Populiariausios iPhone pažinčių programėlės Lietuvoje

Šiame puslapyje pateikiamos populiariausios pažinčių programėlės iPhone telefonams. Didžioji dalis šių programėlių tinka ir kitiems iOS įrenginiams (iPad ir pan.).

Į reitingo skaičiavimą įtrauktos pažinčių programėlės, kurios naudojamos pažinčių paieškai bei galima naudoti lietuvių, anglų ar rusų kalbomis. Programėlių populiarumas vertinamas pagal jų populiarumą tarp vartotojų iš Lietuvos.

Kadangi duomenys atnaujinami kas mėnesį, tai kiekvieną mėnesį šiame sąraše gali būti skirtingos programėlės dėl jų populiarumo pokyčių.

 1. Tinder

  Tinder on the App Store
  Tinder apžvalga
  (8,4 / 10)

  Daugiau nei 20 milijardų porų supažindinusi pažinčių programėlė, siūlanti linksmą būdą susipažinti su naujais ir įdomiais žmonėmis esančiais šalia. Programėlė leidžia ne tik ieškoti pažinčių romantiškam pasimatymui, bet ir praplėsti savo draugų ratą ar susipažinti su naujais žmonėmis kelionių metu. Pažinčių paieška yra nesudėtinga – jums tereikia perbraukti pirštu per nuotrauką į dešinę, jei jums ji patiko, o jei nepatiko – į kairę.


 2. Badoo

  Badoo - Meet New People on the App Store
  Badoo apžvalga
  (7,4 / 10)


  Daugiau nei 370 mln. vartotojų jungiantis socialinis tinklas, skirtas pokalbiams, draugų paieškai ar pasimatymams. Atnaujinta programėlės versija leis lengviau surasti naujų žmonių tiesiog braukiant per nuotraukas.


 3. Draugas.lt

  Draugas.lt - Pažintys on the App Store
  Draugas.lt apžvalga
  (7,6 / 10)


  Programėlė, siūlanti surasti naujų pažinčių, flirtuoti, sutikti draugų ar antrąją pusę tarp daugiau nei 400 tūkst. aktyvių „Draugas.lt“ pažinčių klubo narių.


 4. Hot or Not

  The Game by Hot or Not on the App Store


  Šios pažinčių programėlės pagalba galėsite peržiūrėti šalia esančius žmones, surasti žmones su kuriais prasilenkėte bei bendrauti su naujais žmonėmis. Programėle atsisiųsti galima nemokamai, taip pat siūloma ir mokama narystė.


 5. Twoo

  Twoo - Meet New People on the App Store
  Twoo apžvalga
  (8,2 / 10)


  Geras būdas susipažinti su naujais žmonėmis pasikalbėti, flirtuoti ir skirti pasimatymus.


 6. Flirtas.lt

  Flirtas.lt on the App Store
  Flirtas.lt apžvalga
  (8,4 / 10)


  Vienos iš populiariausių lietuviškų pažinčių svetainių programėlė iOS įrenginiams, kuri suteikia galimybę bendrauti su šimtais tūkstančių žmonių iš Lietuvos.


 7. Ieskok

  Ieskok - Dating App for Singles on the App Store
  Ieskok.lt apžvalga
  (8 / 10)


  Nemokama pažinčių svetainės Ieskok.lt programėlė iPhone.


 8. Mamba

  Mamba – dating chat online on the App Store


  Programėlė, kuri suteikia galimybę bet kokios kilmės milijonams vyrų ir moterų sutikti naujų žmonių, susidraugauti, rasti tikrą meilę ar tiesiog praleisti laiką su kažkuo, turinčiu bendrų interesų.


 9. Grindr

  Grindr - Gay chat on the App Store


  Mobili socialinio tinklo programėlė gėjams, biseksualams, transeksualams susipažinti. Bendraukite ir susitikite su seksualiais, patraukliais ir įdomiais vyrais.


 10. Skout

  Skout - Chat, Meet New People on the App Store


  Pasaulinis tinklas susitikti naujų žmonių. Programėlės pagalba jūs galite susipažinti su žmonėmis pagal tinkamumą ir atstumą, bendrauti pokalbiuose, peržiūrėti kas jumis domėjosi, gauti šalia esančių vartotojų atnaujinimus, pirkti ir siųsti dovanas, išsaugoti jums patinkančius žmones, naršyti profilius ir nuotraukas, reklamuoti savo profilį bei uždirbti taškų mokamos narystės funkcijoms įsigyti.


 11. happn

  happn — Dating app on the App Store


  Pažintys, kurios sukuriamos tarp žmonių, kurie prasilenkė realiame gyvenime ir kurie patraukė dėmesį, tačiau neišdrįso užkalbinti. Šios programėlės pagalba galėsite kurti savo sėkmę.


 12. Darnipora.lt

  Pažintys - Darnipora.lt on the App Store
  Darnipora.lt apžvalga
  (7 / 10)


  Pažinčių programėlė rimtiems žmonėms ieškantiems rimtos antrosios pusės.


 13. Zoosk

  Zoosk - #1 Dating App on the App Store


  Daugiau nei 40 milijonų vartotojų vienijanti programėlė, kurie patalpinę daugiau nei 8 milijonus patikrintų nuotraukų ir kurie išsiunčia daugiau nei 3 milijonus žinučių per dieną.


 14. Lovoo

  LOVOO on the App Store


  Nuo 2012 metų veikianti nemokama pažinčių programėlė panašius interesus turinčių žmonių, esančių šalia, paieškai smagiu ir lengvu būdu. Nesvarbu ar ieškote žmonių vienam vakarui, keliems mėnesiams ar amžinybei.


 15. Her

  HER lesbian dating & queer app on the App Store


  Programėlė, kuri padės jums rasti lesbiečių ar biseksualių draugių, eiti į pasimatymus bei dalyvauti vietiniuose LGBT renginiuose. Programėlė skirta vyresnėms nei 18 metų moterims.


 16. Once

  Once - Quality dating on the App Store


  Pažinčių programėlė, kuri siūlo kokybiškas pažintis kasdien. Kiekvieną dieną per pietus jūs gausite specialiai pagal jūsų nurodytus kriterijus parinktas kitų narių anketas ir turėsite 24 valandas nuspręsti ar norėsite susipažinti.