Populiariausios gėjų pažinčių svetainės

Šiame puslapyje pateikiamos populiariausios gėjų pažinčių svetainės Lietuvoje. Į reitingo skaičiavimą įtrauktos pažinčių svetainės, kurios teikia paslaugas lietuvių kalba bei skirtos gėjams ar biseksualiems vyrams.

Svetainių populiarumas vertinamas pagal svetainių lankomumo, aktyvių narių skaičių bei kitus kriterijus. Kadangi duomenys atnaujinami kas mėnesį, tai kiekvieną mėnesį šiame sąraše gali būti skirtingos svetainės dėl jų populiarumo pokyčių.

Į reitingą įtraukiamos tiek lietuviškos, tiek tarptautinės pažinčių svetainės. Taip pat reitinge vertinamos tiek įprastos pažinčių svetainės su registracija, tiek pažinčių skelbimų svetainės.

 1. GayCafe.lt

  Skelbimai, susirašinėjimas gėjams, lesbietėms, biseksualams ir jų draugams


  Skelbimai gėjams, lesbietėms ir biseksualams ieškantiems žmonių susirašinėjimui, laisvalaikui, draugystei, seksui ar kitai veiklai. Šis tinklapis skirtas asmenims nuo 18 metų.


 2. Gaynet

  Gay Lithuania


  Lietuvos gėjų, biseksualų ir transseksualų socialinis tinklas, kuriame rasite ne tik gėjų pažintis, bet ir naujienas, diskusijas, skelbimus. Svetainė veikia lietuvių, anglų, rusų ir latvių kalbomis.


 3. Club4Gays.com

  Pripildykite savo gyvenimą sexu. Bendrauk, flirtuok, susipažink ir linksminkis!


  Gėjų pažinčių svetainė jungianti daugiau nei 15 tūkstančių gėjų, heteroseksualių ar biseksualių vyrų iš Lietuvos, kurie ieško pastovių santykių, atsitiktinio ar grupinio sekso su vyrais.


 4. Gėjai.eu

  Gėjų pažintys


  Gėjų pažinčių svetainė, veikianti 17 skirtingų kalbų. Naudojama pažinčių svetainių tinklo duomenų bazė, todėl pažinčių galite ieškoti ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse.