sex skelbimai, sex pažintys, privačios nuotraukos


  Sekso skelbimai suaugusiems, kurie ieško vaikino, merginos ar porelės. Šioje SMS pažinčių svetainėje talpinamos ir lankytojų nuotraukos. Skelbimų talpinimas mokamas.


 15. ReikiaPlius.lt

  ReikiaPlius.lt


  Utenos, Anykščių, Molėtų, Zarasų, Ignalinos skelbimų svetainė, kurioje pažinčių ieško merginos ir vaikinai. Svetainėje taip pat talpinami ir kitų temų skelbimai.


Parašykite komentarą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.