Badoo

Sutik naujų žmonių „Badoo“, surask draugų, bendrauk, flirtuok
Badoo - Meet New People on the App Store
Badoo - pokalbiai ir pažintys – „Android“ programos „Google Play“
Įsigykite „Badoo“ – „Microsoft“ parduotuvė, Lietuva

12 2

Viena populiariausių pažinčių svetainių pasaulyje, kuri jungia daugiau nei 360 mln. užsiregistravusių vartotojų.


Svetainės adresas: badoo.com
iPhone/iPad programėlė: Badoo – Meet New People
Google Play programėlė: Badoo – pokalbiai ir pažintys
Windows Phone programėlė: Badoo
Kaina: nemokamai (papildomos funkcijos apmokestintos)


Vertinimas

Populiarumas: (10,0 / 10)
Funkcijos: (7,0 / 10)
Vertė: (7,0 / 10)
Saugumas: (7,0 / 10)
Patogumas: (7,0 / 10)
Bendras įvertinimas: (7,6 / 10)

Privalumai

 • Daug aktyvių lankytojų
 • Galimybė naudotis nemokamai
 • Paprastas ir aiškus naršymas svetainėje
 • Lietuvių kalba

Trūkumai

 • Brangi mokama narystė

Badoo svetainės apžvalga

Sutik naujų žmonių „Badoo“, surask draugų, bendrauk, flirtuok

Prisijungus svetainėje jūs galėsite matyti jūsų kriterijus atitinkančių potencialių pažinčių nuotraukas skiltyje „Netikėti susitikimai“. Jūs galėsite parodyti savo simpatiją arba atmesti kaip nepatinkančias. Tam jums reikės įkelti savo nuotrauką. Prieš vertinant galite peržiūrėti ir nario profilį bei kitas nuotraukas. Jūs galite pakoreguoti filtrus, kurie rodys tik jus dominančios lyties ar amžiaus žmonių nuotraukas.

Kitas pažinčių paieškos būdas yra pasinaudojus „Žmonės netoliese“ funkcija, kuri leidžia matyti jus dominančių pažinčių, kurios yra netoliese, nuotraukas.

Funkcija „Dvyniai“ suteikia galimybę jums rasti panašių žmonių į jus ar į žinomus žmones remiantis panašumu nuotraukoje.

Susirašinėti su kitais nariais galite nemokamai, jei esate įkėlę savo nuotrauką.

Skiltyje „Tu patikai“ galite peržiūrėti žmones, kuriems patikote bei atitikimų sąrašą. Skiltyje „Favoritai“ galite peržiūrėti žmonių, kurie jus mėgsta bei žmonių, kuriuos mėgstate jūs, sąrašą. Norėdami sužinoti, kas peržiūrėjo jūsų profilį, tą galėsite padaryti „Lankytojai“ skiltyje.

Prieš pradedant aktyvias pažintis siūlome užpildyti savo profilį. Savo profilyje galite nurodyti savo darbą bei išsilavinimą, vietovę, draugų sąrašą, pomėgius, kalbas bei asmeninę informaciją. Taip pat papildomai galite įkelti nuotraukų bei patvirtinti savo profilį įkeliant nuotrauką, nurodant telefono numerį, įvairius socialinius tinklus ar įvedant mokėjimo kortelės duomenis.

Svetainės lankytojai gali gauti įvairių apdovanojimų, kurie suteikiami už aktyvumą ir populiarumą svetainėje, pvz. galite laimėti apdovanojimą pasinaudojus svetaine 7 dienas per savaitę ar balsavus už 1000 žmonių per savaitę.

Prie jūsų profilio bus rodomas jūsų populiarumas svetainėje, kurį galite padidinti įsigydami papildomų paslaugų. Taip pat galite įsigyti Super galių ar kreditų.

Kreditai jums suteiks galimybę pakilti į pirmąją vietą skiltyje „Žmonės netoliese“, padidinti rodymo dažnumą žaidime „Netikėti susitikimai“, pridėti smagių emocijų prie žinučių, nusiųsti dovanėlę ar pranešti visiems, kad esate prisijungęs.

Super galios jums suteiks galimybę sužinoti, kas norėtų su jumis susitikti, išskirti savo žinutes, pamatyti kieno favoritu tapote, atšaukti savo balsą, būti nematomu, pirmam kalbėtis su naujais vartotojais ir prisijungti prie populiariausių žmonių.

Jei ieškote paprastos nemokamos pažinčių svetainės, ši svetainė gali būti verta jūsų dėmesio, nes joje yra pakankamai lankytojų ir iš Lietuvos.


Registracija

Prisijungti prie svetainės galima pasinaudojus Facebook, MSN, VKontakte, Odnoklassniki, Yandex ir Mail.Ru paskyromis arba tiesiog užpildant anketą svetainėje. Registruojantis svetainėje pirmiausia reikės nurodyti savo lytį bei kokiu tikslu jungiatės prie svetainės. Galite pasirinkti, kad ieškote pokalbių, naujų draugų ar pasimatymų. Jei ieškote pasimatymų, turėsite nurodyti kokios lyties pažinčių ieškote. Pateikus šią informaciją jūsų bus paprašyta užpildyti trumpą anketą, kurioje reikės nurodyti savo vardą, gimimo datą, vietovę bei el. pašto adresą arba mobiliojo telefono numerį.

Pateikus šią informaciją, jums bus pasiūlyta pakviesti savo draugus iš savo el. pašto kontaktų sąrašo. Paslauga teikiama Outlook, Gmail, Yahoo! bei dar daugiau nei 30 kitų įvairių el. pašto paslaugų vartotojams. Leidus pakviesti savo draugus, jiems bus išsiųstas pakvietimas prisijungti prie svetainės. Jei jie jau yra svetainės vartotojai, jie gaus pranešimus apie tai, kad jūs prisijungėte prie svetainės. Jei nenorite kviesti savo draugų, šį žingsnį galite praleisti.

