mylimi.lt

Nemokamų pažinčių svetainė mylimi.lt - Pirmas puslapis


Svetainės adresas: www.mylimi.lt
Kaina: nemokamai
Kategorijos: lietuviškos pažintys, nemokamos pažintys

4 0

mylimi.lt apžvalga

Nemokamų pažinčių svetainė mylimi.lt

Nemokama pažinčių svetainė lietuviškai mylintiems ir mylimiems. Svetainėje galėsite mėgautis malonia draugija, susirašinėti, pažinti naujas vietas, o įsimylėjus vienam kitą ir sukurti šeimą.

Registracija svetainėje panaši, kaip ir daugelyje kitų svetainių. Jūs galite prisijungti naudojant savo Facebook ar Google paskyras bei užpildant registracijos formą, kurioje reikia nurodyti savo lytį bei kokios lyties partnerio ieškote, nurodyti savo gimimo datą bei elektroninio pašto adresą. Pateikus šiuos duomenis, jums bus išsiųstas laiškas elektroniniu paštu, kuriame turėsite galimybę aktyvuoti savo elektroninio pašto adresą.

Ši svetainė naudoja Dating Factory pažinčių svetainių sistemą, todėl ji yra labai panaši į tokias svetaines, kaip N18 pažintys. Tikriausiai esminis skirtumas nuo N18 pažintys šioje svetainėje yra tai, kad ja galima naudotis visiškai nemokamai.

Prisijungus prie svetainės, pagrindiniame puslapyje jums suteikiama galimybė ieškoti pažinčių pagal vardą, lytį, amžių ar vietovę. Norintys ieškoti pagal daugiau kriterijų, gali pasinaudoti išplėstine paieška. Taip pat pagrindiniame puslapyje jums pateikiama jums tinkamų narių nuotraukos bei naujausių laiškų sąrašas.

Profilio skiltyje jūs turite galimybę papildyti savo profilį redaguoti įvairią informaciją apie save bei savo ieškomą partnerį. Taip pat galite įkelti nuotraukas ir vaizdo įrašus. Jums

Norėdami ieškoti pažinčių galite pasinaudoti paieška pagal įvairius kriterijus, peržiūrėti naujų, prisijungusių ar naujausių tinkamų narių sąrašus, taip pat galite peržiūrėti gerbėjų, draugų bei lankytojų sąrašus. Taip pat galite Flirtuoti su kitais nariais. Ši funkcija yra panaši į daugelio pažinčių svetainių funkciją, kurios pagal jūs galite pasirinkti ar jums narys patinka, ar nenorite su juo susipažinti.

Kadangi svetainė yra nemokama, joje rasite reklamos, tačiau ji nėra tokia įkyri, kaip kuriose kitose pažinčių svetainėse, t.y. apžvalgos metu neteko matyti iššokančių ir pan. reklamų, kurios uždengia svetainės turinį.

Kadangi svetainė naudoja tarptautinė pažinčių sistemos versija, todėl joje pasitaiko nemažai vertimo klaidų ar neišversto turinio.

Privalumai

  • Galimybė naudotis nemokamai

Trūkumai

  • Daug reklamos
  • Vertimo klaidos

mylimi.lt naujienos

Parašykite komentarą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.