Juodasis Deimantas

Juodasis Deimantas

10 19

Pažinčių portalas, skirtas kruopščiai atrinktiems ir specialia metodika įvertintiems brandiems bei garbingiems žmonėms.


Svetainės adresas: www.juodasis-deimantas.lt
Kaina: nuo 100 EUR


Vertinimas

Populiarumas:1 out of 10 stars (1,0 / 10)
Funkcijos:3 out of 10 stars (3,0 / 10)
Vertė:5 out of 10 stars (5,0 / 10)
Saugumas:7 out of 10 stars (7,0 / 10)
Patogumas:5 out of 10 stars (5,0 / 10)
Bendras įvertinimas:4.2 out of 10 stars (4,2 / 10)

Privalumai

  • Aiškiai išskirta auditorija

Trūkumai

  • Aukšta kaina
  • Neaiškus pažinčių rezultatas

Juodasis Deimantas apžvalga

Juodasis Deimantas

Pažinčių klubas, kuriame organizuojami vakarėliai su tikslu supažindinti kruopščiai atrinktus ir pagal specialią metodiką įvertintus brandžius ir garbingus žmones. Keliamas tikslas padėti kurti ilgalaikius santykius, o ne vienadienius nuotykius.

Prisijungus prie svetainės jums bus siūloma užpildyti testus tiek apie save, tiek apie tai, kiek pažįstate kitą lytį bei žinote kaip su ja reikėtų elgtis.

Pažinčių svetainės pirmieji atrankos etapai yra nemokami, tačiau jei jūs patenkate į klubą už paslaugas reikės mokėti. Jums bus pasiūlyta kruopščiai atrinkta duomenų bazė, mokymai, asmeninės konsultacijos ir pan.

Narystė svetainėje mokama už dalyvavimą organizuotuose vakarėliuose. Iki vakarėlio, jūs negalėsite net pamatyti jums siūlomų žmonių nuotraukų.

Svetainės autoriai siūlo ne tik vakarėlių organizavimą, bet ir atrenka jums tinkančius panašaus amžiaus ar inteligentiškumo asmenis. Tuo pačiu atliekama atranka ir tam, kad į renginius nepatektų agresyvūs ar kitus pavojūs keliantys asmenys. Taip pat yra siūlomos asmeninės konsultacijos ar nemokami seminarai.

Apžvalgos metu svetainėje buvo užsiregistravę vos daugiau nei 150 vyrų ir 200 moterų.

Kadangi ši svetainė yra brangi ir tuo pačiu joje yra labai nedaug žmonių, ji gali būti naudinga jums tuo atveju, jei jūs ieškoti rimtų pažinčių ir esate pasiruošę į tai investuoti ne tik pinigus, bet ir laiką susipažinimo vakarėliams. Jei norite pažinčių ieškoti patogiau ir susipažinti su jums įdomiais žmonėmis internetu, siūlytume pasirinkti kitą pažinčių svetainę.


Registracija

Registruojantis svetainėje pirmiausia jums reikia nurodyti savo elektroninio pašto adresą, kuriuo bus atsiųstas registracijos patvirtinimas.

Patvirtinus registraciją, jums bus pasiūlyta pasikeisti savo slaptažodį ir galėsite prisijungti prie svetainės. Po pagrindinių profilio duomenų (gimimo data, lytis, vardas ir pavardė, telefonas) atnaujinimo, jūs gausite prieigą prie testų.


Mokamos narystės privalumai

  • Asmeninis kastingas
  • Kruopščiai atrinktų asmenų duomenų bazė
  • Kvietimai dalyvauti vakarėliuose
  • Mokymai
  • Asmeninės konsultacijos ir patarimai

Mokamos narystės kaina

  • 1 vakarėlis – 100 EUR

Kategorijos


Juodasis Deimantas naujienos


10 19

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.