Populiariausios pažinčių skelbimų svetainės Lietuvoje

Šiame puslapyje pateikiamos populiariausios lietuviškos pažinčių skelbimų svetainės Lietuvoje.

Į reitingo skaičiavimą įtrauktos skelbimų svetainės, kurios teikia paslaugas lietuvių kalba ir kurių lankytojai gali talpinti pažinčių skelbimus. Į reitingą įtraukiamos tiek išskirtinai pažintims skirtos pažinčių skelbimų svetainės, tiek ir skelbimų svetainės, kuriose talpinami skelbimai įvairiomis temomis. Dalis svetainių skelbimus leidžia talpinti nemokamai, kitose tą galima daryti susimokėjus mokestį.

Į reitingą nėra įtraukiamos SMS pažinčių svetainės.

Svetainių populiarumas vertinamas pagal svetainių lankytojų skaičių iš Lietuvos, skelbimų skaičių bei kitus kriterijus. Kadangi duomenys atnaujinami kas mėnesį, tai kiekvieną mėnesį šiame sąraše gali būti skirtingos svetainės dėl jų populiarumo pokyčių.

 1. GayCafe.lt

  Skelbimai, susirašinėjimas gėjams, lesbietėms, biseksualams ir jų draugams


  Skelbimai gėjams, lesbietėms ir biseksualams ieškantiems žmonių susirašinėjimui, laisvalaikui, draugystei, seksui ar kitai veiklai. Šis tinklapis skirtas asmenims nuo 18 metų.


 2. eLenta.lt

  Pažinčių skelbimai - eLenta.lt


  Pažinčių skelbimai ieškantiems merginos ar vaikino Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kitame mieste. Svetainėje taip pat talpinami ir kitų kategorijų skelbimai.


 3. Skelbikas.lt

  Pažinčių skelbimai | Skelbikas.lt


  Skelbimų svetainė siūlanti daugiau nei 40 tūkst. įvairių kategorijų skelbimų. Ieškantys pažinčių šioje svetainėje gali rasti merginą, vaikiną ar porą.


 4. Skelbiu.lt

  Pažintys pramogos - Skelbiu.lt


  Didžiausias skelbimų portalas Lietuvoje, kuriame galite ne tik surasti moters, vyro ar poros ieškančių žmonių, bet ir patys patalpinti skelbimą.

  Svetainėje galite talpinti ar peržiūrėti ne tik pažinčių, bet ir transporto, nekilnojamojo turto bei įvairių kitų sričių skelbimus. Pažinčių skilties skelbimai yra mokami. Skelbimų, kurie nesusiję su komercine veikla, talpinimas yra nemokamas privatiems asmenims, o juridinių asmenų ar komerciniai privačių asmenų skelbimai yra apmokestinti.


 5. Draugas.lt skelbimai

  Pažintys | Nemokami skelbimai


  Pažinčių svetainės draugas.lt skelbimų svetainė, kurioje galite rasti merginą, vaikiną bei porelę, o taip pat ir pažinčių užsienyje, SMS pažinčių ar XXX pažinčių. Svetainėje taip pat talpinami ir kitų kategorijų skelbimai.


 6. Rinka.lt

  Pažinčių skelbimai


  Skelbimų svetainė, kurioje galite rasti merginą, vaikiną ar porelę. Taip pat siūloma kategorija ir supažindinimo paslaugų ieškantiems ar jas siūlantiems.

  Be pažinčių skelbimų, svetainėje talpinami auto, nekilnojamojo turto, darbo ir kitų kategorijų skelbimai.


 7. Alio.lt

  Ieško pažinčių | Alio.lt


  Skelbimų svetainė, kurioje skelbimų ras ir ieškantys naujų pažinčių. Pažinčių svetainėje ieško moterys, vyrai ir poros. Pažinčių skelbimus taip pat galima filtruoti ir pagal pažinčių paieškų tikslą, amžių ar savivaldybę.

  Svetainėje galima talpinti ne tik pažinčių, bet ir įvairių kitų kategorijų skelbimus.


 8. ŠilutėsSkelbimai.lt

  Šilutės skelbimai


  Nemokamų skelbimų talpinimo bei paieškos sistema šilutiškiams ir Šilutės rajono gyventojams. Svetainėje talpinami ne tik pažinčių, bet ir įvairių kitų temų skelbimai.


Parašykite komentarą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.