Populiariausios iPhone pažinčių programėlės

Šiame puslapyje pateikiamos 25 populiariausios pažinčių programėlės iPhone telefonams. Didžioji dalis šių programėlių tinka ir kitiems iOS įrenginiams (iPad ir pan.).

Į reitingo skaičiavimą įtrauktos pažinčių programėlės, kurios naudojamos pažinčių paieškai bei galima naudoti lietuvių, anglų ar rusų kalbomis.

Programėlių populiarumas vertinamas pagal jų populiarumą tarp vartotojų iš Lietuvos.

Kadangi duomenys atnaujinami kas mėnesį, tai kiekvieną mėnesį šiame sąraše gali būti skirtingos programėlės dėl jų populiarumo pokyčių.

 1. Tinder

  Tinder on the App Store
  Tinder apžvalga
  (8,4 / 10)

  Daugiau nei 20 milijardų porų supažindinusi pažinčių programėlė, siūlanti linksmą būdą susipažinti su naujais ir įdomiais žmonėmis esančiais šalia. Programėlė leidžia ne tik ieškoti pažinčių romantiškam pasimatymui, bet ir praplėsti savo draugų ratą ar susipažinti su naujais žmonėmis kelionių metu. Pažinčių paieška yra nesudėtinga – jums tereikia perbraukti pirštu per nuotrauką į dešinę, jei jums ji patiko, o jei nepatiko – į kairę.


 2. Badoo

  Badoo - Meet New People on the App Store
  Badoo apžvalga
  (7,6 / 10)


  Daugiau nei 200 mln. vartotojų jungiantis socialinis tinklas, skirtas pokalbiams, draugų paieškai ar pasimatymams. Atnaujinta programėlės versija leis lengviau surasti naujų žmonių tiesiog braukiant per nuotraukas.


 3. Draugas.lt

  Draugas.lt - Pažintys on the App Store
  Draugas.lt apžvalga
  (7,6 / 10)


  Programėlė, siūlanti surasti naujų pažinčių, flirtuoti, sutikti draugų ar antrąją pusę tarp daugiau nei 400 tūkst. aktyvių „Draugas.lt“ pažinčių klubo narių.


 4. Hot or Not

  The Game by Hot or Not on the App Store


  Šios pažinčių programėlės pagalba galėsite peržiūrėti šalia esančius žmones, surasti žmones su kuriais prasilenkėte bei bendrauti su naujais žmonėmis. Programėle atsisiųsti galima nemokamai, taip pat siūloma ir mokama narystė.


 5. Flirtas.lt

  Flirtas.lt on the App Store
  Flirtas.lt apžvalga
  (8,4 / 10)


  Vienos iš populiariausių lietuviškų pažinčių svetainių programėlė iOS įrenginiams, kuri suteikia galimybę bendrauti su šimtais tūkstančių žmonių iš Lietuvos.


 6. Ieskok

  Ieskok - Dating App for Singles on the App Store
  Ieskok.lt apžvalga
  (8 / 10)


  Nemokama pažinčių svetainės Ieskok.lt programėlė iPhone.


 7. happn

  happn — Dating app on the App Store


  Pažintys, kurios sukuriamos tarp žmonių, kurie prasilenkė realiame gyvenime ir kurie patraukė dėmesį, tačiau neišdrįso užkalbinti. Šios programėlės pagalba galėsite kurti savo sėkmę.


 8. OkCupid

  OkCupid Dating on the App Store


  Nemokama pažinčių programėlė, kuri parenka jums tinkamas pažintis pagal tai, kas jums iš tikro rūpi. Naršykite ir bendraukite su pažinčių ieškančiais žmonėmis netoliese bei peržiūrėkite vyrų ir moterų nuotraukas bei trumpą informaciją apie juos.


 9. Twoo

  Twoo - Meet New People on the App Store
  Twoo apžvalga
  (8,2 / 10)


  Geras būdas susipažinti su naujais žmonėmis pasikalbėti, flirtuoti ir skirti pasimatymus.


 10. Her

  HER lesbian dating & queer app on the App Store


  Programėlė, kuri padės jums rasti lesbiečių ar biseksualių draugių, eiti į pasimatymus bei dalyvauti vietiniuose LGBT renginiuose. Programėlė skirta vyresnėms nei 18 metų moterims.


 11. Mamba

  Mamba – dating chat online on the App Store


  Programėlė, kuri suteikia galimybę bet kokios kilmės milijonams vyrų ir moterų sutikti naujų žmonių, susidraugauti, rasti tikrą meilę ar tiesiog praleisti laiką su kažkuo, turinčiu bendrų interesų.


 12. POF

  POF Dating on the App Store


  Nemokama bendravimą siūlanti pažinčių programėlė. Taip pat programėlėje siūloma nemokama galimybė pasinaudoti pažinčių parinkimo algoritmu, peržiūrėti kitus narius ir kitomis funkcijomis.


