Atnaujintas populiariausių pažinčių svetainių reitingas

Atnaujintas populiariausių lietuviškų pažinčių svetainių reitingas. Nuo šio mėnesio atsirado naujų pasikeitimų reitingo skaičiavime, nes į reitingą pradėtos įtraukti ne tik lietuviškos, bet ir tarptautinės pažinčių svetainės, kuriose yra lietuvių kalba. Dėl šios priežasties reitingas pervadintas į Populiariausios pažinčių svetainės lietuvių kalba. Pirmąją poziciją šiame reitinge užėmė pažinčių svetainė Draugas.lt.

Šiek tiek nuo jos atsilieka kita lietuviška pažinčių svetainė Flirtas.lt, kuri užėmė antrąją vietą. Tuo tarpu trečioje pozicijoje debiutuoja tarptautinė pažinčių svetainė Badoo, kuri tik dabar įtraukta į šį reitingą dėl jo pakeitimų. Anksčiau ši svetainė gana dažnai užimdavo pirmąją poziciją tarp populiariausių tarptautinių pažinčių svetainių.

Į penketuką pakliūna dar viena lietuviška pažinčių svetainė ieskok.lt bei pažinčių svetainė suaugusiems PazintysXXX.com. Tuo tarpu šeštoje vietoje taip pat nauja svetainė reitinge – tarptautinė pažinčių svetainė Twoo.

Į dešimtuką taip pat pakliūna populiarios pažinčių programėlės Tinder svetainė, mobiliųjų telefonų vartotojams skirta TopFun.lt, rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt bei sekso pažinčių svetainė Suaugusiems.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.