OKCupid taip pat eksperimentuoja su savo lankytojais

OkCupid pagrindinis puslapis

Vienas iš OkCupid įkūrėjų Christian Rudder paskelbė, kad jie taip pat kaip ir Facebook, vykdo eksperimentus su savo lankytojais tam, kad galėtų patobulinti savo pažinčių algoritmą.

Vienas iš eksprimentų buvo nuotraukų išjungimas svetainėje. Šio tyrimo rezultatai parodė, kad nesant nuotraukų, žmonės yra linkę atsakyti į pirmąją žinutę net 44% dažniau bei bendravimas buvo ilgesnis. Taip pat žmonės buvo linkę greičiau pasidalinti savo kontaktine informacija.

Dar vienas eksperimentas, kurio metu buvo vertinami balsavimų rezultatai pagal išvaizdą ir asmenybę. Išanalizavus duomenis paaiškėjo, kad nuotrauka yra daug svarbiau nei tekstas.

Norėdami išsiaiškinti ar veikia pažinčių parinkimo algoritmas buvo atlikti keli eksperimentai, kurių metu silpnai suderinamoms pažintims buvo pateikiama informacija, kad jos viena kitai labai tinka. Tyrimas parodė, kad žmonės dažniau yra linkę siųsti žinutes žmonėms, kurie pateikiami kaip tinkami vienas kitam, nors nebūtinai taip yra iš tiesų. Norint patikrinti tyrimo rezultatus buvo atliktas ir tyrimas, kurio metu tinkami žmonės buvo rodomi, kaip vienas kitam netinkantys. Paaiškėjo, kad nors geras suderinamumo reitingas padidina tikimybę pabendrauti, tačiau suderinami žmonės ilgiau bendraudavo ir matydami gana žemą suderinamumo reitingą.

Ar jūs naudojatės pažinčių svetainėmis, kurios siūlo suderinamas pažintis? Ar pasiteisino jų pasiūlymai?

Šaltinis: OkTrends

Parašykite komentarą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.