 13. Clover

  Clover Dating App on the App Store


  Programėlė, kuri siekia pakeisti visas kitas pažinčių programėles ir siūlo jums galimybę organizuoti realius pasimatymus naudojant On-Demand Dating funkcija bei ieškoti pažinčių pasinaudojant kitomis funkcijomis.


 14. Lovoo

  LOVOO on the App Store


  Nuo 2012 metų veikianti nemokama pažinčių programėlė panašius interesus turinčių žmonių, esančių šalia, paieškai smagiu ir lengvu būdu. Nesvarbu ar ieškote žmonių vienam vakarui, keliems mėnesiams ar amžinybei.


 15. Bumble

  Bumble - Meet New People on the App Store


  Daugiau nei 21 milijoną žmonių jungianti programėlė vertingų santykių kūrimui, draugų paieškai ar ryšių stiprinimui. Naujų ryšių kūrimas dar niekada nebuvo toks lengvas.


 16. Darnipora.lt

  Pažintys - Darnipora.lt on the App Store
  Darnipora.lt apžvalga
  (7 / 10)


  Pažinčių programėlė rimtiems žmonėms ieškantiems rimtos antrosios pusės.


 17. Grindr

  Grindr - Gay chat on the App Store


  Mobili socialinio tinklo programėlė gėjams, biseksualams, transeksualams susipažinti. Bendraukite ir susitikite su seksualiais, patraukliais ir įdomiais vyrais.


 18. MeetMe

  MeetMe - Chat & Go LIVE! on the App Store


  Pažintys su daugiau nei 100 milijonų norinčių bendrauti ir šalia esančių žmonių, kurie turi panašius pomėgius į jūsų. Ir visa tai siūloma smagioje, draugiškoje aplinkoje nemokamai.


 19. Hornet

  Hornet, The Gay Social Network on the App Store


  Gėjų socialinis tinklas, kuris padeda smagiai ir lengvai gėjams, biseksualiems bei tuo besidomintiems vyrams susipažinti. Raskite puikių vaikinų naudojantis šia nemokama gėjų pažinčių programėle.


 20. Down

  DOWN Dating: Flirt and Hookup on the App Store


  Pažintys internete, kurias naudoja 5 milijonai vienišų žmonių visame pasaulyje. Programėlė kiekvieną dieną jums pasiūlys 10 ar daugiau patrauklių žmonių, kurie gyvena šalia jūsų.


 21. Skout

  Skout - Chat, Meet New People on the App Store


  Pasaulinis tinklas susitikti naujų žmonių. Programėlės pagalba jūs galite susipažinti su žmonėmis pagal tinkamumą ir atstumą, bendrauti pokalbiuose, peržiūrėti kas jumis domėjosi, gauti šalia esančių vartotojų atnaujinimus, pirkti ir siųsti dovanas, išsaugoti jums patinkančius žmones, naršyti profilius ir nuotraukas, reklamuoti savo profilį bei uždirbti taškų mokamos narystės funkcijoms įsigyti.


 22. Hater

  Hater - Find Friends or Dates on the App Store


  Pažintys, padedančios pasirinkti žmones pagal tai, ko jūs nekenčiate. Algoritmas parenka jums tinkamas pažintis remiantis jūsų pasirinkimais perbraukiant pirštu ekrane.


 23. Sweet

  Sweet Dating: Meet and Chat with Nearby Singles on the App Store


  Pažinčių programėlė, kurios pagalba galėsite atrasti šalia esančius žmones ir saugiai su jais susipažinti. Jūs gausite originalią ir unikalią žinutę, o tai jums leis suprasti kas labiausiai patiko kitam žmogui.


 24. Flirt

  Flirt - A Dating App to Chat & Meet Local Singles on the App Store


  Jei esate atviri neįtikėtinai nuostabių akimirkų ir meilės kupinam naujam gyvenimui, ši programėlė sieks tai jum surasti. Nemokama programėlės versija suteiks galimybę peržiūrėti visus šalia esančius atitikimus, naudotis daugybę paieškos filtrų, peržiūrėti narių profilius ir nuotraukas, smagiai bendrauti pokalbiuose, organizuoti pasimatymus realiame gyvenime, susirašinėti su kitais nariais. Tačiau privačių žinučių siuntimui jums reikės mokamos narystės.


 25. Jaumo

  JAUMO Flirt Chat on the App Store


  Nemokama paprasta pokalbių programėlė, kuri leidžia rasti kas jums patinka ir nuspręsti ką toliau daryti. Šios programėlės pagalba jūs galite susipažinti su šalia esančiais naujais žmonėmis pokalbiui ar flirtui, o gal net ir pasimatymui.