Populiariausios pažinčių svetainės anglų kalba

Šiame puslapyje pateikiamos populiariausios tarptautinės pažinčių svetainės anglų kalba.

Į reitingo skaičiavimą įtrauktos pažinčių svetainės, kurios teikia paslaugas anglų kalba. Svetainėse taip pat gali būti ir kitų kalbų versijos. Į svetainių reitingą įtraukiamos tiek visiems skirtos pažinčių svetainės, tiek ir svetainės, skirtos specializuotoms auditorijoms, pvz. pažinčių svetainės tik suaugusiems, rimtų pažinčių svetainės ir pan. Į reitingą nėra įtraukiamos lietuviškos pažinčių svetainės, kurių didžioji lankytojų dalis yra iš Lietuvos.

Svetainių populiarumas vertinamas pagal svetainių lankytojų bei aktyvių narių skaičių bei kitus kriterijus. Jei yra žinoma informacija apie svetainės populiarumą tarp vartotojų iš Lietuvos, tai ji vertinama pagal šį kriterijų. Jei žinomi svetainės duomenys tik apie pasaulinius vartotojus, jos rūšiuojamos pagal pasaulinį populiarumą.

Kadangi duomenys atnaujinami kas mėnesį, tai kiekvieną mėnesį šiame sąraše gali būti skirtingos svetainės dėl jų populiarumo pokyčių.

 1. Eskimi

  Susipažink su žmonėmis ir bendrauk internete | Eskimi


  Socialinis tinklas, kuriame žmonės susipažįsta ir linksminasi drauge. Afrikos šalyse išpopuliarėjęs lietuvių įkurtas socialinis tinklas siūlo savo paslaugas ir Lietuvoje žmonėms, norintiems susipažinti.


 2. LavaPlace

  Tarptautinės pažintys LavaPlace


  Tarptautinės pažintys lietuviškai su užsieniečiais iš JAV, Kanados, Anglijos, Vokietijos, Airijos, Rusijos, Australijos, Švedijos, Norvegijos ir kitų šalių, o taip pat ir vietinės pažintys Lietuvoje.


 3. Christian Dating For Free

  Christian Dating For Free (CDFF) #1 Christian Singles Dating App Site


  Tarptautinė krikščioniškų pažinčių svetainė, kuri suteikia galimybę nemokamai užsiregistruoti ir bendrauti su kitais nariais, kuriems svarbios krikščioniškos vertybės.


 4. Badoo

  Sutik naujų žmonių „Badoo“, surask draugų, bendrauk, flirtuok
  Badoo apžvalga
  (7,6 / 10)


  Pažinčių svetainė pokalbiams, draugų ar antrosios pusės paieškai. Šia tarptautine pažinčių svetaine galima naudotis ir lietuvių kalba, todėl joje galima rasti ir daug vartotojų iš Lietuvos. Pažinčių ieškoti galima ne tik svetainėje, bet ir mobiliems įrenginiams sukurtomis programėlėmis.

  Svetainėje užsiregistravo jau daugiau nei 363 milijonai vartotojų visame pasaulyje.


 5. POF.com

  POF.com ™ The Leading Free Online Dating Site for Singles & Personals


  Nemokamas pažinčių portalas vienišiems žmonėms visame pasaulyje. Svetainė giriasi, kad ją aplanko daugiau nei 3 milijonai aktyvių vartotojų kasdien.


 6. Adult FriendFinder

  Adult FriendFinder - The World's Largest Adult Dating and Hookup Site


  Pažinčių svetainė vienišų vyrų ir moterų bei svingerių paieškai konfidencialiems susitikimas ar tiesiog seksui vietovėje šalia jūsų. Svetainė jungiau daugiau nei 82 milijonus vartotojų.


 7. Match

  Match dating site: Review dating profiles for free


  Mokama tarptautinė pažinčių svetainė, kurią galite naudoti ne tik naršyklėje, bet ir programėlėmis telefone. Svetainės nariams organizuojami įvairūs mokami ar nemokami renginiai.


 8. Tagged

  Tagged - The social network for meeting new people


  Pažinčių puslapis, kuris padeda lengvai susitikti ir bendrauti su naujais žmonėmis žaidžiant žaidimus, dalinantis savo pomėgiais, peržiūrint profilius ir kitais būdais.


 9. Twoo

  Twoo - Susipažink su naujais žmonėmis
  Twoo apžvalga
  (8,2 / 10)


  Tarptautinė pažinčių svetainė, siūlanti pažintis ir lietuvių kalba.


 10. Tinder

  TINDER | Rask simpatijų. Bendrauk. Susitik. Modernios pažintys.
  Tinder apžvalga
  (8,4 / 10)


  Vienos iš populiariausių pažinčių programėlių pasaulyje versija ieškoti pažinčių naršyklės pagalba.


