Populiariausios Google Play pažinčių programėlės

Šiame puslapyje pateikiamos populiariausios pažinčių programėlės Android įrenginiams, kurias galite atsisiųsti iš Google Play parduotuvės.

Į reitingo skaičiavimą įtrauktos pažinčių programėlės, kurios naudojamos pažinčių paieškai bei galima naudoti lietuvių, anglų ar rusų kalbomis. Programėlių populiarumas vertinamas pagal jų populiarumą tarp vartotojų iš Lietuvos.

Kadangi duomenys atnaujinami kas mėnesį, tai kiekvieną mėnesį šiame sąraše gali būti skirtingos programėlės dėl jų populiarumo pokyčių.

 1. Tinder

  Tinder – „Android“ programos „Google Play“
  Tinder apžvalga
  (8,4 / 10)


  Nemokama pažinčių programėlė, kuri leidžia susipažinti su naujais ir įdomiais žmonėmis visame pasaulyje. Bendrauti galėsite tuo atveju jei jūsų simpatija abipusė. Ši programėlė suvedė daugiau nei 20 milijardų simpatijų ir išmokė viso pasaulio žmones susipažinti kitaip.


 2. Badoo

  Badoo - pokalbiai ir pažintys – „Android“ programos „Google Play“
  Badoo apžvalga
  (7,4 / 10)


  Nemokamas pasaulinis socialinis tinklas, kuriuo pažinčių ieško daugiau nei 370 milijonų žmonių visame pasaulyje. Šiame tinkle didelis dėmesys kreipiamas į saugumo patvirtinimo procesą, o tai sumažins apgavikų skaičių.

  Raskite žmones netoliese, naršykite atitikimų paieškai su naujais žmonėmis „Netikėtuose susitikimuose“ bei sužinokite su kuo susidūrėte realiame gyvenime.


 3. Joyride

  Įprasti pasimatymai ir suaugę vienišiai - JOYRIDE – „Google Play“ programos


  Patenkinkite savo giliausius ir tamsiausius norus su ką tik sutiktu partneriu, kurio niekada nepamiršite. Ši pasimatymų programėlė leidžia jums spontaniškai susitikti su žmonėmis, bet kur, bet kada.


 4. YouLove

  Raskite tikrąją meilę - YouLove – „Android“ programos „Google Play“


  Pažinčių programėlė ieškantiems rimtų santykių. Programėlė siūlo daugiau nei 20 milijonų vienišių, kuriuos galima rasti palengvinta nauja netoliese esančių žmonių paieška.


 5. Match with Singles

  Free Dating App & Flirt Chat - Match with Singles – „Android“ programos „Google Play“


  Pokalbių platforma, kurioje galite susipažinti su kitais žmonėmis. Pokalbiams nereikalinga registracija ir net nereikia nurodyti savo el. pašto adreso. Visos programėlės funkcijos gali būti naudojamos iš karto ir nėra jokių slaptų mokesčių.


 6. Zoosk

  Zoosk Dating App: Meet Singles – „Android“ programos „Google Play“


  Šios programėlės 35 milijonai vartotojų iš viso pasaulio yra įkėlę 8 milijonus patikrintų nuotraukų ir per dieną išsiunčia 3 milijonus žinučių. Vartotojams siūloma suasmeninta parinkimo sistema, kuri pateiks jums vartotojus remiantis jūsų pasirinkimais bei patikusiais profiliais. Nuotraukos svetainėje yra tikrinamos įkeliant vaizdo įrašus. Ieškantys pažinčių galės pasinaudoti ne tik paprasta paieška, bet ir ieškoti pagal kūno sudėjimą, religiją, ūgį ir kitus parametrus.


 7. OkCupid

  OkCupid Dating – „Android“ programos „Google Play“
  OkCupid apžvalga


  Nemokama pažinčių programėlė, kuri parenka jums tinkamas pažintis pagal tai, kas jums iš tikro rūpi.


 8. Choice of Love

  Free Dating & Flirt Chat - Choice of Love – „Google Play“ programos


  Nemokamas pažinčių paieškos paslauga, kurios pagalba galite ieškoti partnerio be jokių paslėptų mokesčių. Atraskite įdomių žmonių ir susipažinkite su patinkančiu žmogumi.


 9. YoCutie

  Free Dating App - YoCutie - Flirt, Chat & Meet – „Google Play“ programos


  Nemokama pažinčių programėlė, kurios pagalba galėsite pradėti pokalbius su abipusėmis simpatijomis, eiti į pasimatymus kaip norite, kada norite ir kur norite. Taip pat galėsite išbandyti vaizdo pažintis.