Populiariausios SMS pažinčių svetainės

Šiame puslapyje pateikiamos populiariausios lietuviškos SMS pažinčių svetainės.

Į reitingo skaičiavimą įtrauktos svetainės, kurios teikia paslaugas lietuvių kalba ir kurių lankytojai gali talpinti pažinčių skelbimus tiesiogiai nurodant savo telefono numerį, už kurio duomenis gali reikėti sumokėti SMS žinute. Taip pat įtraukiamos ir tos svetainės, kuriose tiek SMS pažinčių skelbimų talpinimas, tiek kontaktinės informacijos gavimas yra nemokamas.

Svetainių populiarumas vertinamas pagal svetainių lankytojų, skelbimų bei aktyvių narių skaičių iš Lietuvos bei kitus kriterijus. Kadangi duomenys atnaujinami kas mėnesį, tai kiekvieną mėnesį šiame sąraše gali būti skirtingos svetainės dėl jų populiarumo pokyčių.

 1. SMSTV.lt

  SMS Pažinčių maratonas - SMS PAŽINTYS-NEMOKAMI PAŽINČIŲ SKELBIMAI SKELBIMAI-VIDEO PAŽINTYS-MERGINA IEŠKO VAIKINO


  SMS pažinčių skelbimų svetainė vaikinams bei merginoms. Svetainėje taip pat galite rasti erotinių vaizdo klipų, SMS pažintis, foto galeriją bei video pokalbius.


 2. SMSpora.lt

  SMS pažintys, skelbimai internetu. Rimtos pažintys internetu


  Rimtos merginų ir vaikinų pažintys internetu. Mokama pažinčių skelbimų svetainė ieškantiems pažinčių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ar kitoje vietovėje.


 3. PazinciuBiuras.lt

  Rimtos SMS pažintys, pažinčių skelbimai - PazinciuBiuras.lt


  SMS pažinčių skelbimų portalas, kuriame rasite daugiau nei 7500 patikrintų pažinčių skelbimų, kurių pagalba vienišos merginos ir vaikinai ieško pažinčių.


 4. SMSai.lt

  Pažinčių skelbimai: SMS pažintys telefonu


  Mokama SMS pažinčių internete svetainė, kurios naudotojai gali paskelbti skelbimą arba gauti jau paskelbtų skelbimų vartotojų telefonų numerius.


 5. SMSpazintis.lt

  SMS pažintys - pažinčių skelbimai


  SMS pažinčių telefonu svetainė, kurioje galite įkelti savo skelbimą ir laukti SMS. Svetainėje pažinčių ieško merginos, vaikinai ir porelės iš įvairių miestų.


 6. SexSkelbimai.com

  SexSkelbimai.com - suaugusių sex skelbimai, sex pažintys, privačios nuotraukos


  Sekso skelbimai suaugusiems, kurie ieško vaikino, merginos ar porelės. Šioje SMS pažinčių svetainėje talpinamos ir lankytojų nuotraukos. Skelbimų talpinimas mokamas.


 7. SMSDraugas.lt

  Kokybiškos SMS pažintys, merginų ir vaikinų skelbimai


  SMS pažinčių puslapis norintiems susipažinti, susirasti draugų, merginą, vaikiną, užmegzti rimtus santykius, rasti nuotykių ar ilgalaikių santykių.


 8. SMSpazintys.lt

  SMSpazintys.lt - Tavo pažinčių portalas


  Lietuviškas SMS pažinčių skelbimų portalas. Skelbimai rodomi ne tik internete, bet ir projekto smspazintys.lt skyreliuose laikraščiuose. Visi skelbimai tikrinami.


 9. Pazintys123.lt

  Nemokami SMS Pažinčių Skelbimai Internetu | Pažintys123.lt


  Nemokamų SMS pažinčių skelbimų svetainė be registracijos. Dauguma skelbimų yra skirti sekso pažinčių paieškai. Skelbimus galima filtruoti pagal lytį, amžių, vietą ar raktažodį.


 10. SMSlove.lt

  SMS pažintys - SMSlove.lt


  Nemokamos SMS pažintys ir nuotolinės sex pažintys ieškantiems savo antrosios pusės. Šis pažinčių portalas skirtas įvairaus amžiaus kategorijos asmenims.


 11. S-pazintys.lt

  SEX PAŽINČIŲ SKELBIMAI - S-pazintys.lt - SMS pažintys


  Sekso pažinčių skelbimai tik suaugusiems. Svetainėje skelbimai skirstomi į merginų, vaikinų, porelių bei kitų skelbimų kategorijas. Tiek žinučių, tiek kontaktinių duomenų gavimas yra mokami.


 12. Bučkio SMS pažintys

  Bučkio SMS pažintys - Pagrindinis


  SMS pažinčių portalas pritaikytas mobiliesiems telefonams. Skelbimų talpinimas svetainėje mokamas, tačiau kontaktiniai duomenys yra vieši ir papildomai už juos mokėti nereikia.


 13. Pazintys.Tuti.Lt

  SMS Pažintys internetu. Pažinčių skelbimai | Pazintys.Tuti.Lt


  Pažinčių svetainė Lietuvoje, ieškantiems draugų, nuotykių, ilgalaikių santykių, sekso. Pažinčių svetaine galima naudotis nemokamai. Svetainėje išskirti skelbimai vyrams, moterims, senjorams, paaugliams ir homoseksualams.


 14. SexPazintys.net

  Pažinčių skelbimai, Sex pazintys internete - sex pazintys,sex skelbimai,pazintys xxx


  Sekso pažinčių skelbimai internete. Skelbimų talpinimui reikia siųsti mokamą SMS žinutę. Svetainėje talpinami merginų, vaikinų bei kiti skelbimai. Taip pat svetainėje galite išbandyti meilės skaičiuotuvą bei peržiūrėti SMS tekstus.