 11. OkCupid

  OkCupid is the only dating app that knows you’re more substance than just a selfie—and it’s free! Download it today to make meaningful connections with real people.
  OkCupid apžvalga


  Pažinčių portalas, kurio siekis yra sukurti pažintis ne tik vertinant nuotrauką, bet ir suteikti galimybę jums papasakoti savo istoriją, pasidalinti aistra ar pasikalbėti apie kažką įdomesnio nei oras.


 12. Zoosk

  Zoosk | Online Dating Site & Dating App with 40 Million Singles


  Daugiau nei 40 milijonų vartotojų jungianti pažinčių svetainė bei programėlės mobiliesiems įrenginiams. Svetainės nariai išsiunčia daugiau nei 3 milijonus žinučių per dieną.


 13. Adam4Adam

  Gay Dating & Hookup – Free Online Gay Dating Site – Adam4Adam


  Nemokamas gėjų pažinčių portalas, kuriame siūlomi ir pokalbiai bei vaizdo kameros. Taip pat svetainėje siūloma sekso prekių parduotuvė bei vaizdo įrašai.


 14. MocoSpace.com

  Chat, Meet People


  Daugiau nei 100 milijonų žmonių jungiant pažinčių ir pokalbių svetainė, kurioje galite rasti viešus, grupės ar privačius pokalbių kambarius.


 15. Mamba

  Mamba — Free online chat, networking and social dating


  Daugiau nei 20 milijonų vartotojų jungianti pažinčių svetainė, kuri gali būti įdomi ir ieškantiems pažinčių Lietuvoje. Svetainėje galite rasti naujų ir įdomių žmonių, kalbėtis, žaisti ar flirtuoti.


 16. AshleyMadison.com

  Meet bored men & lonely housewives. Define your experience, and live life to the fullest! Life is short. Have an affair.


  Pažintys, ieškantiems nuobodžiaujančių vyrų ir vienišų namų šeimininkių. Aprašykite savo patirtį ir gyvenkite gyvenimą su malonumu šioje slaptų pažinčių svetainėje.


 17. Flirt

  Flirt – Dating Fun Guaranteed!


  Pažintys, ieškantiems neįkyraus flirto ir pasimatymų su paprastais vienišiais gyvenančiais netoli jūsų. Moterys šioje svetainėje vyrams gali siųsti žinutes nemokamai.


 18. PlanetRomeo

  PLANETROMEO | Gay chat and dating


  Tarptautinis socialinis pažinčių tinklas gėjams internete, iOS ir Android įrenginiuose. Vartotojams siūlomi detalūs profiliai, kuriuose rasite daug nuotraukų ir statistikos viename lange.


 19. MeetMe

  MeetMe


  Pažinčių portalas, kuriame siūloma susipažinti su naujais žmonėmis ir žaisti smagius žaidimus. Svetainės lankytojai gali naudotis ne tik svetaine interneto naršyklėje, bet ir mobiliųjų įrenginių programėlėse.


 20. 4Club

  4Club


  Anglų, rusų bei dar 10 kalbų veikianti svetainė tiems, kuriuos domina pažintys XXX. Suteikiama galimybė pažinčių ieškoti ne tik kompiuterio pagalba, bet ir programėlėmis mobiliuosiuose įrenginiuose.


 21. BeNaughty

  BeNaughty – The best online dating site for naughty singles


  Prisijunkite prie linksmos pažinčių svetainės, kurioje galite susitikti su flirtą mėgstančiais vienišais vyrais ar moterimis, kurie gyvena netoliese.


 22. Shaadi.com

  Shaadi.com - The No.1 Site for Matrimony, Matrimonial, Shadi and Marriage


  Pažintys ieškantiems santuokos Indijoje. Svetainės pagalba jau sukurta daugiau nei 5 milijonai santuokų, o svetaine pasitiki daugiau nei 35 milijonai vartotojų.


 23. Dating.com

  Dating.com – A Popular Global Online Dating Site for Eligible Singles Worldwide


  Tarptautinis pažinčių portalas vienišiams visame pasaulyje. Svetainės autorių manymu pažintys yra galimybė, o ne duomenys, algoritmai ir ne tai, kiek draugų pažįstate.


 24. Waplog

  Waplog - Chat Dating Meet Find Friends


  Pažinčių svetainė, kurios pagalba galėsite rasti naujų draugų bet kurioje šalyje tarp milijonų žmonių. Svetainėje galėsite ieškoti naujų draugų, dalintis nuotraukos, bendrauti pokalbiuose ir būti bendruomenės dalimi.


 25. SeekingArrangement

  Sugar Daddy Dating | SeekingArrangement


  Pažinčių svetainė, kurioje santykiai kuriami jūsų sutartomis sąlygomis. Susipažinkite su dosniais vyrais ir patraukliomis moterimis tarp daugiau nei 10 milijonų vartotojų.