Sekančiame etape jums bus siūloma įkelti savo nuotrauką, kurią galima įkelti iš Facebook, Instagram, Google+ ar VKontakte bei savo kompiuterio. Taip pat jūs turite galimybę nuotraukos nekelti, bet nepamirškite, kad profiliai be nuotraukų sulaukia daug mažiau dėmesio.

Norint užbaigti registraciją, jums reikės patvirtinti savo el. pašto adresą. Tai galite padaryti paspaudę nuorodą laiške, kuris buvo išsiųstas jūsų nurodytu el. pašto adresu arba įvesti 4 skaitmenų kodą. Sekančiame žingsnyje jūsų bus paprašyta papildomai patvirtinti savo profilį su nuotrauka ar kuria nors kita galimybe iš sąrašo.

Patvirtinus el. pašto adresą, jums bus išsiųstas jūsų slaptažodis ir jūs galėsite pradėti ieškoti pažinčių.


Super galios narystės privalumai

 • Galimybė sužinoti, kas jus pamėgo
 • Galimybė sužinoti, kas pridėjo jus prie favoritų
 • Galimybė pirmam kalbėtis su naujais vartotojais
 • Galimybė atšaukti neigiamus balsus
 • Jūsų žinutės bus perskaitomos pirmiausia
 • Galimybė peržiūrėti kitų profilius nematomai
 • Galimybė kalbėtis su nariais, kai tik jie prisijungia

Super galios narystės kaina

 • 1 savaitė – 2,06 – 3,5 EUR
 • 1 mėnuo – 11,99 EUR
 • 3 mėnesiai – 27,99 EUR
 • 6 mėnesiai – 41,99 EUR
 • Neribotam laikui – 69,99 EUR (tik mokant Paypal)

Kreditų privalumai

 • Galimybė pakilti į pirmąją vietą skiltyje „Žmonės netoliese“
 • Galimybė padidinti rodymo dažnumą žaidime „Netikėti susitikimai“
 • Galimybė populiarinti savo nuotrauką
 • Galimybė pridėti smagių emocijų pokalbiuose
 • Galimybė nusiųsti patinkančiam žmogui dovanėlę
 • Galimybė pranešti visiems, kad prisijungėte

Kreditų kaina

 • 100 kreditų – 1,48 – 3 EUR
 • 550 kreditų – 13,49 EUR
 • 1250 kreditų – 20,99 EUR
 • 2750 kreditų – 44,99 EUR

Apmokėjimo būdai

 • Kreditinė kortelė
 • Paypal
 • SMS žinutė

Anketos panaikinimas

Anketą panaikinti galite paspaudę nuorodą „Ištrinti paskyrą“ savo profilio nustatymų puslapio apačioje.

Sekančiame žingsnyje jums siūloma netrinti paskyros, o pasinaudoti kitais būdais, pvz. pašalinti jūsų profilį iš Google rezultatų, rodyti jūsų profilį tik jums patinkantiems žmonėms arba paslėpti paskyrą ir pan. Norėdami ištrinti paskyrą, jūs turėtumėte pasirinkti paskutinį punktą „Ištrinti savo paskyrą“ ir paspausti tekstinę nuorodą „Tęsti“ formos apačioje.

Pasirinkus šį nustatymą, jums siūloma 3 dienų Super galios narystė. Atsisakius narystės, jūsų bus paprašyta įvardinti priežastį ir paspausti tekstinę nuorodą „Tęsti“ puslapio apačioje.

Paskutiniame žingsnyje jums reikės įvesti savo slaptažodį, atsitiktinius kompiuterio generuotus simbolius ir paspausti tekstinę nuorodą „Ištrinti savo paskyrą“ formos apačioje.

Po šio veiksmo, jūsų profilis bus padarytas neviešu ir po 30 dienų bus ištrintas. Jei nuspręsite jį atkurti, jūs galėsite pasinaudoti el. paštu išsiųsta nuoroda į profilio atstatymą.

Atkreipiame dėmesį, kad visuose šiuos etapuose jums visada ryškiau rodomas mygtukas „Pasilik „Badoo““, kurį paspaudus visą trynimo procesą teks pakartoti iš pradžių.


iPad programėlės apžvalga

Meet New People on the App Store
Paleidžiant programėlę pirmą kartą jums reikės atsakyti į klausimą ar norėtumėte gauti pranešimų, kai kas nors šalia norės bendrauti. Taip pat galėsite suteikti arba atšaukti galimybę gauti pranešimus.

Prisijungti ar registruotis programėlėje galėsite tais pačiais duomenimis, kaip ir svetainėje. Prisijungus jūsų bus paprašyta leidimo gauti duomenis apie jūsų buvimo vietą.

Atlikus šiuos veiksmus, galėsite pradėti naudotis programėle. Pagrindiniame lange galėsite išreikšti simpatiją arba atmesti nuotrauką „Netikėti susitikimai“ žaidime. Norėdami peržiūrėti žmogaus profilį, tą galite padaryti paspaudę ant vardo.

Taip pat galėsite pažinčių ieškoti peržiūrint šalia esančius žmones bei panašius į jus ar jums patinkančius įžymius žmones.

Bendravimas programėlėje labai panašus į kitų analogiškų programėlių bendravimo įrankius.

Programėlė yra gana patogi,  veikia greitai, tačiau turbūt pagrindinis nepatogumas iPad atveju yra tai, kad programėlė veikia tik vertikaliai. Tačiau ši problema neturėtų būti aktuali iPhone atveju.


Kategorijos


Badoo naujienos


12 2

Panašios svetainės