Populiariausios krikščioniškų pažinčių svetainės Lietuvoje

Šiame puslapyje pateikiamos populiariausios krikščioniškų pažinčių svetainės Lietuvoje. Į reitingo skaičiavimą įtrauktos pažinčių svetainės, kurios teikia paslaugas lietuvių kalba bei skirtos visiems, kuriuos vienija krikščioniškos vertybės.

Svetainių populiarumas vertinamas pagal svetainių lankomumo, aktyvių narių skaičių bei kitus kriterijus. Kadangi duomenys atnaujinami kas mėnesį, tai kiekvieną mėnesį šiame sąraše gali būti skirtingos svetainės dėl jų populiarumo pokyčių.

Į reitingą įtraukiamos tiek lietuviškos, tiek tarptautinės pažinčių svetainės. Taip pat reitinge vertinamos tiek įprastos pažinčių svetainės su registracija, tiek pažinčių skelbimų svetainės.

 1. kitoLink.lt

  kitoLink
  kitoLink.lt apžvalga
  (5,4 / 10)


  Krikščioniška pažinčių svetainė, ieškantiems gyvenimo išrinktojo ir norintiems dalintis tikėjimu bei vertybėmis. Tai platforma užmegzti rimtiems santykiams, kuriuos gali vainikuoti santuoka. Svetainė buria bendruomenę, kurios narius vienija panaši pasaulėžiūra ir prioritetai. Narystė yra mokama.

  Svetainėje rasite ir bažnytinių renginių anonsus, straipsnių, patariančių, kaip atpažinti tikrai sau skirtąjį ir sukurti darnius santykius. kitoLink – ilgalaikių santykių, paremtų krikščioniškomis vertybėmis, pradžia.


 2. Susitikimai.lt

  Pažintys internete | Pažinčių svetainė internetu | Susitikimai.lt
  Susitikimai.lt apžvalga
  (4,8 / 10)


  Krikščioniška pažinčių svetainė, svajojantiems apie santuoką ir laimingą šeimą ar ieškantiems gilių ilgalaikių ryšių. Jos nariai gali ne tik bendrauti virtualiai, bet ir susipažinti bendruose renginiuose. Taip pat puslapyje gausu įkvepiančių, susimąstyti skatinančių tekstų apie santykius ir įvairias gyvenimiškas situacijas.

  susitikimai.lt svetainėje rasite ir patarimų bei rekomendacijų, kaip pristatyti save ir bendrauti su dominančiais nariais, kad nauja pažintis būtų veiksminga ir galbūt išaugtų į gražią meilę ir darnią šeimą.