Draugas.lt išlieka populiariausia pažinčių svetaine Lietuvoje

Pažinčių svetainė Draugas.lt išlieka populiariausia pažinčių svetaine Lietuvoje ir remiantis 2018 metų sausio mėnesio duomenimis. Nedaug nuo jos atsilieka ir tarptautinė pažinčių svetainė Badoo bei daugiausiai mūsų simpatijų sulaukusi pažinčių svetainė Flirtas.lt. Šios svetainės taip pat užėmė pirmąsias tris pozicijas ir nemokamų pažinčių svetainių reitinge.

Tuo tarpu ieškantys pažinčių svetainių suaugusiems pirmoje pozicijoje išvys mokama bendruomenę suaugusiems PazintysXXX.com. Šioje kategorijoje lankytojų labiausiai mėgstama pažinčių svetainė SexPazintys.lt pagal populiarumą yra tik septintoje vietoje.

Ieškantieji pažinčių rimtiems santykiams ir toliau labiausiai lanko pažinčių svetainę DarniPora.lt, nors daugiausiai simpatijų sulaukė antroje vietoje esanti tavomeile.lt.

Nuo šio mėnesio pradėtas skelbti ir geriausių pažinčių svetainių Lietuvoje reitingas, kuris sudaromas remiantis jūsų Facebook Patinka vertinimais bei balsavimais Už ir Prieš svetainių apžvalgų puslapiuose. Pirmojo reitingo lydere tapo nuotraukų vertinimo ir pažinčių svetainė HotNot.lt. Nepaisant to, kad ši svetainė nesulaukė daug Facebook Patinka vertinimų, bet ji užėmė tokią aukštą poziciją dėl balsavimų už ir prieš skirtumo.

Tarp lietuvių ieškančių pažinčių užsienyje anglų kalba populiariausias buvo socialinis tinklas Eskimi. Tuo tarpu ieškantys pažinčių rusų kalba rinkosi pažinčių svetainę LavaPlace.

Pažinčių paieškai naudojantys pažinčių programėles dažniausiai rinkosi pažinčių programėlę Tinder tiek iOS, tiek Android įrenginiuose.

Taip pat neseniai buvo atnaujinta ir populiariausios pažinčių svetainės Draugas.lt apžvalga, kurioje buvo peržiūrėta naujos svetainės bei programėlių versijos, o taip pat atlikti kiti smulkūs pakeitimai.

Šio mėnesio reitinge iš viso dalyvavo 132 pažinčių ir skelbimų svetainės lietuvių kalba, 501 svetainė anglų kalba bei 378 pažinčių svetainės rusiškai, o taip pat 156 iPhone ir 123 Google Play programėlės.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.